Provoje falas

dr.fone toolkit - Android Root

Çrrënjosur Android telefonin tuaj me një klik

  • proces i thjeshtë, pa sherr.
  • Mbështet mbi 7000 pajisjet.
  • Shkalla më e lartë e suksesit në industrinë e.
  • 100% të sigurt dhe të sigurt.
Në dispozicion për:
dr.fone toolkit - Android Root ofron të shpejtë dhe më të përshtatshme përvojë Android rooting.

Android Root Hape potencialin e plotë të telefonit tuaj

Hyrë shumë Apps

Install Apps që është bllokuar nga transportuesit. Gëzojnë mijëra "papajtueshme" nga Play Store.

Install Custom ROM

Custom ROM të ndryshojë tërësisht se si ju përdorni telefonin tuaj. Ju edhe mund të instaloni versionin e fundit Android para se të gjithë të tjerët.

Qasja Blocked Features

Gëzojnë karakteristika të reja Android si fotosferë, i ngadalshëm videon lëvizje, dhe pagesat celular NFC para se ata janë lëshuar.

Uninstall paracaktuar Apps

Uninstall disa padobishme, bezdisshëm, hapësirë-wastingapps që janë të instaluara paraprakisht nga prodhon. Bëni Android tuaj më të rehatshme.

Performance Faster

Uninstall bloatware për të reduktuar RAM panevojshme dhe përdorimin e CPU. Speed ​​up Android tuaj.

Hiq Ads në Apps

Një Klikoni për të bllokuar të gjitha reklama të bezdisshëm në aplikacionet e shkarkuara. Jo më shumë shqetësuese kur ju luani lojra në Android.

Pse Zgjidhni dr.fone toolkit

Çrrënjosur telefonin tuaj shpejt dhe të sigurtë

Root Quick

Një klik për të çrrënjosur telefonin tuaj Android në mënyrë të sigurtë.

100% e Sigurisë

Nuk ka të dhëna mbahen ose të rrjedhur gjatë procesit.

Lehtësinë e përdorimit

intuitive interface për të gjithë për t'u përdorur.

Complete Android Compatibility

FAQ

Çfarë është Rooting?

Rooting është procesi për të arritur lejet Superuser në sistemin ndryshme Android. Kjo është ekuivalente e Android jailbreaking.

Çfarë përfitime ju mund të merrni pas rooting?

Pajisja mund të marrin privilegje të larta pas rooting, kështu që ju mund të rregulloje sistemin operativ, çinstaloni padëshiruar Apps para-instaluar, qasje bllokuar karakteristika, etj

A pavlefshme Android Root garanci pajisjes tim?

Kjo varet nga politika garanci ndryshëm prodhuesit telefonit. Gjithashtu, ne mund të sigurojë një mjet unroot për të ndihmuar ju të pastruar qasje rrënjë.

Cila është përqindja e suksesit të Android Root?

Aktualisht Android Root mbështet më shumë se 7000 pajisje Android running sistem tjetër operativ. Android Root shpejt do të mbështesë më shumë pajisje të reja Android pasi ata janë lëshuar.

Shqyrtime

8 Shqyrtime

Shkruan një shqyrtim

" Wondershare dr.fone toolkit për Android ka një të lehtë për t'u përdorur ndërfaqe që mund të jetë lundrimi nga përdoruesit e të gjitha nivelet e ekspertizës. Kjo është e lehtë dhe nuk përdorin sasi të madhe të burimeve të sistemit. Në përgjithësi, ky mjet kit vend i dobishëm mund të merrni ju jashtë nga një situatë që ngjitet pak kur është fjala për shërim të dhënave për pajisjen tuaj Android. Mëso më shumë >>

- Nga filehippo, një top-renditet software shkarko faqe ofrimin e software top-renditet vetëm.

Thjeshtë dhe të shpejtë

Unë u përpoq mjete të tjera rrënjë para se kam gjetur drfone por dështoi. drfone vërtetë rrënjosur Samsung Galaxy Note tim brenda pak minutash. UAU!!!

nga Jane

më pëlqen

Dr Fone vërtetë jeton deri në atë që reklamon. Unë e kam rekomanduar atë për miqtë e mi. Faleminderit.

nga Jerry

Amazing!

DrFone rrënjosur Shënim tim 3 pa probleme. Përvoja mjaft e mahnitshme rooting.

nga Alex

Tips & Tricks

Klientët tanë janë gjithashtu të shkarkohet:

Android Data Nxjerrja (Device dëmtuara)

të dhënat e shpëtimit nga telefonat thyera Android dhe tableta në 5 minuta.

Android Lock Screen Shkarkimi

Hiq ekran mbyllur nga pajisjet Android pa humbur të dhënave.

Android Data Backup dhe Restore

Selektive backup të dhënat tuaja Android në kompjuter dhe rivendosur atë sipas nevojës tuaj.

më i lartë