Пробајте го бесплатно

dr.fone раководство - iOS Viber Бекап и обновување на

Заштитете го вашиот Viber Чет Историја

  • Ги заштите вашите целата Viber историјата на разговорот со еден клик.
  • Враќање на вашата историја Viber лесно.
  • Извоз на која било ставка од резервната за печатење.
  • Лесен за употреба и не постои ризик за вашите податоци.
Достапно за:

viber data backup and restore

Стресот Слободен iOS Viber бекап и обновување

Backup Viber разговори на вашиот iPhone, iPad, или компјутерски

Едноставно поврзете го вашиот iPhone или iPad и кликнете за да започне процесот. Остатокот е автоматски. После тоа, ќе бидете во можност да ја прегледате поддржан-up на вашата содржина.

Текст, додатоци и историјата на повици се поткрепени.

Враќање Viber Разговори Лесно Backup

Враќање на било резервната датотека на вашиот iPhone или iPad. Или, можете да ги изнесете вашите разговори како HTML датотеки на вашиот компјутер. Секогаш можете да ги прегледувате вашите датотеки и одберете ги оние кои сакате да се опорави.

гаранција

Овој софтвер е безбедна, едноставна, и не ќе се стави на вашите податоци во опасност.

100% сигурна

Вашите податоци е сосема безбеден.

Лесен за користење

Трае само неколку минути.

Повеќе типови на податоци

Поддржува повеќе типови на податоци од други решенија.

Поддржано уреди

iPhone
iPhone 7 Плус, iPhone 7, iPhone оперативниот систем, iPhone Повеќе 6s, 6s iPhone, iPhone 6 Плус, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5в, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4
iPad
Сите модели на iPad Pro, iPad воздух, iPad мини, iPad
iPod touch
iPod touch 5, iPod touch 4

систем Потребно

поддржани оперативни системи
Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP; Mac OS X 10.12 (MacOS Сиера), 10.11 (Ел Capitan), 10.10 (Yosemite), 10.9 (Далас), 10.8, 10.7, 10.6 или
процесорот
1GHz (32 битен или 64 bit)
RAM меморија
256 MB или повеќе RAM меморија (1024MB препорачува)
Простор на тврдиот диск
200 MB слободен простор и над
iOS
iOS 10.3, iOS 10, iOS 9 и поранешен

Осврти

2 Осврти

Напиши Преглед

Одличен.

Одличен и убава и многу importaint програма.

Марина, iOS

Одлично.

Спаси денот. Вредност од неговата тежина во злато. Ти благодарам.

Tyrone Вилијамс, iPhone

А мора да има ако сте изгубени податоци!

Совршен производ работи одлично за iPhone.

Стефано, iPhone

Совети и трикови

Нашите членови се исто така Симнување:

iOS систем за наплата

Поправи прашања iOS систем како бескрајни обновување на владата, црн екран, looping, итн

iOS Обнова податоци

Враќање на изгубени или избришани контакти, пораки, слики или други датотеки од вашиот iPhone, iPad или iPod touch.

WhatsApp трансфер, Бекап и обновување на

Изнесете вашите пораки WhatsApp на вашиот iPhone, iPad, iPod touch, Андроид уред или компјутер за да креирате резервна копија.

Врв