Provoje falas

dr.fone toolkit - Android Data Nxjerrja (Device dëmtuara)

1st software rikthim të dhënave në botë për pajisje të thyera Android.

  • Shkalla më e lartë rikthim në industrinë.
  • Recover fotografi, video, kontaktet, mesazhet, shkrimet e thirrjes, dhe më shumë.
  • Compatible me pajisje Samsung Galaxy.
Në dispozicion për:

Device Broken?

Ne mund të merrni në pajisjen tuaj të dëmtuara dhe për të marrë fotografi tuaj mbrapa.

i dëmtuar

sistemi Crash

nuk i përgjigjej

Device Locked

Black Screen

virus

Complete Android Compatibility

Pajisjet e mbështetura

Samsung Galaxy Note
Note 3, Shënim 4, Shënim 4 Edge, Shënim 5, Shënim 5 DUOS, Shënim 8, Note II
Samsung Galaxy S
S3, S4, S4 Active, S4 LTE-A, S4 Mini, S5, S5 Duos
Samsung Galaxy Tab
Tab 2 7, tab Pro 10.1, tab Pro 8.4, tab S 8.4, 10.1 Tab2

Preview listën e pajisjeve të mbështetur >>

përkrahur Files

Kontaktet
mesazhet
Fotografitë
video
Audio
WhatsApp
dokumentet
Historia Call

Kërkesa Sistemit

përkrahur OS
Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP
CPU
1GHz (32 bit ose 64 bit)
RAM
256 MB ose më shumë RAM (1024MB Recommended)
Hard Disk Space
200 MB hapësirë ​​të lirë dhe më lart
RAM
Android 5.0 dhe ish

Retrieve fotografi nga ...

memorie të brendshme

Skano pajisjen tuaj për të shërohen të dhënave

Kartë SD

Scan kartën tuaj të kujtesës për të shërohen të dhënave

Rikuperoj fotografi nga Android tuaj thyer.

dr.fone toolkit Guarantee

Shërohen të dhënat tuaja humbur me një paqe e mendjes.

Previewable

Verifikuar të dhënat në detaje para shërimit

selektiv

Recover çdo send që ju dëshironi në pajisjen

i sigurt

Nuk ka dëm për të dhënat tuaja në pajisje në të gjitha

Secure

Read-only, ka të dhëna të mbahen ose të rrjedhur

i lehtë

intuitive interface për të gjithë për të përdorur

Garanci

Provoni software për të lira për 30 ditë

Android Data Nxjerrja (Device dëmtuara)

Shqyrtime

89 Shqyrtime

Shkruan një shqyrtim

Pasqyrë, pasqyrë në mur, i cili është superhero i mirë në botë?

Po! Wondershare Dr. Fone është! Shpëtoi jetën time (në foto)! Unë nuk mund të falënderojmë të mjaftueshme për zhvillimin e një programi të tillë të madh!

By Carla

Excellent Android software shërim

Bleva këtë çdo gjë në mënyrë që unë mund të shërohen në Samsung Galaxy Phone nëna ime, pas një format.

Nga Matthew Trompf

Shume faleminderit!

I fshirë aksidentalisht fotot mora nga Samsung S3 natën time të fundit dhe unë ishte aq i mërzitur për shkak se fotografitë ishin të vajzës sime \ 's veshje e parë e dasmës provoni. U luta që kjo do të punojë dhe kjo bëri !! Ajo mori një kohë të gjatë, por unë do të bëjë atë përsëri të gjithë dhe unë do të rekomandojë këtë produkt për të gjithë !! Ju falënderoj përsëri. Unë jam një nënë shumë e lumtur e nuses.

By Vib

Tips & Tricks

Klientët tanë janë gjithashtu të shkarkohet:

Android Data Recovery

Shërohen të dhënave fshihet ose humbur nga 6000+ pajisjet Android.

Android Lock Screen Shkarkimi

Hiq ekran mbyllur nga pajisjet Android pa humbur të dhënave.

Android Data Backup dhe Restore

Selektive backup të dhënat tuaja Android në kompjuter dhe rivendosur atë sipas nevojës tuaj.

më i lartë