Пробајте го бесплатно

dr.fone раководство - iOS Приватни Гума за бришење на податоци

Лесно пребришување Вашите лични податоци од вашиот уред

  • Едноставно, кликнете-преку процес.
  • Можете да изберете кои податоци сакате да ги избрише.
  • Вашите податоци се бришат трајно.
  • Никој никогаш не може да закрепне и да видите вашите приватни податоци.
Достапно за:

Заштитете се себеси

Бришење на лични информации ќе ве заштити од крадци идентитет. dr.fone раководство - iOS лични податоци Бришачот ќе го скенира вашиот уред за приватни податоци и ќе ви овозможи да изберете предмети да бидат трајно избришани.

Сè што е може да се брише

Фотографии, пораки, контакти, белешки, Safari обележувачи и историјата на повикот се меѓу работите што може да се избрише. Избришани податоци со користење на овој iOS лични податоци Бришачот никогаш не може да се обнови.

Избриши ги сите видови на приватност на вашиот iPhone / iPad

Што може да се избрише од вашиот iPhone? Можете да ги користите оваа алатка за да се избрише приватни информации на вашиот iPhone, вклучувајќи фотографии, пораки и додатоци, контакти, јавете се на историјата, белешки, календари, потсетници и Safari обележувачи.

гаранција dr.fone е

Едноставна, брза и ефикасна.

100% сигурна

Вашите податоци се безбедни.

Лесен за користење

3 едноставни чекори.

100% Неповратна

Избришаните податоци е исчезнат засекогаш.

Поддржано уреди

iPhone
iPhone 7 Плус, iPhone 7, iPhone оперативниот систем, iPhone Повеќе 6s, 6s iPhone, iPhone 6 Плус, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5в, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4
iPad
Сите модели на iPad Pro, iPad воздух, iPad мини, iPad
iPod touch
iPod touch 5, iPod touch 4

Поддржани типови на фајлови

Контакт
пораки
историја на повици
Белешки
слики
календар
потсетник
обележувач Safari е

систем Потребно

поддржани оперативни системи
Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP; Mac OS X 10.12 (MacOS Сиера), 10.11 (Ел Capitan), 10.10 (Yosemite), 10.9 (Далас), 10.8, 10.7, 10.6 или
процесорот
1GHz (32 битен или 64 bit)
RAM меморија
256 MB или повеќе RAM меморија (1024MB препорачува)
Простор на тврдиот диск
200 MB слободен простор и над
iOS
iOS 10.3, iOS 10, iOS 9 и поранешен

Осврти

2 Осврти

Напиши Преглед

Одличен.

Одличен и убава и многу importaint програма.

Марина, iOS

Одлично.

Спаси денот. Вредност од неговата тежина во злато. Ти благодарам.

Tyrone Вилијамс, iPhone

А мора да има ако сте изгубени податоци!

Совршен производ работи одлично за iPhone.

Стефано, iPhone

Совети и трикови

Нашите членови се исто така Симнување:

iOS целосни податоци Бришачот

Лесно да ги избрише сите податоци од вашиот уред. И никој никогаш не може да закрепне и да ги видите вашите податоци.

iOS Обнова податоци

Враќање на изгубени или избришани контакти, пораки, слики или други датотеки од вашиот iPhone, iPad или iPod touch.

WhatsApp трансфер, Бекап и обновување на

Изнесете вашите пораки WhatsApp на вашиот iPhone, iPad, iPod touch, Андроид уред или компјутер за да креирате резервна копија.

Врв