Пробајте го бесплатно

dr.fone раководство - Андроид Обнова податоци

Во светот на 1-податоци за обновување софтвер за Android телефони и таблети.

  • Највисока стапка на обновување во индустријата.
  • Закрепне слики, видео, контакти, пораки, повици, и многу повеќе.
  • Компатибилен со 6000+ Андроид уреди.
Достапно за:

Заборавена податоци од Андроид?

Изгубени податоци не е изгубена. Ние може да се опорави избришани датотеки на Android од многу заеднички сценарија.

избришани

систем уриваат

Заборавена лозинка

SD картичка Издание

искоренувањето Грешка

ROM Трепка

други сценарија
Изгубени податоци по фабриката врати
Изгубени податоци поради оперативен систем ажурирање
Уред заглавени и не реагира
Податоци за исчезнати по Искоренувањето ROM или трепка
Заклучен уред или заборавена лозинка
Не можам да ги синхронизирате резерви

Целосна компатибилност со Android

Поддржано уреди

поддржани датотеки

Контакт
пораки
слики
Видео
Аудио
WhatsApp
документи
Историја на повици

систем Потребно

поддржани оперативни системи
Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP; Mac OS X 10.12 (MacOS Сиера), 10.11 (Ел Capitan), 10.10 (Yosemite), 10.9 (Далас), 10.8, 10.7, 10.6 или
процесорот
1GHz (32 битен или 64 bit)
RAM меморија
256 MB или повеќе RAM меморија (1024MB препорачува)
Простор на тврдиот диск
200 MB слободен простор и над
Андроид
Android 6.0 и поранешен

Добивање на датотеки од ...

внатрешна меморија

Скенирај за враќање на избришани податоци од Android уреди

СД картичка

Скенирате вашиот мемориската картичка на Андроид уред за враќање на податоци

Највисока стапка на обновување во индустријата.

Гаранција dr.fone раководство

Поправете го Вашиот изгубени податоци со мир на умот.

преглед Достапно

Проверка на податоците во детали, пред обновување

флексибилни Обнова

Откривање на сите податоци, или избраните датотеки

безбедно Обнова

Постоечки податоци нема да бидат препишани

100% безбедност

Само вие можете да пристапите вашиот профил и датотеки

Леснотија на користење

3 едноставни чекори: поврзување, скенирање и враќање на Android

гаранција

30 ден бесплатен пробен период

Осврти

189 Осврти

Напиши Преглед
  • " Dr.fone раководство е десктоп апликација за Windows компјутери. Само да го инсталирате, тогаш стартувате програмата и да ги поврзете вашиот уред на вашиот компјутер. Од таму, можете да пребарувате за избришани слики, текст пораки, видео, контакти и повеќе со леснотија. Дознај повеќе >>

    - Од Softonic, водечки софтвер преземете сајт со 100 милиони луѓе дневно

  • " Dr.fone алатка за Android има лесен за користење интерфејс, кој може да биде навигација од страна на корисниците на сите нивоа на стручност. Тоа е лесен и не користи голема количина на системските ресурси. Генерално, оваа прилично корисна алатка комплет може да ви излезе од неколку леплива ситуација кога станува збор за обновување на податоците за вашиот Андроид уред. Дознај повеќе >>

    - Од filehippo, преземете сајт топ-кругот на софтвер обезбедува само топ-кругот на софтвер.

Најдобра Обнова податоци софтвер

Д-р Fone има неверојатно едноставен интерфејс со одлично објаснето чекор-по-чекор, така што ништо не може да тргне наопаку. Ова е најдобар Обнова податоци софтвер што сум се среќаваме.

Со Амар Syed

Функционира !!!!!!!!!!!!!!! =)

Фала му на Бога за оваа програма се работи чуда !!!!!!!!! Се најде на сите txt Бев толку потрага по im толку среќен eek =) Јас целосно се препорача оваа =) Господ Бог да благослојт

Јасмин

работи фантастично

Дали Андроид надградба на мојот S6 на 5.1.1 и моите контакти исчезна (како и твое). Д-р Fone обнови целосниот список (иако морав да се искорени мојот телефон прво). Таа користи алтернативни методи за да се извлече на податоците. Една мала цена да се плати за огромна заштеда газ.

Со Vasish

Совети и трикови

Нашите клиенти се исто така Симнување:

Android податоци екстракција (оштетен уред)

Податоци за спасување од скршени Android телефони и таблети во 5 минути.

Андроид Заклучи екран Отстранување

Отстранување на заклучениот екран од Android уреди, без губење на податоци.

Андроид податоци бекап и обновување

Селективно бекап на вашиот Android податоци на компјутер и да ја вратите во зависност од вашите потреби.

Врв