Пробајте го бесплатно

dr.fone раководство - Андроид Mac Обнова податоци

1 smartphone и таблета за обновување на софтвер во светот Mac Андроид.

  • Директно скенирање Андроид уреди за враќање на избришани податоци.
  • Закрепне контакти, пораки, слики, WhatsApp пораки, аудио, видео, документи, итн
  • Компатибилен со 6000+ Андроид уреди.
Достапно за:

Изгубени податоци?

Изгубени податоци не е изгубена. Ние може да се опорави од многу заеднички сценарија.

избришани

систем уриваат

Заборавена лозинка

SD картичка Издание

искоренувањето Грешка

ROM Трепка

други сценарија
Изгубени податоци по фабриката врати
Изгубени податоци поради оперативен систем ажурирање
Уред заглавени и не реагира
Податоци за исчезнати по Рутирање ROM или трепка
Заклучен уред или заборавена лозинка
Не можам да ги синхронизирате резерви

Целосна компатибилност со Android

Поддржано уреди

поддржани датотеки

Контакт
пораки
слики
Видео
Аудио
WhatsApp
документи
Историја на повици

систем Потребно

поддржани оперативни системи
Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP; Mac OS X 10.12 (MacOS Сиера), 10.11 (Ел Capitan), 10.10 (Yosemite), 10.9 (Далас), 10.8, 10.7, 10.6 или
процесорот
1GHz (32 битен или 64 bit)
RAM меморија
256 MB или повеќе RAM меморија (1024MB препорачува)
Простор на тврдиот диск
200 MB слободен простор и над
Андроид
Android 5.0 и поранешниот

Добивање на податоци од ...

внатрешна меморија

Скенирате вашиот уред за враќање на изгубени податоци

СД картичка

Скенирате вашиот мемориска картичка за враќање на податоци

Највисока стапка на обновување во индустријата.

гаранција dr.fone

Поправете го Вашиот изгубени податоци со мир на умот.

преглед Достапно

Проверка на податоците во детали, пред обновување

флексибилни Обнова

Откривање на сите податоци, или изберете датотека

безбедно Обнова

Постоечки податоци нема да бидат препишани

100% безбедност

Само вие можете да пристапите вашиот профил и датотеки

Леснотија на користење

3 едноставни чекори: поврзување, скенирање и враќање

гаранција

30 ден бесплатен пробен период

Осврти

138 Осврти

Напиши Преглед

Најдобра Обнова податоци софтвер

Д-р Fone има неверојатно едноставен интерфејс со одлично објаснето чекор-по-чекор, така што ништо не може да тргне наопаку. Ова е најдобар Обнова податоци софтвер што сум се среќаваме.

Со Амар Syed

Функционира !!!!!!!!!!!!!!! =)

Фала му на Бога за оваа програма се работи чуда !!!!!!!!! Се најде на сите txt Бев толку потрага по im толку среќен eek =) Јас целосно се препорача оваа =) Господ Бог да благослојт

Јасмин

работи фантастично

Дали Андроид надградба на мојот S6 на 5.1.1 и моите контакти исчезна (како и твое). Д-р Fone обнови целосниот список (иако морав да се искорени мојот телефон прво). Таа користи алтернативни методи за да се извлече на податоците. Една мала цена да се плати за огромна заштеда газ.

Со Vasish

Совети и трикови

Нашите клиенти се исто така Симнување:

Android податоци екстракција (оштетен уред)

Податоци за спасување од скршени Android телефони и таблети во 5 минути.

Андроид Заклучи екран Отстранување

Отстранување на заклучениот екран од Android уреди, без губење на податоци.

Андроид податоци бекап и обновување

Селективно бекап на вашиот Android податоци на компјутер и да ја вратите во зависност од вашите потреби.

Врв