Provoje falas

dr.fone toolkit - iOS Sistemit Rimëkëmbjes

Riparimi problemet tuaja iOS sistemin në shtëpi

  • Rregulluar me çështje të ndryshme të sistemit iOS si mënyrë të rimëkëmbjes, të bardhë Apple logo, ekran i zi, looping në fillim, etj
  • Vetëm fix iOS tuaj në normale, nuk ka humbje të të dhënave në të gjitha.
  • Punoni për të gjitha modelet e iPhone, iPad dhe iPod touch.
Në dispozicion për:

dr.fone toolkit - iOS Sistemit Rimëkëmbjes ju lejon të rregulluar iOS tuaj të kthehet në normale me veten në shtëpi.

Kur iPhone tuaj ose iPad mbërthyer në mënyrë të rimëkëmbjes apo të bardhë logo Apple, gjëra të tilla si se, metoda e përgjithshme e shërimit për iPhone / iPad tuaj është një iTunes rivendosur. Madh në qoftë se keni kryer një backup dhe tragjike në qoftë se ju nuk e bëni. Kjo është arsyeja pse dr.fone toolkit - iOS Sistemit Rimëkëmbjes del. Ajo lehtë mund të rregullojmë të gjitha llojet e çështjeve të sistemit iOS dhe për të marrë pajisjen tuaj të kthehet në normale. Kryesisht e rëndësishmja, ju mund të trajtojë atë me veten brenda më pak se 10 minuta, dhe nuk do të humbasë asnjë të dhënë.

Pse iOS Sistemit Rimëkëmbjes?

dr.fone toolkit - iOS Sistemit Rimëkëmbjes ju mundëson për të rregulluar çështjet e iOS për shumë skenarë të përbashkët.

iPhone / iPad mbërthyer në mënyrë të rimëkëmbjes lak ose iTunes logo.

iPhone / iPad nuk mund të dal nga mënyrë DFU.

iPhone / iPad kthehet në të bardhë Apple logo ekran / ekran të bardhë të vdekjes.

iPhone / iPad bëhet ekran i zi, ekran të kuqe ose blu.

iPhone / iPad rinis pafund.

iPhone / iPad duket ngrirë dhe nuk i përgjigjet aspak.

iPhone / iPad nuk do të rrëshqas për të zhbllokuar apo rrëshqitje në pushtet off.

iPhone / iPad mbajtur looping në logo Apple.

Më shumë situata si këto.

Mos u shqetësoni në lidhje me rrezikun e humbjes së të dhënave

Krahasuar me iTunes rivendosur ose metoda të tjera që mund të rregulluar çështjen e sistemit iOS tuaj, duke përdorur veglën dr.fone - iOS Rikuperimi i sistemit nuk do të ju vë në rrezik të humbjes së të dhënave dhe përcaktimet në tuaj iPhone, iPad ose iPod touch. Të gjithë ju duhet të bëni është duke u pajisja juaj të lidhur dhe për të shkuar përpara me disa klikime. Atëherë çdo gjë do të bëhet brenda pak minutash. Asgjë në pajisjen tuaj është e humbur apo ndryshohet. Kjo është magji që dr.fone veglën - iOS Sistemit Rimëkëmbjes bën.

Garanci

Rregullojmë çështjet tuaja iOS për të marrë atë përsëri në normale.

100% garanci të Sigurimit

Askush nuk mund të shfrytëzojnë të dhënat tuaja dhe llogari, por ju.

Lehtësinë e përdorimit

Të gjithë njerëzit me një kompjuter mund ta përdorin atë.

Rimëkëmbjes Safe

Asnjë të keqe për të dhënat tuaja në pajisjen në të gjitha.

iOS Sistemit Rimëkëmbjes punon për të gjitha iOS Devices

Pajisjet e mbështetura

iPhone
iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone OS, iPhone Më shumë 6s, 6s iPhone, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, 5c iPhone, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4
iPad
iPad Pro, iPad Air, iPad mini, iPad
iPod touch
iPod touch 5, iPod touch 4

Kërkesa Sistemit

përkrahur OS
Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP; Mac OS X 10.12 (MacOS Sierra), 10.11 (El Capitan), 10.10 (Yosemite), 10.9 (Mavericks), 10.8, 10.7, ose 10.6
CPU
1GHz (32 bit ose 64 bit)
RAM
256 MB ose më shumë RAM (1024MB Recommended)
Hard Disk Space
200 MB hapësirë ​​të lirë dhe më lart
iOS
iOS 10.3, iOS 10, iOS 9 dhe ish
drfone ios system

iOS Sistemit Rimëkëmbjes

Shqyrtime

2583 Shqyrtime

Shkruan një shqyrtim

Shume faleminderit!

Thanks so much për fiksimin telefonin tim që ishte vdekja.

Hassan, iPhone

PRODUCT BEST EVER

dr.fone më ndihmon të shërohen fotot e mia fshihen. Ky program është e shkëlqyer. I Këshilla për të gjithë për të përdorur këtë program në qoftë se ju fshini informacionin e nevojshëm.

N. Socas, iPad

Mbresëlënës!

Është e mahnitshme që ndihmon disa më shumë, kur ju stupidly fshini gjërat që ju duhet

Joshua Brenne, iOS

Tips & Tricks

Klientët tanë janë gjithashtu të shkarkohet:

iOS Data Recovery

Recover kontakte të humbur ose fshihet, mesazhet, fotot, shënime, etj nga iPhone, iPad dhe iPod touch.

iOS Data Backup dhe Restore

Backup dhe rivendosjen e çdo send në / në një pajisje, dhe eksportin atë që ju doni nga backup në kompjuterin tuaj.

WhatsApp Transfer, Backup dhe Restore

Transferimi iOS WhatsApp për iPhone / iPad / iPod touch / pajisjet Android, ose backup / eksportojë atë në kompjuter.

më i lartë