Provoje falas

dr.fone toolkit - Android SIM Unlock

Mënyra më e shpejtë për të SIM zhbllokuar telefonin tuaj.

  • proces i thjeshtë, rezultatet e përhershëm.
  • Mbështet mbi 400 pajisje.
  • Operon në mbi 60 vende.
  • Nuk ka rrezik për telefonin tuaj apo të dhëna.
Në dispozicion për:
dr.fone merr më pak se 10 minuta për SIM zhbllokuar telefonin tuaj Android.

Lidhu në telefon

toolkit dr.fone do të merret me pjesën tjetër.

lidh

Automatic Scan

automatike Unlock

Rrezik Pa pagesë

të dhënat e juaj është plotësisht i sigurt.

rezultate të menjëhershme

Lartë Suksesi Vlerësoni

No Loss Data

100% të sigurta

24/6 Mbështetje

Money Back Guarantee

Pajisjet e mbështetura

Samsung Galaxy Note
Shënim 1, Shënim 2, Shënim Edge, Shënim 3, Shënim 3 Neo, Shënim 4, Shënim 4 Edge, Shënim 5, Shënim 10.1
Samsung Galaxy S
S2, S3, S3 Mini, S3 Triband, S4, S4 Triband, S4 Active, S4 Mini, S5, S5 Mini, S5 Active, S5 Spor, S6, S6 Edge, S6 Edge Plus, S7, S7 Edge
Samsung Galaxy Tab
Tab 8.9, tab Pro 10.1, tab 7.7
Samsung Galaxy A
A3, A5, A7, A8
Modele të tjera Samsung
Ace3, MEGA, Mega6.3, Mega2, Golden, E5, E7, Galaxy Core, Core Prime, Grand Prime, Grand2, Alpha, Round, J1, J3, J5, J7, mbizotërojnë LTE

FAQ

Si funksionon Android SIM Unlock?

parimi mbyllje në kartën SIM dhe pastaj analiza Android SIM Unlock zgjedhin metoda të ndryshme zhbllokimin për çdo pajisje.

A ndikon Android SIM Unlock të dhënat në telefon?

Jo, programi nuk do të ndikojë në asnjë të dhënë në pajisjen tuaj. të dhënat e juaj është plotësisht i sigurt.

Si të kontrolloni nëse telefoni im është sim i hapur?

Nëse ju nuk jeni të sigurt nëse telefoni juaj është sim i hapur me sukses, mënyra më e lehtë për të kontrolluar është duke përdorur një kartë SIM nga një transportues tjetër dhe të shohim nëse telefoni pranojë kartën e re SIM.

A Android Sim Unlock pajisje mbështetëse Unrooted?

Po. Kjo varet nga lloji telefonit dhe model. Për disa modele, ajo nuk kërkon qasje rrënjë.

Zgjidhni një zgjidhje për të zhbllokuar telefonin tuaj

Android SIM Unlock

(Software Desktop)

SIM Unlock Shërbimi

pajisja mbështetur

Kontrollo të gjitha modelet >>

Kontrollo të gjitha modelet >>

Koha e nevojshme për të zhbllokuar Menjëherë 15 minuta - 7 ditë
Lehtë për t'u përdorur
Rreziku humbjen e të dhënave 0% 0%
juridik
çmim $ 19.95 / jetës Varet në pajisjet
përpiqem

Shqyrtime

4 shqyrtime

Shkruan një shqyrtim

" Wondershare dr.fone toolkit për Android ka një të lehtë për t'u përdorur ndërfaqe që mund të jetë lundrimi nga përdoruesit e të gjitha nivelet e ekspertizës. Kjo është e lehtë dhe nuk përdorin sasi të madhe të burimeve të sistemit. Në përgjithësi, ky mjet kit vend i dobishëm mund të merrni ju jashtë nga një situatë që ngjitet pak kur është fjala për shërim të dhënave për pajisjen tuaj Android. Mëso më shumë >>

- Nga filehippo, një top-renditet software shkarko faqe ofrimin e software top-renditet vetëm.

Thjeshtë dhe pa sherr

DrFone ka bërë zhbllokimin sim aq e thjeshtë dhe e lehtë. Telefoni im është i hapur brenda pesë minutash! Unë rekomandoj atë.

Nga Ammar Syed

Punon !!!!!!!!!!!!!!! =)

Ajo punon për mua !!! Unë kam vetëm Galaxy S5 im i hapur. Faleminderit djema.

nga Jasmine

produkt i madh, shërbim i madh!

DrFone hapur Shënim tim 3 si reklamohen. shërbim të shpejtë dhe effcient. Krejtësisht me vlerë të parave.

By Vasish

Tips & Tricks

Klientët tanë janë gjithashtu të shkarkohet:

Android Data Nxjerrja (Device dëmtuara)

të dhënat e shpëtimit nga telefonat thyera Android dhe tableta në 5 minuta.

Android Lock Screen Shkarkimi

Hiq ekran mbyllur nga pajisjet Android pa humbur të dhënave.

Android Data Backup dhe Restore

Selektive backup të dhënat tuaja Android në kompjuter dhe rivendosur atë sipas nevojës tuaj.

më i lartë