drfone app drfone app ios

3 sposoby na odzyskanie usuniętych wiadomości na iPhonie 8

Selena Lee

28 kwietnia 2022 • Złożono do: Wskazówki dotyczące różnych wersji i modeli iOS • Sprawdzone rozwiązania

„Cześć chłopaki, jestem w bardzo trudnej sytuacji i nie wiem, jak się z tego wydostać. Niedawno usunąłem moje wiadomości bez wiedzy. Jak mówimy, nie mam niektórych wiadomości, które wysłał mój szef do mnie odnośnie aranżacji naszego nowego biura.Ponadto dostałem kilka bardzo specjalnych wiadomości, które otrzymałem od mojej dziewczyny i zachowałem je dla celów pamięci.Jestem bardzo zestresowany i zdezorientowany.Czy ktoś może mi pomóc?Czy ktoś wie, jak odzyskać usunięte wiadomości z iPhone'a 8? A może istnieje sposób na odzyskanie usuniętych wiadomości z iPhone'a 8?

Miałem okazję natknąć się na sporą liczbę osób przechodzących ten sam problem. Jednak nie powinieneś się ponownie martwić, ponieważ trafiłeś we właściwe miejsce, w którym uzyskasz najlepsze informacje o tym, jak odzyskać usunięte wiadomości na iPhonie 8. Pokażę ci, jak odzyskać usunięte wiadomości na iPhonie 8 za pomocą Dr.Fone - Odzyskiwanie danych (iOS) . W przeciwieństwie do innych programów Dr.Fone nie uszkadza Twojego iPhone'a ani nie zapisuje Twoich informacji bez Twojej zgody w żaden sposób.

Dr.Fone da Wondershare

Dr.Fone - Odzyskiwanie danych (iOS)

Pierwsze na świecie oprogramowanie do odzyskiwania danych z iPhone'a i iPada:

  • Najwyższy wskaźnik odzysku w branży.
  • Bezpłatne przeglądanie odzyskanych danych z iPhone'a 8.
  • Wyodrębnij i wyświetl podgląd całej zawartości w plikach kopii zapasowych iCloud/iTunes za darmo.
  • Skanuj urządzenia z systemem iOS, aby odzyskać połączenia, zdjęcia, wideo, kontakty, wiadomości, notatki itp.
  • Selektywnie przywracaj lub eksportuj to, co chcesz z kopii zapasowej iCloud/iTunes na nasze urządzenie lub komputer.
  • Kompatybilny z najnowszymi modelami iPhone'a, w zestawie iPhone X/8.
  • Zdobywanie milionów lojalnych klientów od ponad 15 lat.
Dostępne na: Windows Mac
3981454 osób pobrało go

Część 1: Jak odzyskać usunięte wiadomości na iPhonie 8

Jeśli przypadkowo usuniesz wiadomości lub zapomniałeś wykonać kopię zapasową na czas, a teraz brakuje niektórych wiadomości, poniżej przedstawiono uproszczoną metodę odzyskiwania wiadomości z iPhone'a 8 za pomocą programu Dr.Fone iPhone Data Recovery .

Krok 1: Przygotuj się do odzyskiwania wiadomości iPhone 8

Aby odzyskać usunięte wiadomości na iPhonie 8, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to pobrać i zainstalować program na swoim komputerze. Gdy to zrobisz, uruchom program na swoim komputerze i będziesz mógł zobaczyć interfejs wymieniony poniżej.

How to Recover Deleted Messages On iPhone 8

Krok 2: Podłącz iPhone'a 8 do komputera

Podłącz iPhone'a 8 do komputera za pomocą kabla USB dołączonego do iPhone'a. Daj programowi i komputerowi kilka minut, zanim iDevice zostanie wykryty. Gdy Dr.Fone zidentyfikuje Twój iPhone i jego pamięć, kliknij opcję „Odzyskaj”, a lista wszystkich danych zostanie wyświetlona, ​​jak pokazano poniżej.

Recover Deleted Messages On iPhone 8

Krok 3: Skanuj wiadomości usunięte z urządzenia z iPhone'a 8

Ponieważ jesteśmy zainteresowani odzyskaniem naszych wiadomości, zaznaczymy pole obok opcji „Wiadomości i załączniki” i kliknij opcję „Rozpocznij skanowanie”. Program automatycznie rozpocznie skanowanie telefonu iPhone 8 w poszukiwaniu wszystkich usuniętych lub brakujących wiadomości. Gdy Twój iPhone zostanie przeskanowany, będziesz mógł zobaczyć postęp skanowania, a także listę otrzymanych wiadomości, jak pokazano poniżej.

start to Recover Deleted Messages On iPhone 8

WSKAZÓWKA: Pamiętaj, że zrzut ekranu podany powyżej jest zrzutem ekranu odzyskiwania obrazu. Powinieneś być w stanie zobaczyć podobny obraz, ale ze swoimi wiadomościami.

Krok 4: Wyświetl podgląd i odzyskaj usunięte wiadomości na swoim iPhonie 8

Po upewnieniu się, że masz odpowiednie informacje, kliknij opcję „Przywróć do urządzenia” u dołu ekranu. Jeśli chcesz odzyskać wiadomości na swoim komputerze, kliknij opcję „Odzyskaj do komputera”. Proces odzyskiwania zajmie kilka minut w zależności od rozmiaru wybranych plików. Po zakończeniu procesu odzyskiwania potwierdź, czy Twoje wiadomości zostały odzyskane na wybrane urządzenie. Tak proste jest odzyskiwanie usuniętych wiadomości z iPhone'a 8.

How to Recover Messages On iPhone 8

Część 2: Jak odzyskać usunięte wiadomości z iPhone'a 8 za pomocą kopii zapasowej iTunes

Jeśli masz kopię zapasową iTunes i nie możesz uzyskać do niej dostępu z różnych powodów, możesz użyć Dr.Fone do odzyskania wiadomości z iPhone'a 8. Jednak w przypadku tej metody musisz użyć iTunes. Tak to się robi.

Krok 1: Wybierz opcję Odzyskaj z iTunes

Ponieważ nasz program jest zainstalowany i gotowy do użycia, naszym pierwszym krokiem będzie wybranie opcji Plik „Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes” w naszym interfejsie. Musisz najpierw kliknąć opcję „Odzyskaj” i wybrać opcję „iTunes”. W momencie, gdy otworzysz opcję iTunes, zobaczysz nazwę i model swojego urządzenia. Wybierz go, klikając go, a na koniec kliknij opcję Rozpocznij skanowanie, jak pokazano poniżej.

How to Recover iphone 8 Messages

Krok 2: Odzyskaj wiadomości z iPhone'a 8 za pomocą kopii zapasowej iTunes

Program przeskanuje twoje konto iTunes i wyświetli listę wszystkich danych do odzyskania. Ponieważ interesują nas wiadomości, wybierzemy ikonę „wiadomości” po lewej stronie, jak pokazano poniżej.

Recover Messages On iPhone 8

Krok 3: Przywróć wiadomości na telefonie iPhone 8

Naszym następnym krokiem będzie przywrócenie naszych wiadomości do ich poprzedniej pozycji. Aby to zrobić, klikniemy opcję „Przywróć do urządzenia”. Jeśli chcesz przywrócić wiadomości na komputer, kliknij opcję „Odzyskaj do komputera”. Po prostu daj Dr.Fone kilka minut na odzyskanie danych. Wszystkie informacje z kopii zapasowej iTunes zostaną zapisane na komputerze lub telefonie iPhone 8 w zależności od wybranego miejsca przechowywania plików. Masz to. Tak proste jest pobieranie wiadomości na iPhonie 8.

Część 3: Jak odzyskać usunięte wiadomości z iPhone'a 8 za pomocą kopii zapasowej iCloud

Krok 1: Wybierz kopię zapasową iCloud

Aby odzyskać wiadomości z iCloud, kliknij opcję „Odzyskaj” w interfejsie i wybierz „kopia zapasowa iCloud”. Domyślnie będziesz musiał wprowadzić swoje dane logowania do iCloud, jak pokazano poniżej.

How to Retrieve Deleted Messages On iPhone 8

Krok 2: Wybierz folder kopii zapasowej

Po zalogowaniu wybierz folder kopii zapasowej iCloud, z którego chcesz odzyskać dane, i kliknij ikonę „Pobierz” po prawej stronie. Pojawi się lista plików znajdujących się w folderze.

Retrieve Deleted Messages On iPhone 8

Krok 3: Wybierz pliki do odzyskania

Wybierz pliki, które chcesz pobrać i kliknij opcję „Dalej”. Wybrane pliki zostaną pobrane w ciągu kilku minut w zależności od rozmiaru danych.

Retrieve Messages On iPhone 8

Krok 4: Odzyskaj wiadomości na iPhonie 8 za pomocą kopii zapasowej iCloud

Po zakończeniu pobierania wyświetl podgląd wszystkich pobranych informacji i kliknij opcję „Przywróć do urządzenia” lub „Odzyskaj do komputera”.

How to Retrieve Messages On iPhone 8

Twoje pliki wiadomości zostaną odzyskane lub przywrócone w zależności od preferowanej lokalizacji. Możesz to potwierdzić, otwierając folder docelowy na swoim iPhonie lub komputerze.

Dzięki informacjom zawartym w tym artykule mam nadzieję, że będziesz w stanie odzyskać usunięte wiadomości z iPhone'a 8, konta kopii zapasowej iCloud, a także folderu kopii zapasowej iTunes. Dzięki Dr.Fone masz gwarancję bezproblemowego odzyskiwania wiadomości z iPhone'a 8 bez obawy o uszkodzenie telefonu lub utratę dodatkowych informacji, tak jak w przypadku innych programów do odzyskiwania danych. Niezależnie od tego, czy celowo usunąłeś wiadomości, czy nie, trzy metody odzyskiwania usuniętych wiadomości z iPhone'a 8 z pewnością będą dla Ciebie bardzo pomocne.

Selena Lee

redaktor naczelny

Home> Jak to zrobić > Wskazówki dotyczące różnych wersji i modeli iOS > 3 sposoby na odzyskanie usuniętych wiadomości na iPhonie 8