Provoje falas

dr.fone toolkit - Android Lock Screen Shkarkimi

Hiq ekran Android kyçës në 5 minuta.

  • Hiq lloje 4 bllokoj ekran - model, PIN, fjalekalimin & shenjat e gishtave.
  • Vetëm hiqni bllokohet ekran, nuk ka humbje të dhënave në të gjitha.
  • Nuk ka njohuri të teknologjisë së nevojshme, të gjithë mund të trajtojë atë.
  • Punoni për Samsung Galaxy S / Note / seri Tab, dhe LG G2 / G3 / G4, etj
Në dispozicion për:
Pa marrë parasysh se keni harruar fjalëkalimin në Android ekranin tuaj bllokoj, ose vetëm të marrë një pajisje të dorës së dytë dhe nuk e di kodkalim ekrani Lock, kjo Android Lock Screen Removal ju mundëson për të hequr qafe të kodkalimin panjohur në 5 minuta, duke përfshirë model, PIN, fjalekalimin dhe gjurmë gishtash. Çfarëdo kodkalimin që ju zgjidhni, ju nuk do të humbni asnjë të dhënë mbi pajisjen tuaj duke hequr atë me këtë ekran heqjen Android Lock.

Locked pajisjen tuaj Android?

Hiq Android Lock Screen në situata të ndryshme

Keni harruar fjalëkalimin pas përcaktimit atë kohë para se

Got një pajisje të dorës së dytë Android me ekran mbyllur

Fjalëkalimi është vendosur nga fëmijët tuaj ose të tjerët

Ekrani është i bllokuar për shkak të hyrë fjalëkalimin e gabuar për shumë herë

nuk mund të shkruani fjalëkalimin për shkak të një ekran të thyer

Shumë situata si kjo.

Hiq 4 lloje të Android Lock Screen
pa humbje të dhënave

model

shenjat e gishtave

PIN

fjalëkalim

Ky Android Lock Screen Shkarkimi mund të hiqni passcodes e model, PIN, fjalekalimin dhe gjurmët e gishtave. Të gjithë ju mund të trajtojë atë. Ajo kërkon nuk ka njohuri të teknologjisë. Pa marrë parasysh se çfarë fjalëkalimi juaj është, ju nuk do të humbni asnjë të dhënë në pajisjen tuaj Android. Aktualisht, ajo punon për shumicën e telefonave Samsung dhe tableta. markave të tjera po vijnë së shpejti.

Preview listën e pajisjeve të mbështetur >>

Garanci

Hiq ekranin tuaj mbyllur brenda 5 minites në shtëpi.

100% garanci të Sigurimit

Ju jeni i vetmi person që mund të shfrytëzojnë të dhënat tuaja dhe llogari

Lehtësinë e përdorimit

Nuk ka njohuri të teknologjisë së nevojshme në të gjitha.

Shkarkimi i sigurt

Ju nuk do të humbasë asgjë në pajisjen tuaj.

referim

përkrahur OS

përkrahur OS
Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP
CPU
1GHz (32 bit ose 64 bit)
RAM
256 MB ose më shumë RAM (1024MB Recommended)
Hard Disk Space
1 GB ose më shumë

Android Lock Screen Shkarkimi

Shqyrtime

99 Shqyrtime

Shkruan një shqyrtim

i mirë

Punë të mirë në Shënim Samsung, të gjeni të gjitha atë që i duhet, por nuk kanë problem me S3 mini

nga venat

Nevojë për këtë keq! Mbresëlënës!

It \ 's pikërisht ajo që kam nevojë. Ju ruajtur të dhënat e mia dhe të zgjidhur problemin tim ... Great!

By Meeno

Mbresëlënës! Ia vlen.

Testuar software më të android, vetëm Wondershare ishte në gjendje për të bërë punë pa probleme. Faleminderit!

nga Larry

Tips & Tricks

Klientët tanë janë gjithashtu të shkarkohet:

Android Data Recovery

Shërohen të dhënave fshihet ose humbur nga 6000+ pajisjet Android.

Android Data Nxjerrja (Device dëmtuara)

të dhënat e shpëtimit nga telefonat thyera Android dhe tableta në 5 minuta.

Android Data Backup dhe Restore

Selektive backup të dhënat tuaja Android në kompjuter dhe rivendosur atë sipas nevojës tuaj.

më i lartë