Испробајте бесплатно

dr.fone toolkit - Mac iPhone Data Recovery

1 Mac iPhone dhe iPad të dhënat e rimëkëmbjes software në botë.

  • Shërohen të dhënave iPhone në Mac me tre mënyra.
  • Në gjendje të mbulojë kontaktet, SMS, shënimet, shkrimet e thirrjes, foto, video, etj
  • Compatible me iPhone të fundit dhe Mac OS.
Në dispozicion për:

drfone ios data recovery
dr.fone toolkit - të dhënat e iPhone shërim (Mac) është një mjet i fuqishëm dhe efektiv për përdoruesit e Mac për të rimarrë të dhënave ka humbur iPhone.

Fshirë aksidentalisht diçka të rëndësishme në iPhone tuaj? Humbur ose thyen iPhone tuaj? Nuk ka nevojë për panik! dr.fone toolkit (Mac), Mac iPhone ekspert tuaj të dhënat e shërimit, është këtu për t'ju ndihmuar të shërohen të dhëna të vlefshme që keni menduar ishte humbur përgjithmonë.

Për situata të ndryshme

Kjo Mac iPhone dhënat e shërimit software punon për shumë skenarë të përbashkët.

fshirje

sistemi Crash

harruar Password

virus

dëm

I vjedhur

Skenarët tjera
Data humbur pas fabrikë të rivendosur
Të dhënat e humbur për shkak të përditësimit të iOS
Device mbërthyer dhe nuk i përgjigjej
Data zhdukur pas jailbreak apo ROM ndezje
Device mbyllur apo harruar fjalëkalimin
Në pamundësi për të sinkronizuar backup

3 Metodat Mac iPhone Data Recovery

scan iPhone

Direkt scan iPhone tuaj me këtë shërim të dhënave Mac iPhone software për vrojtim dhe të shërohen të dhënave fshihet selektive.

ekstrakt iTunes

Exract për vrojtim dhe selektive të shërohen atë që ju doni nga iTunes tuaj backup fotografi në Mac.

Shkarko iCloud

Shkarko dhe ekstrakt iCloud dosjen tuaj backup për vrojtim dhe selektive të shërohen çdo send që ju dëshironi nga ajo.

Më shumë me këtë softuer Mac iPhone Data Recovery

Preview dispozicion: Para shërim, ju mund të preview fotot, video, mesazhe, kontakte, shënime, etj
Rimëkëmbjes Flexible: Shërimi gjitha ose disa artikuj është në dispozicion. Ju vendosni atë.
Data Back to Device: Direkt ruajtur gjetën të dhëna në iPhone tuaj, pa overwriting të dhënave ekzistuese.
100% garanci e sigurt: Një read-only Mac iPhone mjet të dhënat e shërimit, ajo nuk do të mbajë ose të ndryshojë ndonjë gjë në iPhone tuaj.
Lehtë për t'u përdorur: Nuk ka aftësitë kompjuterike kërkuar, të gjithë mund të përdorni këtë iPhone Data Recovery software për Mac.

Complete iPhone Compatibility

Pajisjet e mbështetura

iPhone
iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone OS, iPhone Më shumë 6s, 6s iPhone, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, 5c iPhone, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4
iPad
Të gjitha modelet e iPad Pro, iPad Air, iPad mini dhe iPad
iPod touch
iPod touch 5, iPod touch 4

Llojet e mbështetura fotografi

Kontaktet
mesazhet
historia Call
Shënime
Fotografitë
video
kalendar
Reminder
mesazhet WhatsApp
lajmëtar
memorandume zë
Posta zanore
bookmark Safari
Fotografitë e APP-së
Video APP-së
Dokumentet e APP-së

Kërkesa Sistemit

përkrahur OS
Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP; Mac OS X 10.11 (El Captain), 10.10 (Yosemite), 10.9 (Mavericks), 10.8, 10.7, ose 10.6
CPU
1GHz (32 bit ose 64 bit)
RAM
256 MB ose më shumë RAM (1024MB Recommended)
Hard Disk Space
200 MB hapësirë ​​të lirë dhe më lart
RAM
iOS 10.3, iOS 10, iOS 9 dhe ish

Norma më e lartë e shërimit në industri.

Data Recovery iPhone për Mac

Shqyrtime

2,573 Shqyrtime

SHKRUAN NJË SHQYRTIM

super

Të gjitha fotot fshihen janë gjetur. Mori rreth 30 minuta. Instalimi program nuk ka marrë shumë kohë. Nëse ju e dini anglisht, atëherë çdo gjë shkon shumë më të shpejtë. Unë do të përdorin programin në raste të jashtëzakonshme. Shpresë për shërimin e suksesshëm të rëndësishme për mua fotot.

nga alevtina

Faleminderit

Faleminderit për ndihmë. Ju më ndihmoni të shërohen fotot e mia fshihen. Ky program është e shkëlqyer. I Këshilla për të gjithë për të përdorur këtë program, nëse ju fshini informacionin e nevojshëm

nga Islami

fomka

program të mirë. Ndihmon njerëzit të shërohen fotografi fshihet. Në sajë të krijuesit. Unë rekomandoj duke përdorur një shumë njerëz të cilët me të vërtetë kanë nevojë për të rivendosur Apps. Mos kini frikë për të instaluar këtë program. Për shkak se ajo do të ju ndihmojë të shërohen komentet tuaja fshihet

nga Veronika

Tips & Tricks

Klientët tanë janë gjithashtu të shkarkohet:

iOS Sistemit Rimëkëmbjes

Rregulluar me çështje të ndryshme të sistemit iOS si mënyrë të rimëkëmbjes, të bardhë Apple logo, ekran i zi, looping në fillim, etj

iOS Data Backup dhe Restore

Backup dhe rivendosjen e çdo send në / në një pajisje, dhe eksportin atë që ju doni nga backup në kompjuterin tuaj.

WhatsApp Transfer, Backup dhe Restore

Transferimi iOS WhatsApp për iPhone / iPad / iPod touch / pajisjet Android, ose backup / eksportojë atë në kompjuter.

топ