Provoje falas

dr.fone toolkit - Android Data Backup dhe Restore

Fleksibile Backup dhe Restore Android Data

  • Selektive të dhënat e backup Android në kompjuter me një klik.
  • Preview dhe rivendosjen e backup për çdo pajisje Android.
  • Mbështet 8000+ pajisjet Android.
Në dispozicion për:
Me dr.fone Toolkit - Android të dhënave Backup dhe Restore, mbështetjen dhe rivendosjen e të dhënave tuaja Android kurrë nuk ka qenë eaiser.

dr.fone toolkit - Backup Android Data & Restore ju lejon të lehtë backup pothuajse të gjitha llojet e të dhënave, duke përfshirë kalendarin, historinë e thirrjes, galeri, video, mesazhe, kontakte, audio, aplikimet dhe madje edhe të dhënat e aplikimit (për pajisje të rrënjosura). Ju gjithashtu mund të preview dhe selektive eksportojë çdo lloj të të dhënave që ju dëshironi. Programi gjithashtu ju lejon të lehtë të rivendosur të dhënave në pajisjen tuaj sa herë që keni nevojë për të.

Backup Android tuaj me një klik

dr.fone toolkit - Android Data Backup & Restore ju lejon të backup të dhënat në kompjuterin në një klik të vetëm, pa overwriting ndonjë të dhënat ekzistuese. Programi gjithashtu ju jep mundësinë unike për të parë artikuj në backup file dhe zgjidhni të gjitha sendet apo disa artikuj që ju doni të rivendosur.

Rivendosur të dhënave nga Backup Files

Sa për fotografi backup, ju mund të preview dhe të zgjidhni të dhënat që ju doni të rivendosur. Për më tepër, ju gjithashtu mund të rivendosur të dhënave rezervë të një pajisje tjetër në pajisjen tuaj.

Garanci

Backup dhe rivendosjen e të dhënave në pajisjet tuaj Android lehtë.

100% garanci të Sigurimit

Ajo vetëm lexon të dhëna, nuk ka të dhëna në rrezik.

Lehtësinë e përdorimit

Është në dispozicion për të gjithë, nuk ka njohuri të teknologjisë së kërkuar.

Nuk ka humbje të të dhënave

Nuk ka të dhëna humbur gjatë backup, eksportit ose rivendosur.

Android të dhënave Backup dhe Restore Punon për shumicën e pajisjeve Android

Pajisjet e mbështetura

përkrahur Files

Kontaktet
mesazhet
historia Call
gallary
video
kalendar
Audio
Aplikacion
të dhënat e aplikimit (për pajisje të rrënjosura)

Kërkesa Sistemit

përkrahur OS
Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP
CPU
1GHz (32 bit ose 64 bit)
RAM
256 MB ose më shumë RAM (1024MB Recommended)
Hard Disk Space
200 MB hapësirë ​​të lirë dhe më lart
android
Android 6.0 dhe ish

Android Data Backup dhe Restore

Shqyrtime

11 Shqyrtime

Shkruan një shqyrtim

Exellent.

Android dhënave backup dhe rivendosur është një produkt shumë i mirë Unë kam qenë i impresionuar nga shumë ka këshilluar me forcë mua ku unë falënderoj gjeniale që ka fillimin e ju dhe të gjithë vlerësimin e dhe falë.

Tarek, Android

Works great!

Ky program lejohet mua për të ruajtur një shumë kujtime të mëdha!

Joseph, Samsung

mirë!

Është aq e dobishme për mua për të backup të dhënat e mia Android.

Selim, HTC

Tips & Tricks

Klientët tanë janë gjithashtu të shkarkohet:

Android Data Recovery

Shërohen të dhënave fshihet ose humbur nga 6000+ pajisjet Android.

Android Data Nxjerrja (Device dëmtuara)

të dhënat e shpëtimit nga telefonat thyera Android dhe tableta në 5 minuta.

Android Lock Screen Shkarkimi

Hiq ekran mbyllur nga pajisjet Android pa humbur të dhënave.

më i lartë