drfone app drfone app ios

3 راه برای بازیابی پیام های پاک شده در آیفون 8

Selena Lee

28 آوریل 2022 • فایل به: نکاتی برای نسخه‌ها و مدل‌های مختلف iOS • راه‌حل‌های اثبات شده

"سلام بچه ها، من در وضعیت بسیار دشواری هستم و نمی دانم چگونه از آن خلاص شوم. اخیراً پیام هایم را بدون اینکه بدانم حذف کردم. همانطور که صحبت می کنیم، برخی از پیام هایی که رئیسم فرستاده را ندارم. به من در مورد چیدمان دفتر جدیدمان.ضمن اینکه چندتا پیام خیلی خاص داشتم که از دوست دخترم دریافت کرده بودم و برای حافظه ذخیره کرده بودم.خیلی استرس دارم و گیج هستم.لطفا کسی میتونه کمکم کنه؟ کسی می داند چگونه پیام های حذف شده را از آیفون 8 بازیابی کنم؟ یا راهی برای بازیابی پیام های حذف شده در آیفون 8 وجود دارد؟

من این شانس را داشته ام که با تعداد زیادی از مردم روبرو شوم که با همین مشکل روبرو هستند. با این حال، نباید دوباره نگران باشید زیرا به مکان مناسبی رسیده اید که در آن بهترین اطلاعات را در مورد نحوه بازیابی پیام های پاک شده در آیفون 8 دریافت خواهید کرد. من قصد دارم به شما نشان دهم که چگونه پیام های حذف شده را در آیفون 8 با استفاده از آن بازیابی کنید. Dr.Fone - بازیابی اطلاعات (iOS) . برخلاف سایر برنامه ها، Dr.Fone به آیفون شما آسیبی نمی رساند و اطلاعات شما را بدون رضایت شما به هیچ وجه ذخیره نمی کند.

Dr.Fone da Wondershare

Dr.Fone - بازیابی اطلاعات (iOS)

اولین نرم افزار بازیابی اطلاعات آیفون و آیپد جهان:

• بالاترین نرخ بازیابی در صنعت
  • مشاهده اطلاعات بازیابی شده از آیفون 8 شما رایگان است.
  • استخراج و پیش نمایش تمام محتوای فایل های پشتیبان iCloud/iTunes به صورت رایگان.
  • دستگاه های iOS را اسکن کنید تا تماس ها، عکس ها، ویدیوها، مخاطبین، پیام ها، یادداشت ها و غیره را بازیابی کنید.
  • به طور انتخابی آنچه را که از پشتیبان گیری iCloud/iTunes می خواهید به دستگاه یا رایانه ما بازیابی یا صادر کنید.
  • سازگار با آخرین مدل‌های آیفون، شامل آیفون X/8.
  • جذب میلیون ها مشتری وفادار برای بیش از 15 سال.
موجود در: Windows Mac
3981454 نفر آن را دانلود کرده اند

قسمت 1: نحوه بازیابی پیام های حذف شده در آیفون 8

اگر به طور تصادفی پیام های خود را حذف کردید یا فراموش کردید که به موقع بک آپ بگیرید و اکنون برخی از پیام های خود را از دست داده اید، روش زیر در مورد نحوه بازیابی پیام ها از iPhone 8 با استفاده از برنامه Dr.Fone iPhone Data Recovery توضیح داده شده است. .

مرحله 1: برای بازیابی پیام آیفون 8 آماده شوید

برای بازیابی پیام های حذف شده در آیفون 8، اولین کاری که باید انجام دهید این است که برنامه را دانلود و بر روی رایانه شخصی خود نصب کنید. پس از انجام این کار، برنامه را بر روی رایانه شخصی خود اجرا کنید، و در موقعیتی خواهید بود که رابط فهرست شده در زیر را مشاهده کنید.

How to Recover Deleted Messages On iPhone 8

مرحله 2: آیفون 8 خود را به رایانه شخصی خود وصل کنید

آیفون 8 خود را با استفاده از کابل USB که همراه آیفون ارائه شده است به رایانه شخصی خود وصل کنید. چند دقیقه قبل از اینکه iDevice شما شناسایی شود، به برنامه و رایانه شخصی خود فرصت دهید. هنگامی که Dr.Fone آیفون شما و فضای ذخیره سازی آن را شناسایی کرد، روی گزینه "بازیابی" کلیک کنید و لیستی از تمام داده های شما مطابق شکل زیر لیست می شود.

Recover Deleted Messages On iPhone 8

مرحله 3: اسکن پیام های حذف شده دستگاه از آیفون 8

از آنجایی که ما علاقه مند به بازیابی پیام های خود هستیم، می خواهیم کادر کنار گزینه "پیام ها و پیوست ها" را علامت زده و روی گزینه "شروع اسکن" کلیک کنیم. این برنامه به طور خودکار شروع به اسکن آیفون 8 شما برای همه پیام های حذف شده یا گم شده می کند. همانطور که آیفون شما اسکن می شود، می توانید پیشرفت اسکن و همچنین لیست پیام های دریافتی را مطابق شکل زیر مشاهده کنید.

start to Recover Deleted Messages On iPhone 8

نکته: لطفاً توجه داشته باشید که اسکرین شات ذکر شده در بالا یک اسکرین شات بازیابی تصویر است. شما باید در موقعیتی باشید که تصویری مشابه اما با پیام های خود ببینید.

مرحله 4: پیش نمایش و بازیابی پیام های حذف شده در آیفون 8

پس از اطمینان از اینکه اطلاعات مناسب را در اختیار دارید، بر روی گزینه "Restore to Device" در پایین صفحه کلیک کنید. اگر می خواهید پیام های خود را در رایانه شخصی خود بازیابی کنید، روی گزینه «بازیابی به رایانه» کلیک کنید. بسته به اندازه فایل های انتخاب شده، فرآیند بازیابی چند دقیقه طول می کشد. پس از پایان فرآیند بازیابی، تأیید کنید که آیا پیام‌های شما در دستگاه انتخابی بازیابی شده‌اند یا خیر. بازیابی پیام های حذف شده از آیفون 8 به همین سادگی است.

How to Recover Messages On iPhone 8

قسمت 2: نحوه بازیابی پیام های حذف شده از آیفون 8 از طریق پشتیبان گیری iTunes

اگر یک نسخه پشتیبان از iTunes دارید و به دلایل مختلف نمی توانید به آن دسترسی داشته باشید، می توانید از Dr.Fone برای بازیابی پیام های آیفون 8 استفاده کنید. اما با این روش باید از iTunes استفاده کنید. اینگونه انجام می شود، اینجوری درست میشه.

مرحله 1: گزینه Recover From iTunes را انتخاب کنید

از آنجایی که ما برنامه خود را نصب کرده و آماده استفاده هستیم، اولین قدم ما انتخاب گزینه "Recover from iTunes Backup" File در رابط کاربری ما خواهد بود. ابتدا باید بر روی گزینه "Recover" کلیک کرده و گزینه "iTunes" را انتخاب کنید. لحظه ای که گزینه iTunes را باز کردید، نام و مدل دستگاه خود را خواهید دید. با کلیک بر روی آن آن را انتخاب کرده و در نهایت مطابق شکل زیر بر روی گزینه Start Scan کلیک کنید.

How to Recover iphone 8 Messages

مرحله 2: بازیابی پیام ها از iPhone 8 از طریق iTunes Backup

این برنامه حساب iTunes شما را اسکن می کند و تمام داده های موجود را برای بازیابی لیست می کند. از آنجایی که ما به پیام ها علاقه مند هستیم، نماد "پیام ها" را در سمت چپ خود مانند شکل زیر انتخاب می کنیم.

Recover Messages On iPhone 8

مرحله 3: پیام ها را به آیفون 8 خود بازیابی کنید

گام بعدی ما بازگرداندن پیام هایمان به موقعیت قبلی آنها خواهد بود. برای این کار بر روی گزینه "Restore to Device" کلیک می کنیم. اگر می خواهید پیام های خود را به رایانه شخصی خود بازیابی کنید، روی گزینه "بازیابی به رایانه" کلیک کنید. فقط چند دقیقه به Dr.Fone فرصت دهید تا اطلاعات شما را بازیابی کند. تمام اطلاعات موجود در نسخه پشتیبان iTunes شما بسته به فضای ذخیره سازی فایل انتخاب شده در رایانه شخصی یا آیفون 8 شما ذخیره می شود. شما آن را دارید. بازیابی پیام ها در آیفون 8 به همین سادگی است.

قسمت 3: نحوه بازیابی پیام های حذف شده از آیفون 8 از طریق iCloud Backup

مرحله 1: iCloud Backup را انتخاب کنید

برای بازیابی پیام های خود از iCloud، روی گزینه "Recover" در رابط خود کلیک کرده و "iCloud backup" را انتخاب کنید. به طور پیش فرض، از شما خواسته می شود که جزئیات ورود به سیستم iCloud خود را مطابق شکل زیر وارد کنید.

How to Retrieve Deleted Messages On iPhone 8

مرحله 2: پوشه پشتیبان را انتخاب کنید

پس از ورود به سیستم، پوشه پشتیبان iCloud را که می‌خواهید اطلاعات را از آن بازیابی کنید، انتخاب کنید و روی نماد «دانلود» در سمت راست خود کلیک کنید. لیستی از فایل های موجود در پوشه ظاهر می شود.

Retrieve Deleted Messages On iPhone 8

مرحله 3: فایل هایی را برای بازیابی انتخاب کنید

فایل هایی را که می خواهید دانلود کنید انتخاب کنید و روی گزینه "بعدی" کلیک کنید. بسته به حجم داده ها، فایل های انتخاب شده در عرض چند دقیقه دانلود می شوند.

Retrieve Messages On iPhone 8

مرحله 4: بازیابی پیام ها در آیفون 8 از طریق پشتیبان گیری iCloud

با تکمیل دانلود، پیش نمایش تمامی اطلاعات دانلود شده را مشاهده کنید و بر روی گزینه "Restore to Device" یا "Recover to Computer" کلیک کنید.

How to Retrieve Messages On iPhone 8

فایل های پیام شما بسته به مکان دلخواه شما بازیابی یا بازیابی می شوند. می‌توانید این موضوع را با باز کردن مقصد پوشه در آیفون یا رایانه‌تان تأیید کنید.

با اطلاعاتی که در این مقاله پوشش داده شده است، امیدوارم در موقعیتی باشید که بتوانید پیام های حذف شده از iPhone 8، حساب پشتیبان iCloud خود و همچنین پوشه پشتیبان iTunes خود را بازیابی کنید. با Dr.Fone، تضمین می‌کنید که پیام‌های آیفون 8 را بدون نگرانی در مورد آسیب رساندن به گوشی یا از دست دادن اطلاعات اضافی مانند سایر برنامه‌های بازیابی اطلاعات، به‌طور یکپارچه بازیابی کنید. صرف نظر از اینکه پیام های خود را عمداً حذف کرده اید یا نه، سه روش نحوه بازیابی پیام های حذف شده از آیفون 8 مطمئنا کمک بزرگی به شما خواهد کرد.

سلنا لی

سردبیر

Home> نحوه انجام > نکاتی برای نسخه ها و مدل های مختلف iOS > 3 راه برای بازیابی پیام های حذف شده در آیفون 8