drfone app drfone app ios

3 mau ala e hoʻihoʻi i nā memo i holoi ʻia ma iPhone 8

Selena Lee

ʻAper 28, 2022 • Waiho ʻia i: Nā ʻōlelo aʻoaʻo no nā ʻano ʻokoʻa a me nā hiʻohiʻona o iOS • Nā hāʻina i hōʻoia ʻia

"Aloha e ka poʻe, aia wau i kahi kūlana paʻakikī, a ʻaʻole maopopo iaʻu pehea e puka aku ai. iaʻu e pili ana i ka hoʻonohonoho ʻana o kā mākou keʻena hou. Eia kekahi, ua loaʻa iaʻu kekahi mau leka kūikawā i loaʻa iaʻu mai kaʻu hoaaloha, a ua mālama au iā lākou no ka hoʻomanaʻo. Ua ʻike kekahi i ka hoʻihoʻi ʻana i nā memo i holoi ʻia mai iPhone 8?

Ua loaʻa iaʻu ka manawa e ʻike ai i ka nui o nā poʻe e hele ana i ka pilikia like. Eia naʻe, ʻaʻole pono ʻoe e hopohopo hou no ka mea ua hele mai ʻoe i kahi kūpono kahi e loaʻa ai ka ʻike maikaʻi loa e pili ana i ka hoʻihoʻi ʻana i nā memo i holoi ʻia ma iPhone 8. Dr.Fone -ʻIkepili hoʻihoʻi (iOS) . ʻAʻole like me nā polokalamu ʻē aʻe, ʻaʻole hana ʻino ʻo Dr.Fone i kāu iPhone, a ʻaʻole hoʻi e mālama i kāu ʻike me ka ʻole o kou ʻae ʻana i kekahi ʻano.

Dr.Fone da Wondershare

Dr.Fone - Ikepili hoʻihoʻi (iOS)

ʻO ka polokalamu hoʻihoʻi ʻikepili mua o ka iPhone a me iPad:

  • ʻO ke kiʻekiʻe o ka hoʻihoʻi ʻana ma ka ʻoihana.
  • E nānā i kāu ʻikepili i hoʻihoʻi ʻia mai kāu iPhone 8.
  • Wehe a nānā mua i nā ʻike āpau i nā faila backup iCloud/iTunes no ka manuahi.
  • E nānā i nā polokalamu iOS e hoʻihoʻi i nā kelepona, nā kiʻi, nā wikiō, nā pilina, nā memo, nā memo, a pēlā aku.
  • Hoʻihoʻi a hoʻokuʻu paha i kāu mea e makemake ai mai iCloud/iTunes backup i kā mākou hāmeʻa a i ʻole kamepiula.
  • Kūpono me nā hiʻohiʻona iPhone hou loa, ua hoʻokomo ʻia ka iPhone X/8.
  • Loaʻa i nā miliona o nā mea kūʻai aku kūpaʻa no nā makahiki he 15.
Loaʻa ma: Windows Mac
3981454 nā kānaka i hoʻoiho iā ia

Mahele 1: Pehea e hoʻihoʻi i nā memo i holoi ʻia ma iPhone 8

Inā 'oe e hiki ke holoi i kou mau memo accidentally, a ina oe poina e hana i ka papaʻa i ka manawa, a i keia manawa oe e nalo ana i kekahi o kou mau memo, eia ka mea i maʻalahi kaʻina ma ka pehea e ho'ōla memo mai iPhone 8 ka hoʻohana 'ana Dr.Fone iPhone Data Recovery polokalamu. .

KaʻAnuʻu Hana 1: E hoʻomākaukau no ka iPhone 8 Message Recovery

I mea e hoʻihoʻi hou ai i nā memo i holoi ʻia ma iPhone 8, ʻo ka mea mua āu e hana ai, ʻo ia ke hoʻoiho a hoʻokomo i ka polokalamu ma kāu PC. Ke hana ʻoe i kēia, e hoʻomaka i ka polokalamu ma kāu PC, a aia ʻoe i kahi kūlana e ʻike i ke kikowaena i helu ʻia ma lalo nei.

How to Recover Deleted Messages On iPhone 8

KaʻAnuʻu Hana 2: Hoʻohui i kāu iPhone 8 i kāu PC

Hoʻohui i kāu iPhone 8 i kāu PC me ka hoʻohana ʻana i ke kelepona USB i hele mai me ka iPhone. Hāʻawi i ka polokalamu a me ka PC i kekahi mau minuke ma mua o ka ʻike ʻia ʻana o kāu iDevice. Once Dr.Fone i ike i kou iPhone, a me kona waihona, e kaomi ma luna o ka "hoʻihoʻi" koho a me ka papa inoa o nā mea a pau kouʻikepili e e helu ia e like me ka hoike ma lalo nei.

Recover Deleted Messages On iPhone 8

KaʻAnuʻu Hana 3: Scan Device Holoi memo mai iPhone 8

No ka mea makemake mākou i ka hoʻihoʻi ʻana i kā mākou mau leka, e nānā mākou i ka pahu ma ka ʻaoʻao o ka koho "Messages and Attachments" a kaomi i ke koho "Start Scan". E hoʻomaka koke ka polokalamu e nānā i kāu iPhone 8 no nā memo a pau i holoi ʻia a nalowale. E like me kou iPhone ua scanned, oe e hiki ke ike i ka scanning holomua a me ka papa inoa o nā memo i loaʻa e like me ka hoike ma lalo nei.

start to Recover Deleted Messages On iPhone 8

Manaʻo Manaʻo: E ʻoluʻolu e hoʻomaopopo ʻo ke kiʻi i hōʻike ʻia ma luna nei he kiʻi hoʻihoʻi kiʻi. Pono ʻoe e ʻike i kahi kiʻi like akā me kāu mau memo.

KaʻAnuʻu Hana 4: Nānā a hoʻihoʻi i nā memo i holoi ʻia ma kāu iPhone 8

I ka manawa e māʻona ai ʻoe i ka ʻike kūpono me ʻoe, e kaomi i ke koho "Restore to Device" ma lalo o kāu pale. Inā makemake ʻoe e hoʻihoʻi i kāu mau memo i kāu PC, e kaomi i ke koho "Recover to Computer". ʻO ke kaʻina hana hoʻihoʻi e lawe i kekahi mau minuke ma muli o ka nui o nā faila i koho ʻia. I ka pau ʻana o ke kaʻina hana hoʻihoʻi, e hōʻoia inā ua hoʻihoʻi ʻia kāu mau memo i ka mea i koho ʻia. ʻO ia ka maʻalahi o ka lawe ʻana i nā memo i holoi ʻia mai iPhone 8.

How to Recover Messages On iPhone 8

Mahele 2: Pehea e hoʻihoʻi i nā memo i holoi ʻia mai iPhone 8 ma o iTunes backup

Inā loaʻa iā ʻoe kahi waihona iTunes a ʻaʻole hiki iā ʻoe ke komo ma muli o nā kumu like ʻole, hiki iā ʻoe ke hoʻohana iā Dr.Fone e hoʻihoʻi i nā memo mai iPhone 8. Eia naʻe, me kēia ʻano, pono ʻoe e hoʻohana i ka iTunes. Penei ka hana ana.

KaʻAnuʻu Hana 1: E koho Ho'ōla mai iTunes koho

No ka mea ua hoʻokomo ʻia kā mākou papahana a mākaukau no ka hoʻohana ʻana, ʻo kā mākou hana mua e koho i ka koho "Recover from iTunes Backup" ma kā mākou interface. Pono ʻoe e kaomi mua ma ka "Recover" koho a koho i ka "iTunes" koho. ʻO ka manawa āu i wehe ai i ke koho iTunes, e ʻike ʻoe i ka inoa a me ke ʻano o kāu kelepona. E koho iā ia ma ke kaomi ʻana iā ia a kaomi hope ma ka koho Start Scan e like me ka hōʻike ʻana ma lalo nei.

How to Recover iphone 8 Messages

KaʻAnuʻu Hana 2: Hoʻihoʻi i nā memo mai iPhone 8 ma o iTunes Backup

E nānā ka polokalamu i kāu moʻokāki iTunes a papa inoa i nā ʻikepili āpau i loaʻa no ka hoʻihoʻi. No ka mea makemake mākou i nā memo, e koho mākou i ka "message" icon ma ko mākou ʻaoʻao hema e like me ka mea i hōʻike ʻia ma lalo nei.

Recover Messages On iPhone 8

KaʻAnuʻu Hana 3: Hoʻihoʻi i nā memo i kāu iPhone 8

ʻO kā mākou hana aʻe e hoʻihoʻi i kā mākou mau leka i ko lākou kūlana mua. No ka hana ʻana i kēia, e kaomi mākou i ka koho "Restore to Device". Inā makemake ʻoe e hoʻihoʻi i kāu mau memo i kāu PC, e kaomi ma ka "Recover to Computer" koho. Hāʻawi wale iā Dr.Fone i kekahi mau minuke e hoʻihoʻi i kāu ʻikepili. E mālama ʻia nā ʻike āpau i kāu iTunes backup i kāu PC a i ʻole iPhone 8 ma muli o ka waihona waihona i koho ʻia. Aia iā ʻoe. ʻO ia ka maʻalahi o ka lawe ʻana i nā memo ma iPhone 8.

Mahele 3: Pehea e hoʻihoʻi i nā memo i holoi ʻia mai iPhone 8 ma o iCloud Backup

KaʻAnuʻu Hana 1: E koho iCloud papaʻa

E hoʻihoʻi i kāu mau memo mai iCloud, e kaomi i ka "Recover" koho ma kāu interface a koho i "iCloud backup". Ma ka paʻamau, e koi ʻia ʻoe e hoʻokomo i kāu kikoʻī kikoʻī iCloud e like me ka hōʻike ʻana ma lalo nei.

How to Retrieve Deleted Messages On iPhone 8

KaʻAnuʻu Hana 2: E koho Backup Folder

Ke komo ʻoe i loko, koho i ka waihona waihona iCloud āu e makemake ai e hoʻihoʻi i ka ʻikepili mai a kaomi ma ka "Download" ikona ma kou ʻaoʻao ʻākau. E hōʻike ʻia kahi papa inoa o nā faila i loko o ka waihona.

Retrieve Deleted Messages On iPhone 8

'anuʻu 3: E koho i nā faila e hoʻihoʻi

E koho i nā faila āu e makemake ai e hoʻoiho a kaomi i ke koho "Next". E hoʻoiho ʻia nā faila i koho ʻia i loko o kekahi mau minuke ma muli o ka nui o ka ʻikepili.

Retrieve Messages On iPhone 8

KaʻAnuʻu Hana 4: Hoʻihoʻi i nā memo ma iPhone 8 ma o iCloud backup

Me ka hoʻoiho piha ʻana, e nānā i nā ʻike āpau i hoʻoiho ʻia a kaomi ma ka koho "Restore to Device" a i ʻole "Recover to Computer".

How to Retrieve Messages On iPhone 8

E hoʻihoʻi ʻia a hoʻihoʻi ʻia kāu mau memo ma muli o kāu wahi i makemake ai. Hiki iā ʻoe ke hōʻoia i kēia ma ka wehe ʻana i ka huakaʻi waihona ma kāu iPhone a i kāu kamepiula.

Me ka ʻike i uhi ʻia ma kēia ʻatikala, manaʻolana koʻu hiki iā ʻoe ke kiʻi i nā memo i holoi ʻia mai iPhone 8, kāu moʻokāki iCloud backup, a me kāu waihona waihona iTunes. Me Dr.Fone, ua hōʻoiaʻiʻo ʻoe e hoʻihoʻi maikaʻi i nā memo mai iPhone 8 me ka hopohopo ʻole e pili ana i ka hōʻino ʻana i kāu kelepona a i ʻole ka nalowale ʻana o ka ʻike hou e like me nā polokalamu hoʻihoʻi ʻikepili ʻē aʻe. ʻAʻole paha ʻoe i holoi i kāu mau memo me ka manaʻo ʻole a ʻaʻole paha, ʻo nā ala ʻekolu e pili ana i ke kiʻi ʻana i nā memo i holoi ʻia mai iPhone 8 ʻoiaʻiʻo e kōkua nui iā ʻoe.

Selena Lee

Lunahooponopono nui

Home> Pehea-i > Manaʻo kōkua no nā ʻokoʻa iOS a me nā ʻano hoʻohālike > 3 mau ala e hoʻihoʻi i nā memo i holoi ʻia ma iPhone 8