drfone app drfone app ios

iPhone 8'de Silinen Mesajları Kurtarmanın 3 Yolu

Selena Lee

28 Nis 2022 • Dosya: Farklı iOS Sürümleri ve Modelleri İçin İpuçları • Kanıtlanmış çözümler

"Hi guys, I am in a very tricky situation, and I don’t know how to get out of it. I recently deleted my messages without knowing. As we speak, I don’t have some of the messages that my boss sent to me regarding the arrangement of our new office. Furthermore, I had some very special messages that I had received from my girlfriend, and I had saved them for memory purposes. I am so stressed and confused. Can anyone please help me out? Does anyone knows how to recover deleted messages from iPhone 8? Or is there a way on how to recover deleted messages on iPhone 8?"

Aynı sorunu yaşayan çok sayıda insanla karşılaşma şansım oldu. Ancak, tekrar endişelenmenize gerek yok çünkü iPhone 8'de silinen mesajların nasıl kurtarılacağı hakkında en iyi bilgiyi alacağınız doğru yere geldiniz. Dr.Fone - Veri Kurtarma (iOS) . Diğer programların aksine, Dr.Fone iPhone'unuza zarar vermez ve hiçbir şekilde sizin izniniz olmadan bilgilerinizi kaydetmez.

Dr.Fone da Wondershare

Dr.Fone - Veri Kurtarma (iOS)

Dünyanın ilk iPhone ve iPad veri kurtarma yazılımı:

• Highest recovery rate in the industry.
  • Free to view your recovered data from your iPhone 8.
  • Extract and preview all content in iCloud/iTunes backup files for free.
  • Scan iOS devices to recover calls, photos, video, contacts, messages, notes, etc.
  • Selectively restore or export what you want from iCloud/iTunes backup to our device or computer.
  • Compatible with latest iPhone models, iPhone X/8 included.
  • 15 yıldan uzun süredir milyonlarca sadık müşteri kazanmak.
Kullanılabilir: Windows Mac
3981454 kişi indirdi

Bölüm 1: iPhone 8'de Silinen Mesajlar Nasıl Kurtarılır

Mesajlarınızı yanlışlıkla silerseniz veya zamanında yedeklemeyi unuttuysanız ve şimdi bazı mesajlarınızı kaçırıyorsanız, Dr.Fone iPhone Data Recovery programını kullanarak iPhone 8'den mesajların nasıl kurtarılacağına ilişkin aşağıdaki basitleştirilmiş yöntem .

1. Adım: iPhone 8 İleti Kurtarmaya Hazırlanın

iPhone 8'de silinen mesajları kurtarmak için yapmanız gereken ilk şey, programı bilgisayarınıza indirip kurmaktır. Bunu yaptıktan sonra, programı PC'nizde başlatın ve aşağıda listelenen arayüzü görebilecek bir konumda olacaksınız.

How to Recover Deleted Messages On iPhone 8

2. Adım: iPhone 8'inizi PC'nize Bağlayın

iPhone ile birlikte verilen USB kablosunu kullanarak iPhone 8'inizi PC'nize bağlayın. iDevice cihazınızın algılanabilmesi için programa ve PC'ye birkaç dakika verin. Dr.Fone iPhone'unuzu ve onun deposunu belirledikten sonra, "Kurtar" seçeneğine tıklayın ve aşağıda gösterildiği gibi tüm verilerinizin bir listesi listelenecektir.

Recover Deleted Messages On iPhone 8

3. Adım: Cihazdan Silinen Mesajları iPhone 8'den Tara

Mesajlarımızı kurtarmakla ilgilendiğimiz için, "Mesajlar ve Ekler" seçeneğinin yanındaki kutuyu işaretleyeceğiz ve "Taramayı Başlat" seçeneğine tıklayacağız. Program, silinen veya eksik tüm mesajlar için iPhone 8'inizi otomatik olarak taramaya başlayacaktır. iPhone'unuz taranırken, aşağıda gösterildiği gibi, alınan mesajların listesinin yanı sıra tarama ilerlemesini de görebileceksiniz.

start to Recover Deleted Messages On iPhone 8

İPUCU: Lütfen yukarıda listelenen ekran görüntüsünün bir görüntü kurtarma ekran görüntüsü olduğunu unutmayın. Benzer bir görseli ancak mesajlarınızla görebilecek konumda olmalısınız.

Adım 4: iPhone 8'inizde Silinen Mesajları Önizleyin ve Kurtarın

Doğru bilgilere sahip olduğunuzdan emin olduğunuzda, ekranınızın alt kısmındaki "Cihaza Geri Yükle" seçeneğine tıklayın. Mesajlarınızı PC'nize kurtarmak istiyorsanız, "Bilgisayara Kurtar" seçeneğine tıklayın. Kurtarma işlemi, seçilen dosyaların boyutuna bağlı olarak birkaç dakika sürecektir. Kurtarma işlemi bittiğinde, mesajlarınızın seçilen cihaza kurtarılıp kurtarılmadığını onaylayın. iPhone 8'den silinen mesajları almak işte bu kadar basit.

How to Recover Messages On iPhone 8

Bölüm 2: iPhone 8'den Silinen Mesajlar iTunes yedeklemesi ile nasıl kurtarılır

Bir iTunes yedeğiniz varsa ve çeşitli nedenlerle erişemiyorsanız, iPhone 8'den mesajları kurtarmak için Dr.Fone'u kullanabilirsiniz. Ancak bu yöntemle iTunes'u kullanmanız gerekir. Bu böyle yapılır.

Adım 1: iTunes Seçeneğinden Kurtar'ı seçin

Programımızı kurmuş ve kullanıma hazır hale getirdiğimiz için ilk adımımız arayüzümüzdeki "iTunes Yedeklemesinden Kurtar" Dosya seçeneğini seçmek olacaktır. Önce "Kurtar" seçeneğine tıklamalı ve "iTunes" seçeneğini seçmelisiniz. iTunes seçeneğini açtığınız an, cihazınızın adını ve modelini göreceksiniz. Üzerine tıklayarak seçin ve son olarak aşağıda gösterildiği gibi Taramayı Başlat seçeneğine tıklayın.

How to Recover iphone 8 Messages

Adım 2: iTunes Yedekleme ile iPhone 8'den Mesajları Kurtarın

Program, iTunes hesabınızı tarayacak ve kurtarma için mevcut tüm verileri listeleyecektir. Mesajlarla ilgilendiğimiz için aşağıda gösterildiği gibi sol tarafımızdaki "mesajlar" simgesini seçeceğiz.

Recover Messages On iPhone 8

3. Adım: Mesajları iPhone 8'inize Geri Yükleyin

Bir sonraki adımımız, mesajlarımızı önceki konumlarına geri yüklemek olacaktır. Bunu yapmak için "Cihaza Geri Yükle" seçeneğine tıklayacağız. Mesajlarınızı PC'nize geri yüklemek istiyorsanız, "Bilgisayara Kurtar" seçeneğine tıklayın. Dr.Fone'a verilerinizi kurtarması için birkaç dakika verin. iTunes yedeklemenizdeki tüm bilgiler, seçilen dosya deposuna bağlı olarak PC'nize veya iPhone 8'inize kaydedilecektir. İşte aldın. iPhone 8'de mesajları almak bu kadar basit.

Bölüm 3: iCloud Yedekleme ile iPhone 8'den Silinen Mesajlar Nasıl Kurtarılır

1. Adım: iCloud Yedekleme'yi seçin

Mesajlarınızı iCloud'dan kurtarmak için arayüzünüzdeki "Kurtar" seçeneğine tıklayıp "iCloud yedekleme" seçeneğini seçeceksiniz. Varsayılan olarak, aşağıda gösterildiği gibi iCloud oturum açma bilgilerinizi girmeniz istenecektir.

How to Retrieve Deleted Messages On iPhone 8

2. Adım: Yedekleme Klasörünü Seçin

Giriş yaptıktan sonra, verileri kurtarmak istediğiniz iCloud yedekleme klasörünü seçin ve sağ taraftaki "İndir" simgesine tıklayın. Klasörde bulunan dosyaların bir listesi görünecektir.

Retrieve Deleted Messages On iPhone 8

3. Adım: Kurtarılacak Dosyaları Seçin

İndirmek istediğiniz dosyaları seçin ve "İleri" seçeneğine tıklayın. Seçilen dosyalar, verilerin boyutuna bağlı olarak birkaç dakika içinde indirilecektir.

Retrieve Messages On iPhone 8

Adım 4: iCloud yedeklemesi ile iPhone 8'deki Mesajları Kurtarın

İndirme işlemi tamamlandığında, indirilen tüm bilgileri önizleyin ve "Cihaza Geri Yükle" seçeneğine veya "Bilgisayara Kurtar" seçeneğine tıklayın.

How to Retrieve Messages On iPhone 8

Mesaj dosyalarınız, tercih ettiğiniz konuma bağlı olarak kurtarılacak veya geri yüklenecektir. Bunu iPhone'unuzda veya bilgisayarınızda klasör hedefini açarak onaylayabilirsiniz.

Bu makalede ele alınan bilgilerle, iPhone 8'den, iCloud yedekleme hesabınızdan ve iTunes yedekleme klasörünüzden silinen mesajları alma konumunda olacağınızı umuyorum. Dr.Fone ile, diğer veri kurtarma programlarında olduğu gibi, telefonunuza zarar verme veya fazladan bilgi kaybetme endişesi duymadan iPhone 8'deki mesajları sorunsuz bir şekilde kurtarmanız garanti edilir. Mesajlarınızı kasıtlı olarak silip silmediğinize bakılmaksızın, iPhone 8'den silinen mesajların nasıl alınacağına ilişkin üç yöntem kesinlikle size çok yardımcı olacaktır.

Selena Lee

şef editör

Home> Nasıl Yapılır > Farklı iOS Sürümleri ve Modelleri İçin İpuçları > iPhone 8'de Silinen Mesajları Kurtarmanın 3 Yolu