Пробајте го бесплатно

dr.fone раководство - iOS целосни податоци Бришачот

Лесно Избриши ги сите податоци од вашиот уред

  • Едноставно, кликнете-преку процес.
  • Вашите податоци се бришат трајно.
  • Никој никогаш не може да закрепне и да видите вашите приватни податоци.
Достапно за:

Продажба или Донирање на Вашиот уред?

Користете го ова за iOS целосни податоци Бришачот да го исчистите од вашите лични податоци во прв план.

Постојано ги избрише сите податоци од вашиот iPhone или iPad

Податоците што се избрише ќе исчезнат засекогаш. Никој, дури и професионален идентитет крадец, никогаш нема да може да се опорави.

гаранција dr.fone е

Едноставна, брза и ефикасна.

100% сигурна

Вашите податоци се безбедни.

Лесен за користење

Само кликнете на "Избриши".

100% Неповратна

Избришаните податоци не можат да бидат обновени од страна на било која алатка.

Поддржано уреди

iPhone
iPhone 7 Плус, iPhone 7, iPhone оперативниот систем, iPhone Повеќе 6s, 6s iPhone, iPhone 6 Плус, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5в, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4
iPad
Сите модели на iPad Pro, iPad воздух, iPad мини, iPad
iPod touch
iPod touch 5, iPod touch 4

систем Потребно

поддржани оперативни системи
Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP; Mac OS X 10.11 (Ел Capitan), 10.10 (Yosemite), 10.9 (Далас), 10.8, 10.7, 10.6 или
процесорот
1GHz (32 битен или 64 bit)
RAM меморија
256 MB или повеќе RAM меморија (1024MB препорачува)
Простор на тврдиот диск
200 MB слободен простор и над
iOS
iOS 10.3, iOS 10, iOS 9 и поранешен

iOS целосни податоци Бришачот

Осврти

6 коментари

Напиши Преглед

Одличен.

Одличен и убава и многу importaint програма.

Марина, iOS

Одлично.

Спаси денот. Вредност од неговата тежина во злато. Ти благодарам.

Tyrone Вилијамс, iPhone

А мора да има ако сте изгубени податоци!

Совршен производ работи одлично за iPhone.

Стефано, iPhone

Совети и трикови

Нашите членови се исто така Симнување:

iOS систем за наплата

Поправи прашања iOS систем како бескрајни обновување на владата, црн екран, looping, итн

iOS Обнова податоци

Враќање на изгубени или избришани контакти, пораки, слики или други датотеки од вашиот iPhone, iPad или iPod touch.

WhatsApp трансфер, Бекап и обновување на

Изнесете вашите пораки WhatsApp на вашиот iPhone, iPad, iPod touch, Андроид уред или компјутер за да креирате резервна копија.

Врв