Provoje falas

dr.fone toolkit - iOS Data Recovery

1st iPhone dhe iPad të dhënat e rimëkëmbjes software në botë.

  • Shkalla më e lartë e shërimit në industri.
  • Recover fotografi, video, kontaktet, mesazhet, shënimet, shkrimet e thirrjes, dhe më shumë.
  • Compatible me iOS pajisje të fundit.
Në dispozicion për:

drfone ios data recovery

Lost Data?

Humbur të dhënave nuk është e humbur. Ne mund të shërohen fotografi nga shumë skenarëve të përbashkëta.

deleted

sistemi Crash

harruar Password

virus

i dëmtuar

I vjedhur

Skenarët tjera
të dhënat e humbur pas reset fabrikë
të dhënat e humbur për shkak të përditësimit të iOS
Device mbërthyer dhe nuk i përgjigjej
Data zhdukur pas jailbreak apo ROM ndezje
Device mbyllur apo harruar fjalëkalimin
Në pamundësi për të sinkronizuar backup

Complete iOS Compatibility

Pajisjet e mbështetura

iPhone
iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone OS, iPhone Më shumë 6s, 6s iPhone, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, 5c iPhone, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4
iPad
Të gjitha modelet e iPad Pro, iPad Air, iPad mini dhe iPad
iPod touch
iPod touch 5, iPod touch 4

Llojet e mbështetura fotografi

Kontaktet
mesazhet
historia Call
Shënime
Fotografitë
video
kalendar
Reminder
mesazhet WhatsApp
lajmëtar
memorandume zë
Posta zanore
bookmark Safari
Fotografitë e APP-së
Video APP-së
Dokumentet e APP-së

Kërkesa Sistemit

përkrahur OS
Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP; Mac OS X 10.12 (MacOS Sierra), 10.11 (El Capitan), 10.10 (Yosemite), 10.9 (Mavericks), 10.8, 10.7, ose 10.6
CPU
1GHz (32 bit ose 64 bit)
RAM
256 MB ose më shumë RAM (1024MB Recommended)
Hard Disk Space
200 MB hapësirë ​​të lirë dhe më lart
iOS
iOS 10.3, iOS 10, iOS 9 dhe ish

3 Metodat e të dhënave Rimëkëmbjes

pajisje

Direkt scan telefonin tuaj për të shërohen të dhënave fshihet

iTunes

Ekstrakt backup tuaj iTunes dhe shërohen fotografi të zgjedhura

iCloud

Ekstrakt backup tuaj iCloud dhe shërohen fotografi të zgjedhura

Norma më e lartë e shërimit në industri.

Garancia dr.fone-së

Intuitive, të sigurt, dhe të besueshëm.

Preview Available

Verifikuar të dhënat në detaje para shërimit

Rimëkëmbjes fleksibël

Shërohen të gjitha të dhënat, ose zgjidhni fotografi

Rimëkëmbjes Safe

dhënat ekzistuese nuk do të jetë overwritten

100% e Sigurisë

Vetëm ju mund të hyni në llogarinë tuaj

Lehtësinë e përdorimit

3 hapa të thjeshtë: të lidhë, të hetoj dhe të shërohen

Garanci

30 ditë gjykim të lirë

Shqyrtime

2615 Shqyrtime

SHKRUAN NJË SHQYRTIM

super

Të gjitha fotot fshihen janë gjetur. Mori rreth 30 minuta. Instalimi program nuk ka marrë shumë kohë. Nëse ju e dini anglisht, atëherë çdo gjë shkon shumë më të shpejtë. Unë do të përdorin programin në raste të jashtëzakonshme. Shpresë për shërimin e suksesshëm të rëndësishme për mua fotot.

nga alevtina

Faleminderit

Faleminderit për ndihmë. Ju më ndihmoni të shërohen fotot e mia fshihen. Ky program është e shkëlqyer. I Këshilla për të gjithë për të përdorur këtë program, nëse ju fshini informacionin e nevojshëm

nga Islami

fomka

program të mirë. Ndihmon njerëzit të shërohen fotografi fshihet. Në sajë të krijuesit. Unë rekomandoj duke përdorur një shumë njerëz të cilët me të vërtetë kanë nevojë për të rivendosur Apps. Mos kini frikë për të instaluar këtë program. Për shkak se ajo do të ju ndihmojë të shërohen komentet tuaja fshihet

nga Veronika

iOS Data Recovery

Tips & Tricks

Klientët tanë janë gjithashtu të shkarkohet:

iOS Sistemit Rimëkëmbjes

Rregulluar me çështje të ndryshme të sistemit iOS si mënyrë të rimëkëmbjes, të bardhë Apple logo, ekran i zi, looping në fillim, etj

iOS Data Backup dhe Restore

Backup dhe rivendosjen e çdo send në / në një pajisje, dhe eksportin atë që ju doni nga backup në kompjuterin tuaj.

WhatsApp Transfer, Backup dhe Restore

Transferimi iOS WhatsApp për iPhone / iPad / iPod touch / pajisjet Android, ose backup / eksportojë atë në kompjuter.

më i lartë