drfone app drfone app ios

3 viisi kustutatud sõnumite taastamiseks iPhone 8-st

Selena Lee

28. aprill 2022 • Esitatud: Näpunäiteid erinevate iOS-i versioonide ja mudelite jaoks • Tõestatud lahendused

"Tere, poisid, olen väga keerulises olukorras ja ma ei tea, kuidas sellest välja tulla. Kustutasin hiljuti oma sõnumid teadmata. Praegusel ajal ei ole mul mõningaid sõnumeid, mille mu ülemus saatis mulle seoses meie uue kontori korraldusega. Lisaks oli mul väga erilisi sõnumeid, mille olin saanud oma tüdruksõbralt ja olin need mälestuseks salvestanud. Olen nii stressis ja segaduses. Kas keegi saaks mind aidata? Kas Kas keegi teab, kuidas iPhone 8-st kustutatud sõnumeid taastada? Või kas on olemas võimalus kustutatud sõnumite taastamiseks iPhone 8-s?"

Mul on olnud võimalus kohata palju inimesi, kellel on sama probleem. Kuid te ei tohiks uuesti muretseda, sest olete jõudnud õigesse kohta, kust saate parimat teavet iPhone 8 kustutatud sõnumite taastamise kohta. Näitan teile, kuidas iPhone 8-s kustutatud sõnumeid taastada, kasutades Dr.Fone – andmete taastamine (iOS) . Erinevalt teistest programmidest ei kahjusta Dr.Fone teie iPhone'i ega salvesta teie teavet ilma teie nõusolekuta mingil viisil.

Dr.Fone da Wondershare

Dr.Fone – andmete taastamine (iOS)

Maailma esimene iPhone'i ja iPadi andmete taastamise tarkvara:

  • Kõrgeim taastumismäär tööstuses.
  • Oma iPhone 8-st taastatud andmete vaatamine on tasuta.
  • Ekstraktige ja vaadake kogu sisu iCloudi/iTunesi varukoopiafailidest tasuta.
  • Skannige iOS-i seadmeid, et taastada kõnesid, fotosid, videoid, kontakte, sõnumeid, märkmeid jne.
  • Taastage või eksportige soovitud iCloudi/iTunesi varukoopiast valikuliselt meie seadmesse või arvutisse.
  • Ühildub uusimate iPhone'i mudelitega, kaasas iPhone X/8.
  • Miljonite püsiklientide võitmine enam kui 15 aasta jooksul.
Saadaval: Windows Mac
3981454 inimest on selle alla laadinud

Osa 1: Kustutatud sõnumite taastamine iPhone 8-s

Kui juhtute oma sõnumid kogemata kustutama või kui unustasite õigel ajal varundada ja nüüd on mõned sõnumid puudu, on järgmine lihtsustatud meetod iPhone 8-st sõnumite taastamiseks, kasutades programmi Dr.Fone iPhone Data Recovery. .

1. samm: valmistuge iPhone 8 sõnumite taastamiseks

Kustutatud sõnumite taastamiseks iPhone 8-st peaksite esmalt programmi alla laadima ja arvutisse installima. Kui olete seda teinud, käivitage programm oma arvutis ja näete allpool loetletud liidest.

How to Recover Deleted Messages On iPhone 8

2. samm: ühendage oma iPhone 8 arvutiga

Ühendage oma iPhone 8 arvutiga, kasutades iPhone'iga kaasas olnud USB-kaablit. Andke programmile ja arvutile mõni minut, enne kui teie iDevice tuvastatakse. Kui Dr.Fone on tuvastanud teie iPhone'i ja selle salvestusruumi, klõpsake suvandil "Taasta" ja kuvatakse kõigi teie andmete loend, nagu allpool näidatud.

Recover Deleted Messages On iPhone 8

3. toiming: skannige seadme kustutatud sõnumid iPhone 8-st

Kuna oleme huvitatud oma sõnumite taastamisest, märgime suvandi "Sõnumid ja manused" kõrval oleva ruudu ja klõpsake nuppu "Alusta skannimist". Programm hakkab automaatselt skannima teie iPhone 8 kõiki kustutatud või puuduvaid sõnumeid. Kui teie iPhone on skannitud, näete skannimise edenemist ja vastuvõetud sõnumite loendit, nagu allpool näidatud.

start to Recover Deleted Messages On iPhone 8

NÕUANNE. Pange tähele, et ülaltoodud ekraanipilt on pildi taastamise ekraanipilt. Peaksite nägema sarnast pilti, kuid teie sõnumitega.

4. samm: kustutatud sõnumite eelvaade ja taastamine oma iPhone 8-s

Kui olete veendunud, et teil on õige teave kaasas, klõpsake ekraani allosas valikut "Taasta seadmesse". Kui soovite oma sõnumeid arvutisse taastada, klõpsake suvandil "Taasta arvutisse". Taasteprotsess võtab olenevalt valitud failide suurusest mõni minut. Kui taasteprotsess on lõppenud, kontrollige, kas teie sõnumid on valitud seadmesse taastatud. Nii lihtne on iPhone 8-st kustutatud sõnumite toomine.

How to Recover Messages On iPhone 8

2. osa: Kuidas taastada kustutatud sõnumeid iPhone 8-st iTunes'i varundamise kaudu

Kui teil oli iTunes'i varukoopia ja te ei pääse sellele erinevatel põhjustel juurde, saate iPhone 8-st sõnumite taastamiseks kasutada rakendust Dr.Fone. Kuid selle meetodi puhul peate kasutama iTunes'i. Seda tehakse nii.

1. samm: valige suvand Taasta iTunesist

Kuna meie programm on installitud ja kasutamiseks valmis, on meie esimene samm valida meie liideses suvand "Taasta iTunes'i varukoopiast". Esmalt peate klõpsama suvandil "Taasta" ja valima "iTunesi". Kui olete iTunesi valiku avanud, näete oma seadme nime ja mudelit. Valige see, klõpsates sellel ja lõpuks klõpsake nuppu Alusta skannimist, nagu allpool näidatud.

How to Recover iphone 8 Messages

2. samm: taastage sõnumid iPhone 8-st iTunes Backupi kaudu

Programm skannib teie iTunes'i kontot ja loetleb kõik taastamiseks olemasolevad andmed. Kuna oleme sõnumitest huvitatud, valime oma vasakpoolses servas ikooni "Sõnumid", nagu allpool näidatud.

Recover Messages On iPhone 8

3. samm: taastage sõnumid oma iPhone 8-sse

Meie järgmine samm on taastada oma sõnumid nende eelmisele positsioonile. Selleks klõpsame suvandil "Taasta seadmesse". Kui soovite oma sõnumeid arvutisse taastada, klõpsake suvandil "Taasta arvutisse". Andke Dr.Fone'ile oma andmete taastamiseks mõni minut. Kogu iTunes'i varukoopias olev teave salvestatakse teie arvutisse või iPhone 8-sse, sõltuvalt valitud failisalvestusest. Siin see on. Nii lihtne on iPhone 8-st sõnumite toomine.

3. osa: Kuidas taastada kustutatud sõnumeid iPhone 8-st iCloudi varundamise kaudu

1. samm: valige iCloud Backup

Sõnumite taastamiseks iCloudist klõpsake oma liideses suvandil "Taasta" ja valige "iCloudi varundamine". Vaikimisi peate sisestama oma iCloudi sisselogimisandmed, nagu allpool näidatud.

How to Retrieve Deleted Messages On iPhone 8

2. samm: valige varukaust

Kui olete sisse loginud, valige iCloudi varunduskaust, millest soovite andmed taastada, ja klõpsake paremas servas ikooni "Laadi alla". Ilmub kaustas olevate failide loend.

Retrieve Deleted Messages On iPhone 8

3. samm: valige Taastatavad failid

Valige failid, mida soovite alla laadida, ja klõpsake nuppu "Järgmine". Valitud failid laaditakse olenevalt andmete suurusest alla mõne minuti jooksul.

Retrieve Messages On iPhone 8

4. samm: taastage iPhone 8 sõnumid iCloudi varundamise kaudu

Kui allalaadimine on lõppenud, vaadake kogu allalaaditud teabe eelvaadet ja klõpsake suvandil "Taasta seadmesse" või "Taasta arvutisse".

How to Retrieve Messages On iPhone 8

Teie sõnumifailid taastatakse või taastatakse sõltuvalt teie eelistatud asukohast. Saate seda kinnitada, avades iPhone'is või arvutis kausta sihtkoha.

Selles artiklis käsitletud teabe põhjal loodan, et saate kustutatud sõnumid iPhone 8-st, oma iCloudi varukontost ja iTunes'i varunduskaustast taastada. Dr.Fone'iga on tagatud iPhone 8 sõnumite sujuv taastamine, muretsemata telefoni kahjustamise või lisateabe kaotamise pärast, nagu see on teiste andmete taastamise programmide puhul. Sõltumata sellest, kas kustutasite oma sõnumid tahtlikult või mitte, on kolm meetodit kustutatud sõnumite iPhone 8-st toomiseks teile kindlasti suureks abiks.

Selena Lee

peatoimetaja

Home> Juhised > Näpunäiteid erinevate iOS-i versioonide ja mudelite jaoks > 3 võimalust kustutatud sõnumite taastamiseks iPhone 8-s