Provoje falas

dr.fone toolkit - Android Data Eraser

Plotësisht të shuaj çdo gjë në Android dhe të mbrojtur privatësinë tuaj

  • Simple, procesi click-përmes.
  • Fshini Android tuaj krejtësisht dhe përgjithmonë.
  • Erase fotot, kontaktet, mesazhet, shkrimet e thirrjes dhe të gjitha të dhënat private.
  • Mbështet të gjitha pajisjet Android në dispozicion në treg.
Në dispozicion për:
fshirjen e thjeshtë ose reset fabrikë nuk fshijë të dhënat në Android përgjithmonë. Të dhënat fshihet ende mund të mbulohen me teknologjinë në dispozicion. Android Data Eraser siguron që tuaj private është i sigurt nga të përhershme fshirja fotografi fshihet, pastrimin historinë e shfletimit, arka dhe mbrojtjen e informacionit tuaj personal.

Shitur ose dhuruar Android telefonin tuaj?

Përdorni Android Dhënat Eraser të fshijë të dhënat tuaja personale të parë.

Erase të gjitha llojet e të Dhënave Personale në Android tuaj

Ju mund të përdorni Android Dhënat Eraser për të fshirë të gjitha informacionet private, duke përfshirë edhe fotot, mesazhet dhe bashkëngjitjet, kontaktet, historinë e thirrjes, shënimet, kalendarë, lajmërimeve dhe të dhënat e aplikacionit, etj në Android tuaj përgjithmonë.

Pse Zgjidhni dr.fone toolkit

Thjeshtë, të shpejtë, dhe efektive.

100% unrecoverable

të dhënat e fshirë nuk mund të mbulohen nga ndonjë mjet.

100% e Sigurisë

Nuk ka të dhëna mbahen ose të rrjedhur gjatë procesit.

Lehtësinë e përdorimit

intuitive interface për të gjithë për t'u përdorur.

Mbështetur të gjitha pajisjet Android

Android Data Eraser mbështet të gjitha pajisjet Android në dispozicion në treg. Pa marrë parasysh se ju keni Samsung, HTC, Sony, Sony Ericsson, Google Nexus, Samsung, ose ZTE, etj dhe çfarë version Android telefoni juaj është i rrjedhshëm, Android Data Eraser ju ndihmon të fshihet çdo gjë në telefon përgjithmonë.

FAQ

Si funksionon Android Data Eraser?

Android Data Eraser ju ndihmon të bëjnë të dhënat tuaja plotësisht i paqartë dhe pastaj të pastruar të gjithë disk plotësisht. Pastaj, përdoruesit duhet të bëni me dorë reset fabrikë në pasthënie telefonit. Me këto dy operacione, të dhënat tuaja nuk do të jetë në gjendje që do të mbulohen nga të gjithë përsëri.

Android Data Eraser A krejtësisht të fshirë të gjitha të dhënat në telefon?

Po, Android Data Eraser plotësisht dhe përgjithmonë pastruar të gjitha të dhënat personale në telefon, duke përfshirë kontaktet, mesazhet, fotot, shkrimet e thirrjes, kalendarë, app dhe të dhënat e aplikacionit, etj

Çfarë duhet të i kushtoj vëmendje të, kur unë e përdorin Android Data Eraser?

Ju lutem mos shkëputeni telefonin apo hapur ndonjë tjetër Android software menaxhimit gjatë gjithë procesit. Dhe në fund, ndiqni udhëzimet në Android Dhënave Eraser për të kryer reset fabrikë në telefonin tuaj.

Çfarë pajisje Android ka mbështetje Android Data Eraser?

Aktualisht Android Data Eraser mbështet të gjitha pajisjet Android në dispozicion në treg. Dhe kjo shpejt do të përkrahë më shumë pajisje të reja Android pasi ata janë lëshuar.

Shqyrtime

3 Shqyrtime

Shkruan një shqyrtim

" Wondershare dr.fone toolkit për Android ka një të lehtë për t'u përdorur ndërfaqe që mund të jetë lundrimi nga përdoruesit e të gjitha nivelet e ekspertizës. Kjo është e lehtë dhe nuk përdorin sasi të madhe të burimeve të sistemit. Në përgjithësi, ky mjet kit vend i dobishëm mund të merrni ju jashtë nga një situatë që ngjitet pak kur është fjala për shërim të dhënave për pajisjen tuaj Android. Mëso më shumë >>

- Nga filehippo, një top-renditet software shkarko faqe ofrimin e software top-renditet vetëm.

punon!!

dr.fone pastrohen Samsung im S5 plotësisht pa probleme. tani unë mund të shesin atë pa shqetësuese në lidhje me informacionin tim.

nga Jerry

punë gooood !!!

Android dhënat gomë të vërtetë ka punuar pa probleme.

nga Alex

App Great

Në fillim isha skeptik. Por dr.fone rezulton duke punuar të përkryer. E bukur!

nga Bob

Tips & Tricks

Klientët tanë janë gjithashtu të shkarkohet:

Android Data Nxjerrja (Device dëmtuara)

të dhënat e shpëtimit nga telefonat thyera Android dhe tableta në 5 minuta.

Android Lock Screen Shkarkimi

Hiq ekran mbyllur nga pajisjet Android pa humbur të dhënave.

Android Data Backup dhe Restore

Selektive backup të dhënat tuaja Android në kompjuter dhe rivendosur atë sipas nevojës tuaj.

më i lartë