Provoje falas

dr.fone toolkit - Mac Android Data Recovery

1 Mac Android smartphone dhe tabletë recovery software në botë.

  • Direkt scan pajisjet Android të mbulojë të dhënave fshihet.
  • Recover kontaktet, mesazhet, fotografitë, mesazheve WhatsApp, audio, video, dokumente, etj
  • Compatible me 6000+ pajisjet Android.
Në dispozicion për:

Lost Data?

Humbur të dhënave nuk është e humbur. Ne mund të shërohen nga shumë skenare të përbashkëta.

deleted

sistemi Crash

harruar Password

SD Card Issue

rooting gabim

ROM ndezje

Skenarët tjera
të dhënat e humbur pas fabrikës rivendosur
të dhënat e humbur për shkak të OS përditësimit
Device mbërthyer dhe nuk i përgjigjej
Data të zhdukur pas Routing ose ROM ndezje
Device mbyllur apo harruar fjalëkalimin
Në pamundësi për të sinkronizuar backup

Complete Android Compatibility

Pajisjet e mbështetura

përkrahur Files

Kontaktet
mesazhet
Fotografitë
video
Audio
WhatsApp
dokumentet
Historia Call

Kërkesa Sistemit

përkrahur OS
Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP; Mac OS X 10.12 (MacOS Sierra), 10.11 (El Capitan), 10.10 (Yosemite), 10.9 (Mavericks), 10.8, 10.7, ose 10.6
CPU
1GHz (32 bit ose 64 bit)
RAM
256 MB ose më shumë RAM (1024MB Recommended)
Hard Disk Space
200 MB hapësirë ​​të lirë dhe më lart
android
Android 5.0 dhe ish

Marrim të dhëna nga ...

memorie të brendshme

Skano pajisjen tuaj për të shërohen të dhënave ka humbur

Kartë SD

Scan kartën tuaj të kujtesës për të shërohen të dhënave

Norma më e lartë e shërimit në industri.

Garancia dr.fone

Shërohen të dhënat tuaja humbur me një paqe e mendjes.

Preview Available

Verifikuar të dhënat në detaje para shërimit

Rimëkëmbjes fleksibël

Shërohen të gjitha të dhënat, ose zgjidhni fotografi

Rimëkëmbjes Safe

dhënat ekzistuese nuk do të jetë overwritten

100% e Sigurisë

Vetëm ju mund të hyni në llogarinë tuaj dhe fotografi

Lehtësinë e përdorimit

3 hapa të thjeshtë: të lidhë, të hetoj dhe të shërohen

Garanci

30 ditë gjykim të lirë

Shqyrtime

138 Shqyrtime

Shkruan një shqyrtim

Shkarko Data Recovery Software

Dr. Fone ka një UI tepër të thjeshtë me shpjegohet në mënyrë të mrekullueshme udhëzime hap-pas-hapi, kështu që asgjë nuk mund ndoshta të shkojnë keq. Kjo është më e mira Data Recovery Software unë kam ardhur të gjithë.

Nga Ammar Syed

Punon !!!!!!!!!!!!!!! =)

Falënderoj Perëndinë për këtë program ajo punon mrekulli !!!!!!!!! Ajo gjeti gjithë txt të isha aq në kërkim për im EEK aq i lumtur =) Unë plotësisht rekomandoj këtë =) God Bless

nga Jasmine

punon fantastike

A upgrade Android në S6 tim për të 5.1.1 dhe kontaktet e mia u zhduk (si do tuajat). Dr Fone gjetën listën e plotë (edhe pse unë kam për të çrrënjosur telefonin tim të parë). Ajo përdor metoda alternative për nxjerrjen e të dhënave. Një çmim i vogël për të paguar për kursim të madh ass.

By Vasish

Android Data Recovery

Tips & Tricks

Klientët tanë janë gjithashtu të shkarkohet:

Android Data Nxjerrja (Device dëmtuara)

të dhënat e shpëtimit nga telefonat thyera Android dhe tableta në 5 minuta.

Android Lock Screen Shkarkimi

Hiq ekran mbyllur nga pajisjet Android pa humbur të dhënave.

Android Data Backup dhe Restore

Selektive backup të dhënat tuaja Android në kompjuter dhe rivendosur atë sipas nevojës tuaj.

më i lartë