drfone app drfone app ios

3 načina za vraćanje izbrisanih poruka na iPhone 8

Selena Lee

28. aprila 2022. • Spremljeno u: Savjeti za različite verzije i modele iOS- a • Provjerena rješenja

"Zdravo ljudi, ja sam u veoma nezgodnoj situaciji, i ne znam kako da se izvučem iz nje. Nedavno sam obrisao svoje poruke bez znanja. Dok razgovaramo, nemam neke od poruka koje je poslao moj šef meni u vezi uređenja naše nove kancelarije. Osim toga, imao sam neke veoma posebne poruke koje sam dobio od svoje devojke, a sačuvao sam ih radi pamćenja. Tako sam pod stresom i zbunjen. Može li mi neko pomoći? neko zna kako da povratim izbrisane poruke sa iPhone 8? Ili postoji način kako da vratim izbrisane poruke na iPhone 8?"

Imao sam priliku naići na dobar broj ljudi koji prolaze kroz isti problem. Međutim, ne biste trebali ponovo biti zabrinuti jer ste došli na pravo mjesto gdje ćete dobiti najbolje informacije o tome kako vratiti izbrisane poruke na iPhone 8. Pokazat ću vam kako da vratite izbrisane poruke na iPhone 8 koristeći Dr.Fone - Oporavak podataka (iOS) . Za razliku od drugih programa, Dr.Fone ne šteti vašem iPhoneu, niti sprema vaše podatke bez vašeg pristanka na bilo koji način.

Dr.Fone da Wondershare

Dr.Fone - Oporavak podataka (iOS)

Prvi svjetski softver za oporavak podataka iPhone i iPad:

  • Najveća stopa oporavka u industriji.
  • Besplatno za pregled oporavljenih podataka sa vašeg iPhone 8.
  • Besplatno izvucite i pregledajte sav sadržaj u iCloud/iTunes datotekama sigurnosne kopije.
  • Skenirajte iOS uređaje da povratite pozive, fotografije, video zapise, kontakte, poruke, bilješke itd.
  • Selektivno vratite ili izvezite ono što želite iz iCloud/iTunes sigurnosne kopije na naš uređaj ili računar.
  • Kompatibilan s najnovijim modelima iPhonea, iPhone X/8 uključen.
  • Osvajanje miliona vjernih kupaca više od 15 godina.
Dostupno na: Windows Mac
3981454 ljudi ga je preuzelo

Dio 1: Kako vratiti izbrisane poruke na iPhone 8

Ako slučajno izbrišete svoje poruke ili ste zaboravili da napravite sigurnosnu kopiju na vrijeme, a sada vam nedostaju neke od vaših poruka, u nastavku je pojednostavljena metoda kako oporaviti poruke sa iPhone 8 koristeći Dr.Fone iPhone Data Recovery program .

Korak 1: Pripremite se za oporavak iPhone 8 poruka

Da biste vratili izbrisane poruke na iPhone 8, prva stvar koju trebate učiniti je preuzeti i instalirati program na svoj PC. Kada to uradite, pokrenite program na svom računaru i bićete u poziciji da vidite interfejs koji je naveden ispod.

How to Recover Deleted Messages On iPhone 8

Korak 2: Povežite svoj iPhone 8 sa računarom

Povežite svoj iPhone 8 sa računarom pomoću USB kabla koji ste dobili uz iPhone. Dajte programu i računaru nekoliko minuta prije nego što vaš iDevice bude otkriven. Nakon što je Dr.Fone identificirao vaš iPhone i njegovu pohranu, kliknite na opciju "Obnovi" i lista svih vaših podataka će biti navedena kao što je prikazano ispod.

Recover Deleted Messages On iPhone 8

Korak 3: Skenirajte poruke izbrisanih uređaja sa iPhone 8

Budući da smo zainteresirani za oporavak naših poruka, označit ćemo okvir pored opcije "Poruke i prilozi" i kliknuti na opciju "Pokreni skeniranje". Program će automatski početi skenirati vaš iPhone 8 za sve izbrisane poruke ili poruke koje nedostaju. Kako je vaš iPhone skeniran, moći ćete vidjeti napredak skeniranja kao i listu primljenih poruka kao što je prikazano u nastavku.

start to Recover Deleted Messages On iPhone 8

SAVJET: Imajte na umu da je gornji snimak ekrana snimak ekrana za oporavak slike. Trebali biste biti u poziciji da vidite sličnu sliku, ali sa svojim porukama.

Korak 4: Pregledajte i oporavite izbrisane poruke na vašem iPhone 8

Kada se uvjerite da imate prave informacije kod sebe, kliknite na opciju "Vrati na uređaj" na dnu ekrana. Ako želite da povratite svoje poruke na svoj računar, kliknite na opciju "Oporavak na računar". Proces oporavka će trajati nekoliko minuta ovisno o veličini odabranih datoteka. Kada se proces oporavka završi, potvrdite da li su vaše poruke vraćene na odabrani uređaj. Tako je jednostavno dohvatiti izbrisane poruke sa iPhone 8.

How to Recover Messages On iPhone 8

Dio 2: Kako povratiti izbrisane poruke sa iPhone 8 putem iTunes sigurnosne kopije

Ako ste imali iTunes sigurnosnu kopiju i ne možete joj pristupiti iz raznih razloga, možete koristiti Dr.Fone za oporavak poruka sa iPhone 8. Međutim, s ovom metodom, morate koristiti iTunes. Ovako se to radi.

Korak 1: Odaberite opciju Oporavi iz iTunes-a

Pošto imamo instaliran naš program i spreman za upotrebu, naš prvi korak će biti odabir opcije "Oporavak iz iTunes sigurnosne kopije" datoteke na našem sučelju. Prvo morate kliknuti na opciju "Oporavak" i odabrati opciju "iTunes". U trenutku kada otvorite opciju iTunes, vidjet ćete naziv i model vašeg uređaja. Odaberite ga tako što ćete kliknuti na njega i na kraju kliknite na opciju Start Scan kao što je prikazano u nastavku.

How to Recover iphone 8 Messages

Korak 2: Oporavite poruke sa iPhone 8 putem iTunes Backup-a

Program će skenirati vaš iTunes nalog i izlistati sve podatke za oporavak. Pošto nas zanimaju poruke, izabraćemo ikonu "poruke" na našoj lijevoj strani kao što je prikazano ispod.

Recover Messages On iPhone 8

Korak 3: Vratite poruke na svoj iPhone 8

Naš sljedeći korak će biti vraćanje naših poruka na prethodnu poziciju. Da bismo to učinili, kliknut ćemo na opciju "Vrati na uređaj". Ako želite da vratite svoje poruke na svoj računar, kliknite na opciju "Oporavak na računar". Samo dajte Dr.Fone nekoliko minuta da povrati vaše podatke. Sve informacije u vašoj iTunes sigurnosnoj kopiji bit će spremljene na vaš PC ili iPhone 8 ovisno o odabranoj memoriji datoteka. Evo ga. Tako je jednostavno dohvatiti poruke na iPhone 8.

Dio 3: Kako oporaviti izbrisane poruke sa iPhone 8 putem iCloud sigurnosne kopije

Korak 1: Odaberite iCloud Backup

Da biste oporavili svoje poruke sa iClouda, kliknite na opciju "Oporavak" na svom interfejsu i izaberite "iCloud backup". Podrazumevano, od vas će se tražiti da unesete svoje iCloud podatke za prijavu kao što je prikazano ispod.

How to Retrieve Deleted Messages On iPhone 8

Korak 2: Odaberite Backup Folder

Nakon što ste prijavljeni, odaberite iCloud backup folder iz kojeg želite oporaviti podatke i kliknite na ikonu "Preuzmi" na desnoj strani. Pojavit će se lista datoteka prisutnih u folderu.

Retrieve Deleted Messages On iPhone 8

Korak 3: Odaberite datoteke za oporavak

Odaberite datoteke koje želite da preuzmete i kliknite na opciju "Dalje". Odabrani fajlovi će se preuzeti u roku od nekoliko minuta u zavisnosti od veličine podataka.

Retrieve Messages On iPhone 8

Korak 4: Oporavite poruke na iPhone 8 putem iCloud sigurnosne kopije

Kada je preuzimanje završeno, pregledajte sve preuzete informacije i kliknite na opciju "Vrati na uređaj" ili "Vrati na računalo".

How to Retrieve Messages On iPhone 8

Vaše datoteke poruka će biti vraćene ili vraćene u zavisnosti od željene lokacije. Ovo možete potvrditi otvaranjem odredišta foldera na vašem iPhone-u ili računaru.

Uz informacije pokrivene u ovom članku, nadam se da ćete biti u poziciji da preuzmete izbrisane poruke sa iPhone 8, vašeg iCloud naloga za sigurnosnu kopiju, kao i vaše iTunes sigurnosne kopije. Uz Dr.Fone, zajamčeno je da ćete besprijekorno oporaviti poruke sa iPhone 8 bez brige da ćete oštetiti svoj telefon ili izgubiti dodatne informacije, kao što je to slučaj s drugim programima za oporavak podataka. Bez obzira na to jeste li svoje poruke izbrisali namjerno ili ne, tri metode kako da preuzmete izbrisane poruke sa iPhone 8 sigurno će vam biti od velike pomoći.

Selena Lee

glavni urednik

Home> Kako da > Savjeti za različite verzije i modele iOS -a > 3 načina za vraćanje izbrisanih poruka na iPhone 8