Provoje falas

dr.fone toolkit - iOS Private Eraser Data

Thjesht Fshini të dhënave personale tuaja nga pajisjen tuaj

  • Simple, klikoni-nëpërmjet, proces.
  • Ju zgjidhni të cilat të dhënat që ju doni të fshihet.
  • të dhënat tuaja është fshirë përgjithmonë.
  • Askush nuk mund të shërohen kurrë dhe shikoni të dhënat tuaja private.
Në dispozicion për:

Protect Yourself

Fshirja e informacionit tuaj personal do të ju mbrojnë nga hajdutë e identitetit. dr.fone toolkit - iOS Private Data Eraser do të scan pajisjen tuaj për të dhëna private dhe ju lejon të zgjidhni artikujt që do të fshihen përgjithmonë.

Çdo gjë është erasable

Fotografitë, mesazhe, kontakte, shënime, bookmarks Safari dhe historia juaj e Thirrjeve janë në mesin e gjërave që mund të fshihet. Data fshirë përdorur këtë iOS Privat Dhënat Eraser nuk mund të mbulohen.

Erase të gjitha llojet e privatësisë në iPhone / iPad

Çfarë mund të fshihet nga iPhone tuaj? Ju mund të përdorni këtë mjet për të fshirë informacionin privat në iPhone tuaj, duke përfshirë edhe fotot, mesazhet dhe bashkëngjitjet, kontaktet, historia e thirrjes, shënime, kalendarë, lajmërimeve dhe bookmarks Safari.

garanci dr.fone-së

Thjeshtë, të shpejtë, dhe efektive.

100% të sigurta

Të dhënat tuaja është i sigurt.

Lehtë për t'u përdorur

3 hapa të thjeshtë.

100% unrecoverable

të dhënat e fshirë është zhdukur përgjithmonë.

Pajisjet e mbështetura

iPhone
iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone OS, iPhone Më shumë 6s, 6s iPhone, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, 5c iPhone, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4
iPad
Të gjitha modelet e iPad Pro, iPad Air, iPad mini, iPad
iPod touch
iPod touch 5, iPod touch 4

Llojet e mbështetura fotografi

Kontaktet
mesazhet
historia Call
Shënime
Fotografitë
kalendar
Reminder
bookmark Safari

Kërkesa Sistemit

përkrahur OS
Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP; Mac OS X 10.12 (MacOS Sierra), 10.11 (El Capitan), 10.10 (Yosemite), 10.9 (Mavericks), 10.8, 10.7, ose 10.6
CPU
1GHz (32 bit ose 64 bit)
RAM
256 MB ose më shumë RAM (1024MB Recommended)
Hard Disk Space
200 MB hapësirë ​​të lirë dhe më lart
iOS
iOS 10.3, iOS 10, iOS 9 dhe ish

iOS Private Data Eraser

Shqyrtime

2 Shqyrtime

Shkruan një shqyrtim

Exellent.

program Exellent dhe bukurite dhe shumë importaint.

Marina, iOS

I shkelqyer.

Saved Dita. Vlerë peshën e saj në ar. Faleminderit.

Tyrone Williams, iPhone

A duhet të ketë në qoftë se ju keni të dhënat e humbur!

produkt perfekt vepra të mëdha për iphone.

Stefano, iPhone

Tips & Tricks

Anëtarët e këtij forumi janë gjithashtu të shkarkohet:

Dhënat e Plota iOS Eraser

Thjesht të fshihet të gjitha të dhënat nga pajisja juaj. Dhe askush nuk mund të shërohen kurrë dhe shikoni të dhënat tuaja.

iOS Data Recovery

Recover kontakte të humbur ose fshihet, mesazhet, fotografitë apo fotografi të tjera nga kontakt tuaj iPhone, iPad, apo iPod.

WhatsApp Transfer, Backup dhe Restore

Eksportuar mesazhet WhatsApp në tuaj iPhone, iPad, iPod touch, pajisje Android, apo kompjuter për të krijuar një kopje rezervë.

më i lartë