Provoje falas

dr.fone toolkit - iOS Kik Backup dhe Restore

Krijo një backup për të mbrojtur biseda tuaja KIK

  • Backup historia Kik chat tuaj me vetëm një klik.
  • Rikthe vetëm të dhënat që ju dëshironi.
  • Eksportojë çdo send nga backup për printim apo lexim.
  • Plotësisht të sigurt, nuk ka të dhëna të humbur.
Në dispozicion për:

Unë dua të mbajnë të gjitha biseda e mia Kik, jo vetëm ato të fundit!

dr.fone toolkit - iOS Backup & Restore mund të ju ndihmojë të lexoni të gjitha Kik juaj biseda në çdo kohë me pa limit Kik. Ju mund të backup histori chat Kik përditshme tuaj, nëse ju dëshironi. Para dhënies, ju mund të preview file backup selektive dhe rivendosjen e backup në pajisjen iOS. Gjithkush mund ta bëjë këtë, nuk ka përvojë të madhe.

Rikthim Chats kik mbi ty iPhone, iPad, apo Kompjuter

Ajo është aq e lehtë sa drejtimin e programit dhe lidh pajisjen tuaj. Pastaj, vetëm klikoni një herë për të filluar. Pjesa tjetër është automatike.

Të dy tekst dhe attachments janë të mbështetura.

Restore Kik Backup Files

Ju mund të rivendosur fotografi në iPhone tuaj ose iPad, ose ju mund të zgjidhni për të eksportuar përmbajtjen nga backup në kompjuterin tuaj si një skedar HTML. Ose mënyrë ju mund të preview fotografi të parë.

Garanci

Ky software është i sigurt, i thjeshtë, dhe nuk do të vënë të dhënat tuaja në rrezik.

100% të sigurta

të dhënat e juaj është plotësisht i sigurt.

Lehtë për t'u përdorur

Merr vetëm disa minuta.

Më shumë Llojet e të dhënave

Mbështet më shumë lloje të të dhënave sesa zgjidhje të tjera.

Pajisjet e mbështetura

iPhone
iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone OS, iPhone Më shumë 6s, 6s iPhone, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, 5c iPhone, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4
iPad
Të gjitha modelet e iPad Pro, iPad Air, iPad mini, iPad
iPod touch
iPod touch 5, iPod touch 4

Kërkesa Sistemit

përkrahur OS
Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP; Mac OS X 10.12 (MacOS Sierra), 10.11 (El Capitan), 10.10 (Yosemite), 10.9 (Mavericks), 10.8, 10.7, ose 10.6
CPU
1GHz (32 bit ose 64 bit)
RAM
256 MB ose më shumë RAM (1024MB Recommended)
Hard Disk Space
200 MB hapësirë ​​të lirë dhe më lart
iOS
iOS 10.3, iOS 10, iOS 9 dhe ish
ios kik data backup restore

iOS Kik Backup dhe Restore

Shqyrtime

2 Shqyrtime

Shkruan një shqyrtim

Exellent.

program Exellent dhe bukurite dhe shumë importaint.

Marina, iOS

I shkelqyer.

Saved Dita. Vlerë peshën e saj në ar. Faleminderit.

Tyrone Williams, iPhone

A duhet të ketë në qoftë se ju keni të dhënat e humbur!

produkt perfekt vepra të mëdha për iphone.

Stefano, iPhone

Tips & Tricks

Anëtarët e këtij forumi janë gjithashtu të shkarkohet:

iOS LINE Backup dhe Restore

Lehtë backup historinë tuaj LINE chat, duke përfshirë edhe bisedat personale dhe biseda grupore; tekst, zë dhe video chat histori; imazhe dhe stickers, etj

iOS Data Recovery

Recover kontakte të humbur ose fshihet, mesazhet, fotografitë apo fotografi të tjera nga kontakt tuaj iPhone, iPad, apo iPod.

iOS WhatsApp Transfer, Backup dhe Restore

Eksportuar mesazhet WhatsApp në tuaj iPhone, iPad, iPod touch, pajisje Android, apo kompjuter për të krijuar një kopje rezervë.

më i lartë