drfone app drfone app ios

3 спосабу аднавіць выдаленыя паведамленні на iPhone 8

Selena Lee

28 красавіка 2022 г. • Пададзены: парады для розных версій і мадэляў iOS • Правераныя рашэнні

"Прывітанне, хлопцы, я ў вельмі складанай сітуацыі, і я не ведаю, як з яе выйсці. Нядаўна я выдаліў свае паведамленні, не ведаючы. Пакуль мы размаўляем, у мяне няма некаторых паведамленняў, якія адпраўляў мой бос да мяне адносна ўладкавання нашага новага офіса. Акрамя таго, у мяне былі некалькі асаблівых паведамленняў, якія я атрымаў ад сваёй дзяўчыны, і я захаваў іх для памяці. Я ў такім стрэсе і разгубленасці. Ці можа хто-небудзь дапамагчы мне? хто-небудзь ведае, як аднавіць выдаленыя паведамленні з iPhone 8? Ці ёсць спосаб аднавіць выдаленыя паведамленні на iPhone 8?"

У мяне быў шанец сустрэць вялікую колькасць людзей, якія праходзяць праз такую ​​ж праблему. Тым не менш, вам не варта зноў турбавацца, таму што вы прыйшлі ў патрэбнае месца, дзе вы атрымаеце найлепшую інфармацыю аб тым, як аднавіць выдаленыя паведамленні на iPhone 8. Я збіраюся паказаць вам, як аднавіць выдаленыя паведамленні на iPhone 8 з дапамогай Dr.Fone - аднаўленне дадзеных (iOS) . У адрозненне ад іншых праграм, Dr.Fone не шкодзіць вашаму iPhone, і таксама не захоўвае вашу інфармацыю без вашага згоды ў любым выпадку.

Dr.Fone da Wondershare

Dr.Fone - аднаўленне дадзеных (iOS)

Першае ў свеце праграмнае забеспячэнне для аднаўлення дадзеных iPhone і iPad:

  • Самая высокая хуткасць аднаўлення ў галіны.
  • Бясплатна для прагляду адноўленых даных з вашага iPhone 8.
  • Бясплатна здабывайце і праглядайце ўвесь кантэнт у файлах рэзервовых копій iCloud/iTunes.
  • Сканіраванне прылад iOS, каб аднавіць званкі, фатаграфіі, відэа, кантакты, паведамленні, нататкі і г.д.
  • Выбарачна аднаўляйце або экспартуйце тое, што вы хочаце, з рэзервовай копіі iCloud/iTunes на нашу прыладу або кампутар.
  • Сумяшчальнасць з апошнімі мадэлямі iPhone, iPhone X/8 у камплекце.
  • Заваёвы мільёнаў пастаянных кліентаў на працягу больш за 15 гадоў.
Даступна на: Windows Mac
3981454 чалавекі спампавалі яго

Частка 1: Як аднавіць выдаленыя паведамленні на iPhone 8

Калі вы выпадкова выдалілі паведамленні, або калі вы забыліся своечасова зрабіць рэзервовую копію, і цяпер вам не хапае некаторых паведамленняў, ніжэй прыведзены спрошчаны спосаб аднаўлення паведамленняў з iPhone 8 з дапамогай праграмы Dr.Fone iPhone Data Recovery .

Крок 1: Падрыхтоўка да аднаўлення паведамленняў iPhone 8

Каб аднавіць выдаленыя паведамленні на iPhone 8, першае, што вам трэба зрабіць, гэта загрузіць і ўсталяваць праграму на свой кампутар. Пасля таго, як вы зробіце гэта, запусціце праграму на вашым ПК, і вы зможаце ўбачыць інтэрфейс, пералічаны ніжэй.

How to Recover Deleted Messages On iPhone 8

Крок 2: Падключыце iPhone 8 да ПК

Падключыце iPhone 8 да кампутара з дапамогай USB-кабеля, які пастаўляецца з iPhone. Дайце праграме і ПК некалькі хвілін, перш чым ваша iDevice можа быць выяўлена. Пасля таго, як Dr.Fone вызначыў ваш iPhone і яго сховішча, націсніце на опцыю «Аднавіць», і спіс усіх вашых дадзеных будзе паказаны, як паказана ніжэй.

Recover Deleted Messages On iPhone 8

Крок 3: Сканіраванне выдаленых паведамленняў прылады з iPhone 8

Паколькі мы зацікаўлены ў аднаўленні нашых паведамленняў, мы збіраемся паставіць галачку побач з опцыяй «Паведамленні і ўкладанні» і націснуць на опцыю «Пачаць сканаванне». Праграма аўтаматычна пачне сканаваць ваш iPhone 8 на наяўнасць усіх выдаленых або адсутных паведамленняў. Калі ваш iPhone будзе адсканаваны, вы зможаце ўбачыць ход сканавання, а таксама спіс атрыманых паведамленняў, як паказана ніжэй.

start to Recover Deleted Messages On iPhone 8

САВЕТ: Звярніце ўвагу, што прыведзены вышэй скрыншот з'яўляецца скрыншотам для аднаўлення выявы. Вы павінны быць у стане ўбачыць падобную выяву, але з вашымі паведамленнямі.

Крок 4: Папярэдні прагляд і аднаўленне выдаленых паведамленняў на вашым iPhone 8

Пасля таго, як вы пераканаецеся, што ў вас ёсць патрэбная інфармацыя, націсніце на опцыю «Аднавіць на прыладзе» унізе экрана. Калі вы хочаце аднавіць свае паведамленні на ПК, націсніце на опцыю «Аднавіць на кампутар». Працэс аднаўлення зойме некалькі хвілін у залежнасці ад памеру абраных файлаў. Пасля таго, як працэс аднаўлення скончыцца, пацвердзіце, ці былі адноўлены вашыя паведамленні на выбранай прыладзе. Вось так проста атрымаць выдаленыя паведамленні з iPhone 8.

How to Recover Messages On iPhone 8

Частка 2: Як аднавіць выдаленыя паведамленні з iPhone 8 з дапамогай рэзервовай копіі iTunes

Калі ў вас была рэзервовая копія iTunes, і вы не можаце атрымаць да яе доступ па розных прычынах, вы можаце выкарыстоўваць Dr.Fone для аднаўлення паведамленняў з iPhone 8. Аднак з дапамогай гэтага метаду вам прыйдзецца выкарыстоўваць iTunes. Вось як гэта робіцца.

Крок 1: Выберыце параметр «Аднавіць з iTunes».

Паколькі наша праграма ўстаноўлена і гатова да выкарыстання, нашым першым крокам будзе выбар файла «Аднавіць з рэзервовай копіі iTunes» у нашым інтэрфейсе. Спачатку трэба націснуць на опцыю «Аднавіць» і выбраць опцыю «iTunes». У момант, калі вы адкрылі опцыю iTunes, вы ўбачыце назву і мадэль вашага прылады. Выберыце яго, націснуўшы на яго і, нарэшце, націсніце на опцыю Пачаць сканаванне, як паказана ніжэй.

How to Recover iphone 8 Messages

Крок 2: Аднаўленне паведамленняў з iPhone 8 праз iTunes Backup

Праграма праскануе ваш уліковы запіс iTunes і пералічыць усе дадзеныя для аднаўлення. Паколькі нас цікавяць паведамленні, мы абярэм значок «паведамленні» злева, як паказана ніжэй.

Recover Messages On iPhone 8

Крок 3: Аднаўленне паведамленняў на вашым iPhone 8

Наступным нашым крокам будзе аднаўленне нашых паведамленняў на ранейшае месца. Каб зрабіць гэта, мы збіраемся націснуць на опцыю «Аднавіць на прыладзе». Калі вы хочаце аднавіць паведамленні на ПК, націсніце на опцыю «Аднавіць на кампутар». Проста дайце Dr.Fone некалькі хвілін, каб аднавіць вашыя дадзеныя. Уся інфармацыя ў вашай рэзервовай копіі iTunes будзе захавана на вашым ПК або iPhone 8 у залежнасці ад абранага сховішча файлаў. Вось і ёсць. Вось так проста атрымаць паведамленні на iPhone 8.

Частка 3: Як аднавіць выдаленыя паведамленні з iPhone 8 з дапамогай рэзервовага капіявання iCloud

Крок 1: Выберыце Рэзервовае капіраванне iCloud

Каб аднавіць паведамленні з iCloud, націсніце на опцыю «Аднавіць» у вашым інтэрфейсе і выберыце «рэзервовае капіраванне iCloud». Па змаўчанні вам трэба будзе ўвесці дадзеныя для ўваходу ў iCloud, як паказана ніжэй.

How to Retrieve Deleted Messages On iPhone 8

Крок 2: Выберыце тэчку рэзервовага капіявання

Пасля таго, як вы ўвайшлі ў сістэму, абярыце тэчку рэзервовага капіявання iCloud, з якой вы хочаце аднавіць дадзеныя, і націсніце на значок «Спампаваць» з правага боку. З'явіцца спіс файлаў, якія знаходзяцца ў тэчцы.

Retrieve Deleted Messages On iPhone 8

Крок 3: Выберыце файлы для аднаўлення

Выберыце файлы, якія вы хочаце загрузіць, і націсніце на опцыю «Далей». Выбраныя файлы будуць спампаваныя на працягу некалькіх хвілін у залежнасці ад памеру даных.

Retrieve Messages On iPhone 8

Крок 4: Аднаўленне паведамленняў на iPhone 8 з дапамогай рэзервовага капіявання iCloud

Пасля завяршэння загрузкі праглядзіце ўсю загружаную інфармацыю і націсніце на опцыю «Аднавіць на прыладзе» або «Аднавіць на кампутар».

How to Retrieve Messages On iPhone 8

Вашы файлы паведамленняў будуць адноўлены або адноўлены ў залежнасці ад абранага месцазнаходжання. Вы можаце пацвердзіць гэта, адкрыўшы папку прызначэння на вашым iPhone або кампутары.

Я спадзяюся, што з інфармацыяй, якая разглядаецца ў гэтым артыкуле, вы зможаце атрымаць выдаленыя паведамленні з iPhone 8, вашага ўліковага запісу рэзервовага капіявання iCloud, а таксама тэчкі рэзервовага капіявання iTunes. З Dr.Fone вы гарантавана лёгка аднаўляеце паведамленні з iPhone 8, не турбуючыся аб пашкоджанні тэлефона або страце дадатковай інфармацыі, як гэта адбываецца з іншымі праграмамі аднаўлення дадзеных. Незалежна ад таго, выдалілі вы свае паведамленні наўмысна ці не, тры метаду, як аднавіць выдаленыя паведамленні з iPhone 8, несумненна, будуць вам вельмі карыснымі.

Селена Лі

галоўны рэдактар

Home> Як да > Парады для розных версій і мадэляў iOS > 3 спосабу аднаўлення выдаленых паведамленняў на iPhone 8