Provoje falas

dr.fone toolkit - iOS LINE Backup dhe Restore

Lehtë të mbrojtur tuaj linjë Historia Chat

  • Backup historia linjë tuaj chat me vetëm një klik.
  • LINE Preview chat historia para restaurimit.
  • Printoni direkt nga backup tuaj.
  • Restore mesazhe, të bashkëngjitni skedarë, video, dhe më shumë.
Në dispozicion për:

Unë jam duke shkuar për të ndryshuar në një iPhone të ri 7, por unë nuk dua të humbasin të gjithë historinë time chat line!

dr.fone toolkit - iOS LINE Backup & Restore mund të ju ndihmojë të backup të gjithë historinë tuaj LINE chat, duke përfshirë edhe bisedat personale dhe biseda grupore; tekst, zë dhe video chat histori; imazhe dhe stickers, etj Ju mund preview file backup dhe rivendosjen e historisë LINE chat apo edhe selektive eksportojë çdo send në kompjuter. Gjithkush mund të menaxhoni atë, nuk ka backgound teknike të nevojshme.

LINE Backup Old biseda në kompjuterin tuaj

I tërë procesi është aq e lehtë sa 1-2-3. Thjesht lidhni iPhone tuaj ose iPad dhe klikoni Backup. Pjesa tjetër është automatike.

Rikthe LINE muhabete nga backup tuaj

LINE juaj historia chat mund të restaurohen në pajisjen ajo erdhi nga, ose ajo mund të transferohet në një iPhone të ri ose iPad.

Garanci

Ky software është i sigurt, i thjeshtë, dhe nuk do të vënë të dhënat tuaja në rrezik.

100% të sigurta

të dhënat e juaj është plotësisht i sigurt.

Lehtë për t'u përdorur

Merr vetëm disa minuta.

Complete Restore

Mbështet më shumë lloje file.

Pajisjet e mbështetura

iPhone
iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone OS, iPhone Më shumë 6s, 6s iPhone, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, 5c iPhone, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4
iPad
Të gjitha modelet e iPad Pro, iPad Air, iPad mini, iPad
iPod touch
iPod touch 5, iPod touch 4

Kërkesa Sistemit

përkrahur OS
Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP; Mac OS X 10.12 (MacOS Sierra), 10.11 (El Capitan), 10.10 (Yosemite), 10.9 (Mavericks), 10.8, 10.7, ose 10.6
CPU
1GHz (32 bit ose 64 bit)
RAM
256 MB ose më shumë RAM (1024MB Recommended)
Hard Disk Space
200 MB hapësirë ​​të lirë dhe më lart
iOS
iOS 10.3, iOS 10, iOS 9 dhe ish

iOS LINE Backup dhe Restore

Shqyrtime

6 Shqyrtime

Shkruan një shqyrtim

Very nice.

Exellent. Unë kam restauruar të gjitha bisedat e mia të linjës për iPhone të ri.

Andy, iOS

I shkelqyer.

Saved Dita. Vlerë peshën e saj në ar. Faleminderit.

Tyrone, iPhone

mjet i madh!

produkt perfekt. kursen më shumë kohë.

Mike iPhone

Tips & Tricks

Anëtarët e këtij forumi janë gjithashtu të shkarkohet:

iOS Sistemit Rimëkëmbjes

Rregulluar çështje sistemin iOS si mënyrë të pafund të rimëkëmbjes, ekran i zi, looping, etj

iOS Data Recovery

Recover kontakte të humbur ose fshihet, mesazhet, fotografitë apo fotografi të tjera nga kontakt tuaj iPhone, iPad, apo iPod.

iOS WhatsApp Transfer, Backup dhe Restore

Eksportuar mesazhet WhatsApp në tuaj iPhone, iPad, iPod touch, pajisje Android, apo kompjuter për të krijuar një kopje rezervë.

më i lartë