Пробајте го бесплатно

dr.fone раководство - iOS ЛИНИЈА Бекап и обновување на

Лесно да се заштитат вашата линија разговор Историја

  • Резервна копија на историјата на линија разговор со само еден клик.
  • Преглед ЛИНИЈА историјата на разговорот пред реставрација.
  • Печатете директно од вашиот backup.
  • Враќање на пораки, прилози, видео, и многу повеќе.
Достапно за:

Одам да се менува во новиот iPhone 7, но не сакам да ги изгубите сите мојата историја разговор линија!

dr.fone раководство - iOS ЛИНИЈА Бекап и обновување може да ви помогне да бекап на сите ваши историја ЛИНИЈА разговор, вклучувајќи и лични разговори и групни разговори; текст, глас и видео разговор историја; слики и налепници, итн Можете да ги видите резервната датотека и враќање на историјата ЛИНИЈА разговор или дури и селективно извоз на било која точка на компјутер. Секој може да управуваат со него, нема потреба од технички backgound.

Backup старата линија разговори на вашиот компјутер

Целиот процес е лесно како 1-2-3. Едноставно поврзете го вашиот iPhone или iPad и кликнете Backup. Остатокот е автоматски.

Враќање ЛИНИЈА Чатове од вашиот backup

Вашата линија историјата на разговорот може да се врати на уредот доаѓа, или тоа може да се пренесе на новиот iPhone или iPad.

гаранција

Овој софтвер е безбедна, едноставна, и не ќе се стави на вашите податоци во опасност.

100% сигурна

Вашите податоци е сосема безбеден.

Лесен за користење

Трае само неколку минути.

заврши Restore

Поддржува повеќето типови на датотеки.

Поддржано уреди

iPhone
iPhone 7 Плус, iPhone 7, iPhone оперативниот систем, iPhone Повеќе 6s, 6s iPhone, iPhone 6 Плус, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5в, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4
iPad
Сите модели на iPad Pro, iPad воздух, iPad мини, iPad
iPod touch
iPod touch 5, iPod touch 4

систем Потребно

поддржани оперативни системи
Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP; Mac OS X 10.12 (MacOS Сиера), 10.11 (Ел Capitan), 10.10 (Yosemite), 10.9 (Далас), 10.8, 10.7, 10.6 или
процесорот
1GHz (32 битен или 64 bit)
RAM меморија
256 MB или повеќе RAM меморија (1024MB препорачува)
Простор на тврдиот диск
200 MB слободен простор и над
iOS
iOS 10.3, iOS 10, iOS 9 и поранешен

iOS ЛИНИЈА Бекап и обновување на

Осврти

6 коментари

Напиши Преглед

Многу добро.

Одличен. Сум обновени сите мојата линија разговори на новиот iPhone.

Енди, iOS

Одлично.

Спаси денот. Вредност од неговата тежина во злато. Ти благодарам.

Tyrone, iPhone

Одлична алатка!

Совршен производ. ми заштедува многу време.

Мајк iPhone

Совети и трикови

Нашите членови се исто така Симнување:

iOS систем за наплата

Поправи прашања iOS систем како бескрајни обновување на владата, црн екран, looping, итн

iOS Обнова податоци

Враќање на изгубени или избришани контакти, пораки, слики или други датотеки од вашиот iPhone, iPad или iPod touch.

iOS WhatsApp трансфер, Бекап и обновување на

Изнесете вашите пораки WhatsApp на вашиот iPhone, iPad, iPod touch, Андроид уред или компјутер за да креирате резервна копија.

Врв