Пробајте го бесплатно

dr.fone раководство - iOS систем за наплата

Поправка на вашиот прашања iOS систем дома

  • Фикс со разни прашања iOS систем како обновување на владата, бела Apple лого, црн екран, looping на проектот, итн
  • поправат само вашиот iOS во нормала, без губење на податоци на сите.
  • Работа за сите модели на iPhone, iPad и iPod touch.
Достапно за:

dr.fone раководство - iOS наплата на системот ви овозможува да го поправи вашиот iOS врати во нормала со себе дома.

Кога вашиот iPhone или iPad заглавени во обновување на владата или бела Apple лого, работи како што, општ метод на наплата за вашиот iPhone / iPad е iTunes врати. Голема, ако се врши бекап и трагично ако не се направи. Ова е причината зошто dr.fone раководство - iOS систем за наплата излегува. Тоа лесно може да се утврдат какви било видови на прашања iOS систем и да добиете вашиот уред врати во нормала. Претежно поважно, можете да го справи со себе во рок од помалку од 10 минути, и нема да изгубите податоци.

Зошто iOS систем за наплата?

dr.fone раководство - iOS наплата на системот ви овозможува да го поправат прашања iOS за многу заеднички сценарија.

iPhone / iPad заглавени во обновување на владата јамка или iTunes лого.

iPhone / iPad не може да излезе од DFU мод.

iPhone / iPad претвора во бело Епл логото на екранот / бел екран на смртта.

iPhone / iPad станува црн екран, црвена или син екран.

iPhone / iPad рестартира бескрајно.

iPhone / iPad појавува замрзнати и не одговара на сите.

iPhone / iPad нема да слајд за отклучување или слајд да се исклучи.

iPhone / iPad задржи looping на логото на Apple.

Повеќе ситуации како овие.

Не грижете се за на ризикот од губење на податоци

Во споредба со iTunes врати или други методи со кои може да го поправи вашиот iOS систем прашање, со користење на dr.fone раководство - iOS систем за наплата нема да ве стави на ризик од губење на податоци и поставувања на вашиот iPhone, iPad или iPod touch. Сите што треба да направите е добивање на вашиот уред поврзан и да се движат напред со само неколку кликнувања. Потоа се ќе се направи во рок од неколку минути. Ништо на вашиот уред е изгубена или променети. Ова е магија која dr.fone раководство - iOS наплата на системот го прави тоа.

гаранција

Го поправи вашиот прашања iOS да го добие назад во нормала.

100% гаранција за безбедност

Никој не може да пристапите до податоците и сметка, но вас.

Леснотија на користење

Сите луѓе со компјутер да го користите.

безбедно Обнова

Не боли до вашите податоци на уредот на сите.

iOS систем за наплата Работи за сите iOS уреди

Поддржано уреди

iPhone
iPhone 7 Плус, iPhone 7, iPhone оперативниот систем, iPhone Повеќе 6s, 6s iPhone, iPhone 6 Плус, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5в, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4
iPad
Про iPad, iPad воздух, iPad мини, iPad
iPod touch
iPod touch 5, iPod touch 4

систем Потребно

поддржани оперативни системи
Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP; Mac OS X 10.12 (MacOS Сиера), 10.11 (Ел Capitan), 10.10 (Yosemite), 10.9 (Далас), 10.8, 10.7, 10.6 или
процесорот
1GHz (32 битен или 64 bit)
RAM меморија
256 MB или повеќе RAM меморија (1024MB препорачува)
Простор на тврдиот диск
200 MB слободен простор и над
iOS
iOS 10.3, iOS 10, iOS 9 и поранешен
drfone ios system

Осврти

2583 Осврти

Напиши Преглед

Ти благодарам многу!

Благодарение толку многу за одредување на мојот телефон, со што е смрт.

Хасан, iPhone

Најдобар производ НЕКОГАШ

dr.fone ми помага да се опорави ми избришани слики. Оваа програма е одличен. Јас совети за сите да се користи оваа програма, ако го избришете потребни информации.

Н. Socas, iPad

Прекрасно!

Неверојатно е дека им помага на некои многу кога ќе глупаво избришете работи што треба

Исус Brenne, iOS

Совети и трикови

Нашите клиенти се исто така Симнување:

iOS Обнова податоци

Враќање на изгубени или избришани контакти, пораки, слики, белешки, итн од вашиот iPhone, iPad и iPod touch.

iOS податоци бекап и обновување

Бекап и обновување на која било ставка / на уредот, а извозот она што го сакате од бекап на вашиот компјутер.

WhatsApp трансфер, Бекап и обновување на

Трансфер на iOS WhatsApp на вашиот iPhone / iPad / iPod touch / Андроид уреди, или резервната / извоз за компјутери.

Врв