Пробајте го бесплатно
 • сите модули
 • iOS
 • Андроид
Повеќе алатки за телефон

медиумите Осврти

 • PCWorld, водечки преглед сајт за лаптопи, таблети, iPads, десктоп компјутери, принтери.

 • Lifehack, извор за совети како да се помогне за подобрување на сите аспекти на нашиот живот.

 • CNET, еден сајт следи сите најнови технолошки откритија на потрошувачите.

 • Softonic е место да се откријат најдобрите апликации за вашиот уред.

Повеќе Препораки од

Нашите клиенти сакаат dr.fone
ќе, исто така.

  Одлична програма! Голема услуги на клиентите!

  Оваа програма има направено сè што е потребно тоа да се направи и многу повеќе. Кога мојот компјутер се урна помалку од еден месец откако ја купи програмата, страница Поддршка Wondershare "ме води преку ре-регистрација на производ. Couldn''t да биде посреќен.

  Хуан Карлос Ф, iOS

  Работи во секое време

  Имам скршена Андроид софтверот за некое време сега за обновување на податоци и го користат за различни канцелариски телефони. Вие не може да верува колку многу телефони се разбиени секоја втора недела. Ова навистина помага во добивање на клиенти детали и важни документи од нивните уреди.

  од Setcom ИТ тим, Андроид

  Најдобар софтвер за iOS

  Д-р Fone има неверојатно едноставен интерфејс со одлично објаснето чекор-по-чекор, така што ништо не може да тргне наопаку. Ова е најдобар Обнова податоци софтвер што сум се среќаваме.

  од страна на Tyrone Вилијамс, iOS

  dr.fone раководство - Андроид Обнова податоци производ

  Dr.Fone е најновата нереален производи создадени, Непобедлива, никогаш не мислев надвор, неверојатни идеи, вистинско одлично. Ова може да се каже, Dr.Fone смени изгледот на самиот андроид во сосема ново лице. Dr.Fone функционира во сите видови на технологија, уреди, дури право надолу до најмалите микро чип. Тоа ќе се претвори светот околу на толку многу, нови прекрасни пердуви, не само тоа, како што може да направи сè и ништо. што и колку. Тоа е моќта да го имаат.

  од страна на Жерар Katu, Андроид

  Одлично!

  Фала му на Бога за оваа програма се работи чуда !!!!!!!!! Се најде на сите txt Бев толку потрага по im толку среќен eek =) Јас целосно се препорача оваа =) Господ Бог да благослојт

  Едуардо, iOS

  Одлично!!!

  Мислев дека сум го изгубил ќерки мојата слатка 16 роденден слики и видеа засекогаш. Овој софтвер спаси мојата разумност !! Ако имаше повисок рејтинг, д-р fone сигурно ќе биде еден да го добие од мене. И јас никогаш не се најде нешто што ме натера да се чувствувам порано. Јас дури и отиде на интернет во потрага по кодот забава бидејќи средствата ми беа толку ниски што јас couldn''t си го дозволиме тоа и беше речиси со солзи во очите додека не го најдов еден и се тоа за половина цена !! Ви благодариме dr.fone !!

  од Дарлин, Андроид
Врв