Provoje falas

dr.fone toolkit - Android Screen Recorder

Një klik për të pasqyruar dhe regjistruar pajisjen tuaj Android.

  • Pasqyrë pajisjen tuaj Android në ekranin e kompjuterit tuaj me valë.
  • games rekord, video, dhe më shumë.
  • Përgjigju mesazheve app social dhe mesazhe me tekst në PC.
  • Marrë screenshot të ekranit tuaj Android lehtë.
Në dispozicion për:
android screen recorder software

Regjistro pajisjen tuaj Android duke përdorur kompjuterin

Regjistrimi Audio

Mbështetje për të regjistruar sistemit audio të pajisjes tuaj.

hD Mirroring

Pasqyrë pajisjen tuaj në cilësi HD.

1 Kliko tek Start

Filloni regjistrimin shpejt dhe me lehtësi.

Cilësimet përshtatur

Mbështetur cilësimet e ndryshme incizim.

Wireless Pasqyrim për çdo situatë

prezantimet

Punojnë si një projektor për të ndarë ekranin e telefonit tuaj në një dhomë plot me njerëz.

arsim

Regjistro dhe të ndajnë detyrën me një klasë të tërë.

kumar

Gëzojnë dhe rekord lojëra Android në një ekran të madh.

biznes

Përdorni smartphone tuaj Android në prezantimet tuaja në punë.

Zhvilluesit

Vitrinë e produkteve dhe për të krijuar demonstrata në kohë reale me të në vonesë.

regjistrimi

Record gjithë përmbajtjen jetojnë në telefonin tuaj Android në cilësi HD.

Ekran më të mirë Android pasqyruar dhe përvojë regjistrimin!

garanci dr.fone-së

Sigurt, të shpejtë, dhe të thjeshtë.

shpejt

Filloni regjistrimin me një klik.

100% të sigurta

Nuk ka rrezik për telefonin tuaj apo të dhëna.

Lehtë për t'u përdorur

Thjeshtë, intuitive, proces.

Mbështetur të gjitha pajisjet Android

Android Screen Recorder mbështet të gjitha pajisjet Android në dispozicion në treg. Pa marrë parasysh se ju keni Samsung, HTC, Sony, Motorola, Google Nexus, Samsung, ose ZTE, etj dhe çfarë version Android telefoni juaj është i rrjedhshëm, Android Screen Recorder ju ndihmon pasqyrë dhe rekord ekran Android lehtë dhe pa probleme.

FAQ

Çfarë mund të bëjmë me Android Recorder Screen?

Android Screen Recorder është një mirroring ekran dhe regjistrimin mjet i thjeshtë dhe i përshtatshëm për pajisje Android. Ju mund të regjistroni ekran Android me zero humbje të cilësisë. Ajo gjithashtu mbështetjen për të marrë screenshof e ekranit tuaj Android, të transferuar skeda midis kompjuterit dhe pajisje Android

Si mund të ngarkuar për Android Recorder Screen?

Ne ofrojmë dy lloje të licencave për Android Screen Recorder, të cilat janë One Year License dhe Lifetime License.

Ajo që ne duhet të kujdeset kur të regjistroni Android Screen?

Ju lutem mos fikur ekranin e telefonit ose të ndryshojë ndonjë cilësimet në telefon gjatë procesit të regjistrimit.

Ku është video e regjistruar shpëtohet?

ETNIKE e regjistruar është ruajtur në C: \ Users \ admin \ Desktop by default. Ju gjithashtu mund të klikoni mbi Settings Settings Record në Android Recorder Screen për të ndryshuar shpëtuar vendndodhjen.

Shqyrtime

3 Shqyrtime

Shkruan një shqyrtim

është shumë e lehtë

Android Screen Recorder është e madhe. Unë nuk e di regjistrimin ekran android mund të jetë aq e lehtë.

Normam, Samsung S5

I love android regjistrues ekran

android regjistrues ekran është e lehtë për t'u kuptuar. Videoja është regjistruar HD vërtetë. shumë në sajë të ekipit.

Nicolas, Huawei

Mbresëlënës!

I dua funksionin pasqyrë. kjo e bën prezantimin tim duke shkuar mirë.

Nadia, LG

Tips & Tricks

android screen recorder

Android Screen Recorder

Klientët tanë janë gjithashtu të shkarkohet:

Android Data Nxjerrja (Device dëmtuara)

të dhënat e shpëtimit nga telefonat thyera Android dhe tableta në 5 minuta.

Android Lock Screen Shkarkimi

Hiq ekran mbyllur nga pajisjet Android pa humbur të dhënave.

Android Data Backup dhe Restore

Selektive backup të dhënat tuaja Android në kompjuter dhe rivendosur atë sipas nevojës tuaj.

më i lartë