drfone app drfone app ios

3 načina za oporavak izbrisanih poruka na iPhoneu 8

Selena Lee

28. travnja 2022. • Spremljeno u: Savjeti za različite verzije i modele iOS-a • Provjerena rješenja

"Bok dečki, u vrlo sam nezgodnoj situaciji i ne znam kako da se izvučem iz nje. Nedavno sam obrisao svoje poruke ne znajući. Dok razgovaramo, nemam neke od poruka koje je poslao moj šef meni u vezi s uređenjem našeg novog ureda. Nadalje, imao sam neke vrlo posebne poruke koje sam dobio od svoje djevojke, a sačuvao sam ih radi sjećanja. Tako sam pod stresom i zbunjen. Može li mi netko pomoći? netko zna kako vratiti izbrisane poruke s iPhonea 8? Ili postoji način kako vratiti izbrisane poruke na iPhone 8?"

Imao sam priliku naići na dobar broj ljudi koji prolaze kroz isti problem. Međutim, ne biste trebali biti opet zabrinuti jer ste došli na pravo mjesto gdje ćete dobiti najbolje informacije o tome kako vratiti izbrisane poruke na iPhone 8. Pokazat ću vam kako vratiti izbrisane poruke na iPhone 8 pomoću Dr.Fone - Oporavak podataka (iOS) . Za razliku od drugih programa, Dr.Fone ne šteti vašem iPhoneu, niti sprema vaše podatke bez vašeg pristanka na bilo koji način.

Dr.Fone da Wondershare

Dr.Fone - Oporavak podataka (iOS)

Prvi svjetski softver za oporavak podataka iPhone i iPad:

  • Najveća stopa oporavka u industriji.
  • Besplatno za pregled oporavljenih podataka s vašeg iPhone 8.
  • Besplatno ekstrahirajte i pregledajte sav sadržaj u iCloud/iTunes datotekama sigurnosne kopije.
  • Skenirajte iOS uređaje za oporavak poziva, fotografija, videozapisa, kontakata, poruka, bilješki itd.
  • Selektivno vratite ili izvezite ono što želite iz iCloud/iTunes sigurnosne kopije na naš uređaj ili računalo.
  • Kompatibilan s najnovijim modelima iPhonea, uključen iPhone X/8.
  • Osvajanje milijuna vjernih kupaca više od 15 godina.
Dostupno na: Windows Mac
3981454 ljudi ga je preuzelo

Dio 1: Kako vratiti izbrisane poruke na iPhone 8

Ako slučajno izbrišete svoje poruke ili ako ste zaboravili napraviti sigurnosnu kopiju na vrijeme, a sada vam nedostaju neke od vaših poruka, u nastavku je pojednostavljena metoda o oporavku poruka s iPhone 8 pomoću Dr.Fone iPhone Data Recovery programa .

Korak 1: Pripremite se za oporavak iPhone 8 poruka

Kako biste obnovili izbrisane poruke na iPhoneu 8, prvo što biste trebali učiniti je preuzeti i instalirati program na svoje računalo. Nakon što to učinite, pokrenite program na svom računalu i bit ćete u poziciji da vidite dolje navedeno sučelje.

How to Recover Deleted Messages On iPhone 8

Korak 2: Povežite svoj iPhone 8 s računalom

Povežite svoj iPhone 8 s računalom pomoću USB kabela koji ste dobili uz iPhone. Dajte programu i računalu nekoliko minuta prije nego što se vaš iDevice može otkriti. Nakon što Dr.Fone identificira vaš iPhone i njegovu pohranu, kliknite na opciju "Obnovi" i popis svih vaših podataka bit će naveden kao što je prikazano u nastavku.

Recover Deleted Messages On iPhone 8

Korak 3: Skenirajte izbrisane poruke s uređaja iPhone 8

Budući da smo zainteresirani za oporavak naših poruka, označit ćemo okvir pored opcije "Poruke i privici" i kliknuti na opciju "Pokreni skeniranje". Program će automatski početi skenirati vaš iPhone 8 za sve izbrisane poruke ili poruke koje nedostaju. Kako je vaš iPhone skeniran, moći ćete vidjeti napredak skeniranja kao i popis primljenih poruka kao što je prikazano u nastavku.

start to Recover Deleted Messages On iPhone 8

SAVJET: Imajte na umu da je gore navedena snimka zaslona snimka zaslona za oporavak slike. Trebali biste biti u poziciji da vidite sličnu sliku, ali sa svojim porukama.

Korak 4: Pregledajte i oporavite izbrisane poruke na vašem iPhoneu 8

Nakon što se uvjerite da imate točne informacije sa sobom, kliknite na opciju "Vrati na uređaj" pri dnu zaslona. Ako želite vratiti svoje poruke na svoje računalo, kliknite na opciju "Oporavak na računalo". Proces oporavka će trajati nekoliko minuta, ovisno o veličini odabranih datoteka. Nakon što je proces oporavka gotov, potvrdite jesu li vaše poruke vraćene na odabrani uređaj. Tako je jednostavno dohvatiti izbrisane poruke s iPhonea 8.

How to Recover Messages On iPhone 8

Dio 2: Kako vratiti izbrisane poruke s iPhone 8 putem iTunes sigurnosne kopije

Ako ste imali iTunes sigurnosnu kopiju i ne možete joj pristupiti iz raznih razloga, možete zaposliti Dr.Fone za oporavak poruka s iPhonea 8. Međutim, s ovom metodom morate koristiti iTunes. Ovako se to radi.

Korak 1: Odaberite opciju Oporavi s iTunes-a

Budući da imamo instaliran naš program i spreman za korištenje, naš prvi korak bit će odabir opcije "Oporavak iz iTunes sigurnosne kopije" datoteke na našem sučelju. Prvo morate kliknuti na opciju "Oporavak" i odabrati opciju "iTunes". U trenutku kada otvorite opciju iTunes, vidjet ćete naziv i model vašeg uređaja. Odaberite ga klikom na njega i na kraju kliknite na opciju Pokreni skeniranje kao što je prikazano u nastavku.

How to Recover iphone 8 Messages

Korak 2: Oporavite poruke s iPhonea 8 putem iTunes Backup-a

Program će skenirati vaš iTunes račun i navesti sve podatke za oporavak. Budući da nas zanimaju poruke, odabrat ćemo ikonu "poruke" na našoj lijevoj strani kao što je prikazano u nastavku.

Recover Messages On iPhone 8

Korak 3: Vratite poruke na svoj iPhone 8

Naš sljedeći korak bit će vratiti naše poruke na prijašnji položaj. Da bismo to učinili, kliknut ćemo na opciju "Vrati na uređaj". Ako želite vratiti svoje poruke na svoje računalo, kliknite na opciju "Vrati na računalo". Samo dajte Dr.Fone nekoliko minuta da povrati svoje podatke. Sve informacije u vašoj iTunes sigurnosnoj kopiji bit će spremljene na vaše računalo ili iPhone 8, ovisno o odabranoj pohrani datoteke. Evo ga. Tako je jednostavno dohvatiti poruke na iPhone 8.

Dio 3: Kako vratiti izbrisane poruke s iPhonea 8 putem iCloud sigurnosne kopije

Korak 1: Odaberite iCloud sigurnosna kopija

Da biste oporavili svoje poruke s iClouda, na svom sučelju ćete kliknuti na opciju "Oporavak" i odabrati "iCloud sigurnosna kopija". Prema zadanim postavkama, od vas će se tražiti da unesete svoje podatke za prijavu na iCloud kao što je prikazano u nastavku.

How to Retrieve Deleted Messages On iPhone 8

Korak 2: Odaberite mapu sigurnosne kopije

Nakon što ste prijavljeni, odaberite mapu sigurnosne kopije iClouda iz koje želite oporaviti podatke i kliknite na ikonu "Preuzmi" na desnoj strani. Pojavit će se popis datoteka prisutnih u mapi.

Retrieve Deleted Messages On iPhone 8

Korak 3: Odaberite datoteke za oporavak

Odaberite datoteke koje želite preuzeti i kliknite na opciju "Dalje". Odabrane datoteke bit će preuzete u roku od nekoliko minuta ovisno o veličini podataka.

Retrieve Messages On iPhone 8

Korak 4: Oporavite poruke na iPhone 8 putem sigurnosne kopije iClouda

Kada je preuzimanje završeno, pregledajte sve preuzete informacije i kliknite na opciju "Vrati na uređaj" ili "Vrati na računalo".

How to Retrieve Messages On iPhone 8

Vaše datoteke s porukama bit će vraćene ili vraćene ovisno o željenoj lokaciji. To možete potvrditi otvaranjem odredišta mape na vašem iPhoneu ili računalu.

Uz informacije pokrivene u ovom članku, nadam se da ćete biti u poziciji da dohvatite izbrisane poruke s iPhonea 8, vašeg iCloud računa za sigurnosnu kopiju, kao i vaše iTunes sigurnosne mape. Uz Dr.Fone, zajamčeno je da ćete besprijekorno oporaviti poruke s iPhonea 8 bez brige da ćete oštetiti svoj telefon ili izgubiti dodatne informacije kao što je to slučaj s drugim programima za oporavak podataka. Bez obzira na to jeste li svoje poruke izbrisali namjerno ili ne, tri metode kako dohvatiti izbrisane poruke s iPhonea 8 sigurno će vam biti od velike pomoći.

Selena Lee

glavni urednik

Home> Upute > Savjeti za različite verzije i modele iOS-a > 3 načina za oporavak izbrisanih poruka na iPhoneu 8