drfone app drfone app ios

3 spôsoby, ako obnoviť odstránené správy na iPhone 8

Selena Lee

28. apríla 2022 • Súbor: Tipy pre rôzne verzie a modely iOS • Osvedčené riešenia

"Ahojte chalani, som vo veľmi zložitej situácii a neviem, ako sa z nej dostať. Nedávno som si vymazal správy bez toho, aby som o tom vedel. Ako hovoríme, nemám niektoré správy, ktoré mi poslal môj šéf." na mňa ohľadom usporiadania našej novej kancelárie. Okrem toho som mal niekoľko veľmi špeciálnych správ, ktoré som dostal od svojej priateľky a uložil som si ich na pamäťové účely. Som taký vystresovaný a zmätený. Môže mi niekto prosím pomôcť? vie niekto, ako obnoviť odstránené správy z iPhone 8? Alebo existuje spôsob, ako obnoviť odstránené správy na iPhone 8?"

Mal som možnosť stretnúť sa s množstvom ľudí, ktorí prechádzajú rovnakým problémom. Nemali by ste sa však znova obávať, pretože ste na správnom mieste, kde získate najlepšie informácie o tom, ako obnoviť odstránené správy na iPhone 8. Ukážem vám, ako obnoviť odstránené správy na iPhone 8 pomocou Dr.Fone - Záchrana dát (iOS) . Na rozdiel od iných programov, Dr.Fone nepoškodzuje váš iPhone a ani neukladá vaše informácie bez vášho súhlasu akýmkoľvek spôsobom.

Dr.Fone da Wondershare

Dr.Fone – Záchrana dát (iOS)

Prvý softvér na obnovu dát pre iPhone a iPad na svete:

  • Najvyššia miera obnovy v priemysle.
  • Bezplatné zobrazenie obnovených údajov z vášho iPhone 8.
  • Extrahujte a prezerajte si všetok obsah v záložných súboroch iCloud/iTunes zadarmo.
  • Skenujte zariadenia iOS a obnovte hovory, fotografie, videá, kontakty, správy, poznámky atď.
  • Selektívne obnovte alebo exportujte to, čo chcete, zo zálohy iCloud/iTunes do nášho zariadenia alebo počítača.
  • Kompatibilné s najnovšími modelmi iPhone vrátane iPhone X/8.
  • Získavanie miliónov verných zákazníkov už viac ako 15 rokov.
Dostupné na: Windows Mac
Stiahlo si ho 3981454 ľudí

Časť 1: Ako obnoviť odstránené správy na iPhone 8

Ak sa vám stane, že omylom odstránite svoje správy alebo ak ste zabudli vykonať zálohu včas a teraz vám niektoré správy chýbajú, nižšie je zjednodušený spôsob, ako obnoviť správy z iPhone 8 pomocou programu Dr.Fone iPhone Data Recovery. .

Krok 1: Pripravte sa na obnovenie správ pre iPhone 8

Ak chcete obnoviť odstránené správy na iPhone 8, prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je stiahnuť a nainštalovať program do počítača. Akonáhle to urobíte, spustite program na vašom PC a budete môcť vidieť rozhranie uvedené nižšie.

How to Recover Deleted Messages On iPhone 8

Krok 2: Pripojte svoj iPhone 8 k počítaču

Pripojte svoj iPhone 8 k počítaču pomocou kábla USB, ktorý bol dodaný s iPhone. Dajte programu a počítaču niekoľko minút, kým bude možné zistiť vaše zariadenie iDevice. Keď Dr.Fone identifikuje váš iPhone a jeho úložisko, kliknite na možnosť „Obnoviť“ a zobrazí sa zoznam všetkých vašich údajov, ako je uvedené nižšie.

Recover Deleted Messages On iPhone 8

Krok 3: Skenujte správy vymazané zo zariadenia z iPhone 8

Keďže máme záujem o obnovenie našich správ, začiarkneme políčko vedľa možnosti „Správy a prílohy“ a klikneme na možnosť „Spustiť kontrolu“. Program automaticky začne skenovať váš iPhone 8 pre všetky odstránené alebo chýbajúce správy. Po skenovaní vášho iPhone budete môcť vidieť priebeh skenovania, ako aj zoznam prijatých správ, ako je uvedené nižšie.

start to Recover Deleted Messages On iPhone 8

TIP: Upozorňujeme, že snímka obrazovky uvedená vyššie je snímka obrazovky na obnovenie obrázka. Mali by ste byť v pozícii, aby ste videli podobný obrázok, ale s vašimi správami.

Krok 4: Ukážka a obnovenie odstránených správ na vašom iPhone 8

Keď ste spokojní, že máte pri sebe správne informácie, kliknite na možnosť „Obnoviť do zariadenia“ v spodnej časti obrazovky. Ak chcete obnoviť správy do počítača, kliknite na možnosť „Obnoviť do počítača“. Proces obnovy bude trvať niekoľko minút v závislosti od veľkosti vybratých súborov. Po dokončení procesu obnovy potvrďte, či boli vaše správy obnovené na vybratom zariadení. Takto jednoduché je získať odstránené správy z iPhone 8.

How to Recover Messages On iPhone 8

Časť 2: Ako obnoviť odstránené správy z iPhone 8 prostredníctvom zálohy iTunes

Ak ste mali zálohu iTunes a nemáte k nej z rôznych dôvodov prístup, môžete použiť Dr.Fone na obnovenie správ z iPhone 8. Pri tejto metóde však musíte použiť iTunes. Takto sa to robí.

Krok 1: Vyberte možnosť Obnoviť z iTunes

Keďže máme náš program nainštalovaný a pripravený na použitie, naším prvým krokom bude výber možnosti „Obnoviť zo zálohy iTunes“ v našom rozhraní. Najprv musíte kliknúť na možnosť „Obnoviť“ a vybrať možnosť „iTunes“. Vo chvíli, keď otvoríte možnosť iTunes, uvidíte názov a model vášho zariadenia. Vyberte ho kliknutím naň a nakoniec kliknite na možnosť Spustiť skenovanie, ako je uvedené nižšie.

How to Recover iphone 8 Messages

Krok 2: Obnovte správy z iPhone 8 cez iTunes Backup

Program naskenuje váš účet iTunes a zobrazí zoznam všetkých údajov na obnovenie. Keďže nás správy zaujímajú, vyberieme ikonu „správy“ na ľavej strane, ako je znázornené nižšie.

Recover Messages On iPhone 8

Krok 3: Obnovte správy na vašom iPhone 8

Naším ďalším krokom bude obnovenie našich správ na ich predchádzajúcu pozíciu. Ak to chcete urobiť, klikneme na možnosť „Obnoviť do zariadenia“. Ak chcete obnoviť správy do počítača, kliknite na možnosť „Obnoviť do počítača“. Dajte Dr.Fone niekoľko minút na obnovenie vašich údajov. Všetky informácie vo vašej zálohe iTunes sa uložia do vášho PC alebo iPhone 8 v závislosti od vybratého úložiska súborov. Tu to máte. Takto jednoduché je získavanie správ na iPhone 8.

Časť 3: Ako obnoviť odstránené správy z iPhone 8 cez zálohu iCloud

Krok 1: Vyberte Zálohovanie iCloud

Ak chcete obnoviť svoje správy z iCloud, kliknite na možnosť „Obnoviť“ vo vašom rozhraní a vyberte „zálohovanie iCloud“. V predvolenom nastavení budete musieť zadať svoje prihlasovacie údaje do iCloud, ako je uvedené nižšie.

How to Retrieve Deleted Messages On iPhone 8

Krok 2: Vyberte Záložný priečinok

Po prihlásení vyberte záložný priečinok iCloud, z ktorého chcete obnoviť údaje, a kliknite na ikonu „Stiahnuť“ na pravej strane. Zobrazí sa zoznam súborov prítomných v priečinku.

Retrieve Deleted Messages On iPhone 8

Krok 3: Vyberte Súbory na obnovenie

Vyberte súbory, ktoré chcete stiahnuť, a kliknite na možnosť „Ďalej“. Vybrané súbory sa stiahnu v priebehu niekoľkých minút v závislosti od veľkosti údajov.

Retrieve Messages On iPhone 8

Krok 4: Obnovte správy na iPhone 8 prostredníctvom zálohy iCloud

Po dokončení sťahovania si zobrazte ukážku všetkých stiahnutých informácií a kliknite na možnosť „Obnoviť do zariadenia“ alebo „Obnoviť do počítača“.

How to Retrieve Messages On iPhone 8

Vaše súbory správ budú obnovené alebo obnovené v závislosti od preferovaného umiestnenia. Môžete to potvrdiť otvorením cieľa priečinka na vašom iPhone alebo počítači.

S informáciami uvedenými v tomto článku dúfam, že budete môcť získať odstránené správy z iPhone 8, vášho zálohovacieho účtu iCloud, ako aj priečinka zálohy iTunes. S Dr.Fone máte zaručené bezproblémové obnovenie správ z iPhone 8 bez obáv z poškodenia telefónu alebo straty ďalších informácií, ako je to pri iných programoch na obnovu dát. Bez ohľadu na to, či ste svoje správy odstránili úmyselne alebo nie, tri spôsoby, ako obnoviť odstránené správy z iPhone 8, vám určite pomôžu.

Selena Lee

hlavný editor

Home> Ako na to > Tipy pre rôzne verzie a modely iOS > 3 spôsoby, ako obnoviť odstránené správy na iPhone 8