Provoje falas

dr.fone toolkit - iOS Viber Backup dhe Restore

Mbroni Viber juaj History dhenave

  • Backup të gjithë tuaj Viber chat histori me një klik.
  • Rikthe historinë tuaj Viber lehtë.
  • Eksportojë çdo send nga backup për printim.
  • Lehtë për t'u përdorur dhe nuk ka rrezik për të dhënat tuaja.
Në dispozicion për:

viber data backup and restore

Stresi Pa iOS Viber Backup dhe Restore

Rikthim Viber Chats në iPhone tuaj, iPad, apo kompjuter

Thjesht lidhni iPhone tuaj ose iPad dhe klikoni për të filluar procesin. Pjesa tjetër është automatike. Më pas, ju do të jetë në gjendje për të parapamje mbështetur-up përmbajtjen tuaj.

Tekst, bashkangjitur dhe historinë e thirrjes janë të mbështetura.

Restore viber biseda Backup thjesht

Rivendosur ndonjë file backup të iPhone tuaj ose iPad. Ose, ju mund të eksportit bisedat tuaja si fotografi HTML në kompjuterin tuaj. Ju gjithmonë mund të preview fotografi tuaj dhe të zgjidhni ato që ju doni të shërohen.

Garanci

Ky software është i sigurt, i thjeshtë, dhe nuk do të vënë të dhënat tuaja në rrezik.

100% të sigurta

të dhënat e juaj është plotësisht i sigurt.

Lehtë për t'u përdorur

Merr vetëm disa minuta.

Më shumë Llojet e të dhënave

Mbështet më shumë lloje të të dhënave sesa zgjidhje të tjera.

Pajisjet e mbështetura

iPhone
iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone OS, iPhone Më shumë 6s, 6s iPhone, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, 5c iPhone, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4
iPad
Të gjitha modelet e iPad Pro, iPad Air, iPad mini, iPad
iPod touch
iPod touch 5, iPod touch 4

Kërkesa Sistemit

përkrahur OS
Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP; Mac OS X 10.12 (MacOS Sierra), 10.11 (El Capitan), 10.10 (Yosemite), 10.9 (Mavericks), 10.8, 10.7, ose 10.6
CPU
1GHz (32 bit ose 64 bit)
RAM
256 MB ose më shumë RAM (1024MB Recommended)
Hard Disk Space
200 MB hapësirë ​​të lirë dhe më lart
iOS
iOS 10.3, iOS 10, iOS 9 dhe ish

iOS Viber Backup dhe Restore

Shqyrtime

2 Shqyrtime

Shkruan një shqyrtim

Exellent.

program Exellent dhe bukurite dhe shumë importaint.

Marina, iOS

I shkelqyer.

Saved Dita. Vlerë peshën e saj në ar. Faleminderit.

Tyrone Williams, iPhone

A duhet të ketë në qoftë se ju keni të dhënat e humbur!

produkt perfekt vepra të mëdha për iphone.

Stefano, iPhone

Tips & Tricks

Anëtarët e këtij forumi janë gjithashtu të shkarkohet:

iOS Sistemit Rimëkëmbjes

Rregulluar çështje sistemin iOS si mënyrë të pafund të rimëkëmbjes, ekran i zi, looping, etj

iOS Data Recovery

Recover kontakte të humbur ose fshihet, mesazhet, fotografitë apo fotografi të tjera nga kontakt tuaj iPhone, iPad, apo iPod.

WhatsApp Transfer, Backup dhe Restore

Eksportuar mesazhet WhatsApp në tuaj iPhone, iPad, iPod touch, pajisje Android, apo kompjuter për të krijuar një kopje rezervë.

më i lartë