drfone app drfone app ios

3 načini za obnovitev izbrisanih sporočil na iPhone 8

Selena Lee

28. april 2022 • Pišeno v: Nasveti za različne različice in modele iOS • Preizkušene rešitve

"Pozdravljeni fantje, sem v zelo težki situaciji in ne vem, kako se rešiti iz nje. Pred kratkim sem izbrisal svoja sporočila, ne da bi vedel. Medtem ko se pogovarjamo, nimam nekaterih sporočil, ki jih je poslal moj šef meni v zvezi z ureditvijo naše nove pisarne. Poleg tega sem imel nekaj zelo posebnih sporočil, ki sem jih prejel od moje punce in sem jih shranil za spomin. Tako sem pod stresom in zmeden. Ali mi lahko kdo pomaga? Ali kdo ve, kako obnoviti izbrisana sporočila iz iPhone 8? Ali obstaja način, kako obnoviti izbrisana sporočila na iPhone 8?"

Imel sem priložnost, da sem naletel na veliko ljudi, ki se soočajo z isto težavo. Vendar pa ne smete biti znova zaskrbljeni, ker ste prišli na pravo mesto, kjer boste dobili najboljše informacije o tem, kako obnoviti izbrisana sporočila na iPhone 8. Pokazal vam bom, kako obnoviti izbrisana sporočila na iPhone 8 z uporabo Dr.Fone - Obnovitev podatkov (iOS) . Za razliko od drugih programov Dr.Fone ne škoduje vašemu iPhoneu in tudi ne shranjuje vaših podatkov brez vašega soglasja na kakršen koli način.

Dr.Fone da Wondershare

Dr.Fone - Obnovitev podatkov (iOS)

Prva na svetu programska oprema za obnovitev podatkov iPhone in iPad:

  • Najvišja stopnja okrevanja v industriji.
  • Brezplačno si lahko ogledate obnovljene podatke iz vašega iPhone 8.
  • Brezplačno ekstrahirajte in si predoglejte vso vsebino v datotekah varnostnih kopij iCloud/iTunes.
  • Skenirajte naprave iOS za obnovitev klicev, fotografij, videoposnetkov, stikov, sporočil, zapiskov itd.
  • Selektivno obnovite ali izvozite, kar želite, iz varnostne kopije iCloud/iTunes v našo napravo ali računalnik.
  • Združljivo z najnovejšimi modeli iPhone, priložen iPhone X/8.
  • Pridobivanje milijonov zvestih strank že več kot 15 let.
Na voljo na: Windows Mac
Preneslo ga je 3981454 ljudi

1. del: Kako obnoviti izbrisana sporočila na iPhone 8

Če slučajno izbrišete svoja sporočila ali če ste pozabili pravočasno narediti varnostno kopijo in vam zdaj manjkajo nekatera sporočila, je naslednji poenostavljen način, kako obnoviti sporočila iz iPhone 8 s programom Dr.Fone iPhone Data Recovery .

1. korak: Pripravite se na obnovitev sporočil iPhone 8

Če želite obnoviti izbrisana sporočila na iPhone 8, morate najprej prenesti in namestiti program v računalnik. Ko to storite, zaženite program v računalniku in videli boste spodnji vmesnik.

How to Recover Deleted Messages On iPhone 8

2. korak: Povežite svoj iPhone 8 z računalnikom

Povežite vaš iPhone 8 z računalnikom s kablom USB, ki je priložen iPhoneu. Dajte programu in računalniku nekaj minut, preden bo vaša naprava iDevice zaznana. Ko Dr.Fone identificira vaš iPhone in njegovo shranjevanje, kliknite možnost »Obnovi« in seznam vseh vaših podatkov bo naveden, kot je prikazano spodaj.

Recover Deleted Messages On iPhone 8

3. korak: Preglejte izbrisana sporočila naprave iz iPhone 8

Ker nas zanima obnovitev naših sporočil, bomo označili polje poleg možnosti »Sporočila in priloge« in kliknili možnost »Začni skeniranje«. Program bo samodejno začel skenirati vaš iPhone 8 za vsa izbrisana ali manjkajoča sporočila. Ko je vaš iPhone skeniran, boste lahko videli napredek skeniranja in seznam prejetih sporočil, kot je prikazano spodaj.

start to Recover Deleted Messages On iPhone 8

NAMIG: Upoštevajte, da je zgornji posnetek zaslona posnetek zaslona za obnovitev slike. Morali bi imeti možnost videti podobno sliko, vendar s svojimi sporočili.

4. korak: Predogled in obnovitev izbrisanih sporočil na vašem iPhone 8

Ko se prepričate, da imate s seboj prave informacije, kliknite možnost »Obnovi v napravo« na dnu zaslona. Če želite obnoviti svoja sporočila v računalniku, kliknite možnost »Obnovi v računalnik«. Postopek obnovitve bo trajal nekaj minut, odvisno od velikosti izbranih datotek. Ko je postopek obnovitve končan, preverite, ali so bila vaša sporočila obnovljena v izbrani napravi. Tako preprosto je pridobiti izbrisana sporočila iz iPhone 8.

How to Recover Messages On iPhone 8

2. del: Kako obnoviti izbrisana sporočila iz iPhone 8 prek varnostne kopije iTunes

Če ste imeli varnostno kopijo iTunes in do nje ne morete dostopati zaradi različnih razlogov, lahko uporabite Dr.Fone za obnovitev sporočil iz iPhone 8. Vendar pa morate pri tej metodi uporabiti iTunes. Tako se to naredi.

1. korak: Izberite možnost Obnovi iz iTunes

Ker imamo naš program nameščen in pripravljen za uporabo, bo naš prvi korak, da v našem vmesniku izberemo možnost »Obnovi iz varnostne kopije iTunes«. Najprej morate klikniti možnost »Obnovi« in izbrati možnost »iTunes«. V trenutku, ko odprete možnost iTunes, boste videli ime in model vaše naprave. Izberite ga tako, da ga kliknete in na koncu kliknite možnost Začni skeniranje, kot je prikazano spodaj.

How to Recover iphone 8 Messages

2. korak: Obnovite sporočila iz iPhone 8 prek iTunes Backup

Program bo skeniral vaš račun iTunes in navedel vse podatke, ki so na voljo za obnovitev. Ker nas zanimajo sporočila, bomo izbrali ikono "sporočila" na naši levi strani, kot je prikazano spodaj.

Recover Messages On iPhone 8

3. korak: Obnovite sporočila na vaš iPhone 8

Naš naslednji korak bo povrnitev naših sporočil na prejšnji položaj. Če želite to narediti, bomo kliknili na možnost "Obnovi v napravo". Če želite obnoviti svoja sporočila v računalniku, kliknite možnost »Obnovi v računalnik«. Samo dajte Dr.Fone nekaj minut, da obnovi vaše podatke. Vse informacije v vaši varnostni kopiji iTunes bodo shranjene v vaš računalnik ali iPhone 8, odvisno od izbranega prostora za shranjevanje datotek. Tukaj imaš. Tako preprosto je pridobivanje sporočil na iPhone 8.

3. del: Kako obnoviti izbrisana sporočila iz iPhone 8 prek varnostne kopije iCloud

1. korak: Izberite Varnostno kopiranje iCloud

Če želite obnoviti svoja sporočila iz iClouda, v vmesniku kliknete možnost »Obnovi« in izberete »varnostno kopiranje iCloud«. Privzeto boste morali vnesti svoje podatke za prijavo v iCloud, kot je prikazano spodaj.

How to Retrieve Deleted Messages On iPhone 8

2. korak: Izberite mapo za varnostno kopiranje

Ko ste prijavljeni, izberite mapo za varnostno kopiranje iCloud, iz katere želite obnoviti podatke, in kliknite ikono »Prenesi« na vaši desni strani. Prikaže se seznam datotek v mapi.

Retrieve Deleted Messages On iPhone 8

3. korak: Izberite datoteke za obnovitev

Izberite datoteke, ki jih želite prenesti, in kliknite možnost »Naprej«. Izbrane datoteke bodo prenesene v nekaj minutah, odvisno od velikosti podatkov.

Retrieve Messages On iPhone 8

4. korak: Obnovite sporočila na iPhone 8 prek varnostne kopije iCloud

Ko je prenos končan, si oglejte predogled vseh prenesenih informacij in kliknite možnost »Obnovi v napravo« ali »Obnovi v računalnik«.

How to Retrieve Messages On iPhone 8

Vaše datoteke sporočil bodo obnovljene ali obnovljene, odvisno od vaše želene lokacije. To lahko potrdite tako, da odprete ciljno mapo na vašem iPhoneu ali računalniku.

Z informacijami, zajetimi v tem članku, upam, da boste lahko pridobili izbrisana sporočila iz iPhone 8, vašega računa za varnostno kopiranje iCloud in mape za varnostno kopiranje iTunes. Z Dr.Fone vam je zagotovljeno, da boste brezhibno obnovili sporočila iz iPhone 8, ne da bi vas skrbelo, da bi poškodovali telefon ali izgubili dodatne informacije, kot je to pri drugih programih za obnovitev podatkov. Ne glede na to, ali ste svoja sporočila izbrisali namerno ali ne, vam bodo trije načini, kako pridobiti izbrisana sporočila iz iPhona 8, zagotovo v veliko pomoč.

Selena Lee

glavni urednik

Home> Navodila > Nasveti za različne različice in modele iOS > 3 načini za obnovitev izbrisanih sporočil na iPhone 8