Provoje falas

dr.fone toolkit - Android Data Recovery

1st software shërim të dhënave në botë për smartphones Android dhe tableta.

  • Shkalla më e lartë e shërimit në industri.
  • Recover fotografi, video, kontakte, mesazheve, shkrimet e thirrjes, dhe më shumë.
  • Compatible me 6000+ pajisjet Android.
Në dispozicion për:

Humbur të dhënave nga Android?

Humbur të dhënave nuk është e humbur. Ne mund të shërohen fotografi fshihet në Android nga shumë skenarëve të përbashkëta.

deleted

sistemi Crash

harruar Password

SD Card Issue

rooting gabim

ROM ndezje

Skenarët tjera
të dhënat e humbur pas fabrikës rivendosur
të dhënat e humbur për shkak të OS përditësimit
Device mbërthyer dhe nuk i përgjigjej
Data të zhdukur pas rooting ose ROM ndezje
Device mbyllur apo harruar fjalëkalimin
Në pamundësi për të sinkronizuar backup

Complete Android Compatibility

Pajisjet e mbështetura

përkrahur Files

Kontaktet
mesazhet
Fotografitë
video
Audio
WhatsApp
dokumentet
Historia Call

Kërkesa Sistemit

përkrahur OS
Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP; Mac OS X 10.12 (MacOS Sierra), 10.11 (El Capitan), 10.10 (Yosemite), 10.9 (Mavericks), 10.8, 10.7, ose 10.6
CPU
1GHz (32 bit ose 64 bit)
RAM
256 MB ose më shumë RAM (1024MB Recommended)
Hard Disk Space
200 MB hapësirë ​​të lirë dhe më lart
android
Android 6.0 dhe ish

Retrieve fotografi nga ...

memorie të brendshme

Skano për të shërohen të dhënave fshihet nga pajisjet Android

Kartë SD

Scan kartën tuaj të kujtesës në pajisjen Android për të shërohen të dhënave

Norma më e lartë e shërimit në industri.

dr.fone toolkit Guarantee

Shërohen të dhënat tuaja humbur me një paqe e mendjes.

Preview Available

Verifikuar të dhënat në detaje para shërimit

Rimëkëmbjes fleksibël

Shërohen të gjitha të dhënat, ose fotografi të zgjedhura

Rimëkëmbjes Safe

dhënat ekzistuese nuk do të jetë overwritten

100% e Sigurisë

Vetëm ju mund të hyni në llogarinë tuaj dhe fotografi

Lehtësinë e përdorimit

3 hapa të thjeshtë: të lidhë, të hetoj dhe të shërohen në Android

Garanci

30 ditë gjykim të lirë

Shqyrtime

189 Shqyrtime

Shkruan një shqyrtim
  • " Toolkit dr.fone është një app desktop për Windows PC. Just install it, pastaj të nisur programin dhe lidheni pajisjen tuaj me kompjuterin tuaj. Nga atje, ju mund të kërkoni për fotografi fshihet, mesazhet me tekst, video, kontakte dhe më me lehtësi. Mëso më shumë >>

    - Nga Softonic, një udhëheqës software shkarko faqe me 100 milion njerëz në ditë

  • " Toolkit dr.fone për Android ka një të lehtë për t'u përdorur ndërfaqe që mund të jetë lundrimi nga përdoruesit e të gjitha nivelet e ekspertizës. Kjo është e lehtë dhe nuk përdorin sasi të madhe të burimeve të sistemit. Në përgjithësi, ky mjet kit vend i dobishëm mund të merrni ju nga një situatë pak ngjitet, kur është fjala për shërim të dhënave për pajisjen tuaj Android. Mëso më shumë >>

    - Nga filehippo, një top-renditet software shkarko faqe ofrimin e software top-renditet vetëm.

Shkarko Data Recovery Software

Dr. Fone ka një UI tepër të thjeshtë me shpjegohet në mënyrë të mrekullueshme udhëzime hap-pas-hapi, kështu që asgjë nuk mund ndoshta të shkojnë keq. Kjo është më e mira Data Recovery Software unë kam ardhur të gjithë.

Nga Ammar Syed

Punon !!!!!!!!!!!!!!! =)

Falënderoj Perëndinë për këtë program ajo punon mrekulli !!!!!!!!! Ajo gjeti gjithë txt të isha aq në kërkim për im EEK aq i lumtur =) Unë plotësisht rekomandoj këtë =) God Bless

nga Jasmine

punon fantastike

A upgrade Android në S6 tim për të 5.1.1 dhe kontaktet e mia u zhduk (si do tuajat). Dr Fone gjetën listën e plotë (edhe pse unë kam për të çrrënjosur telefonin tim të parë). Ajo përdor metoda alternative për nxjerrjen e të dhënave. Një çmim i vogël për të paguar për kursim të madh ass.

By Vasish

Android Data Recovery

Tips & Tricks

Klientët tanë janë gjithashtu të shkarkohet:

Android Data Nxjerrja (Device dëmtuara)

të dhënat e shpëtimit nga telefonat thyera Android dhe tableta në 5 minuta.

Android Lock Screen Shkarkimi

Hiq ekran mbyllur nga pajisjet Android pa humbur të dhënave.

Android Data Backup dhe Restore

Selektive backup të dhënat tuaja Android në kompjuter dhe rivendosur atë sipas nevojës tuaj.

më i lartë