Пробајте го бесплатно

dr.fone раководство - iPhone Обнова податоци

податоци за обновување софтвер во светот 1 iPhone.

  • Највисока стапка на надомест на iPhone податоци во индустријата.
  • Поврати податоци од вашиот iPhone, iTunes и iCloud.
  • Закрепне слики, видео, контакти, пораки, белешки, повици, и многу повеќе.
  • Компатибилен со најновите iPhone 7 Плус, iPhone 7.
Достапно за:

drfone ios data recovery

Изгубени податоци?

Изгубени податоци не е изгубена. Ние може да се опорави фајлови од многу заеднички сценарија.

избришани

систем уриваат

Заборавена лозинка

вирус

оштетените

украдени

други сценарија
Изгубени податоци по фабрика ресетирање
Изгубени податоци поради iOS ажурирање
Уред заглавени и не реагира
Податоци за исчезнати по jailbreak-от или ROM трепка
Заклучен уред или заборавена лозинка
Не можам да ги синхронизирате резерви

Целосно iOS Компатибилност

Поддржано уреди

iPhone
iPhone 7 Плус, iPhone 7, iPhone оперативниот систем, iPhone Повеќе 6s, 6s iPhone, iPhone 6 Плус, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5в, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4
iPad
Сите модели на iPad Pro, iPad воздух, iPad мини, и iPad
iPod touch
iPod touch 5, iPod touch 4

Поддржани типови на фајлови

Контакт
пораки
историја на повици
Белешки
слики
Видео
календар
потсетник
WhatsApp пораки
Messenger
гласовни белешки
Говорна пошта
обележувач Safari е
фотографии стан
видео стан
документи стан

систем Потребно

поддржани оперативни системи
Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP; Mac OS X 10.12 (MacOS Сиера), 10.11 (Ел Capitan), 10.10 (Yosemite), 10.9 (Далас), 10.8, 10.7, 10.6 или
процесорот
1GHz (32 битен или 64 bit)
RAM меморија
256 MB или повеќе RAM меморија (1024MB препорачува)
Простор на тврдиот диск
200 MB слободен простор и над
iOS
iOS 10.3, iOS 10, iOS 9 и поранешен

3 податоци за обновување методи

уред

Директно скенирање на вашиот телефон за враќање на избришани податоци

iTunes

Екстракт вашиот iTunes резервна копија и враќање на избраните датотеки

iCloud

Екстракт вашиот iCloud backup и враќање на избраните датотеки

Највисока стапка на обновување во индустријата.

Гаранција dr.fone е

Интуитивен, безбеден и сигурен.

преглед Достапно

Проверка на податоците во детали, пред обновување

флексибилни Обнова

Откривање на сите податоци, или изберете датотека

безбедно Обнова

Постоечки податоци нема да бидат препишани

100% безбедност

Само вие можете да пристапите вашиот профил

Леснотија на користење

3 едноставни чекори: поврзување, скенирање и враќање

гаранција

30 ден бесплатен пробен период

Осврти

0 Прегледи

Напише преглед

Супер

Сите избришани слики се наоѓаат. Траеше околу 30 минути. инсталација на програмата не треба многу време. Ако знаете англиски јазик, тогаш се оди многу побрзо. Јас ќе ја користат програмата во случај на вонредна состојба. Надеж за успешно обновување на важно за мене фотографии.

Со Alevtina

Ти благодарам

Ви благодариме за помош. Да ми помогне да се опорави ми избришани слики. Оваа програма е одличен. Јас совети за сите да се користи оваа програма, ако го избришете потребните информации

од исламот

fomka

Добра програма. Им помага на луѓето да се опорави избришани датотеки. Благодарение на креаторите. Препорачувам користење на многу луѓе кои навистина треба да се врати апликации. Не плашете се да ја инсталирате оваа програма. Бидејќи тоа ќе ви помогне да го направите избришани коментари

од Veronika

Совети и трикови

Нашите клиенти се исто така Симнување:

iOS систем за наплата

Фикс со разни прашања iOS систем како обновување на владата, бела Apple лого, црн екран, looping на проектот, итн

iOS податоци бекап и обновување

Бекап и обновување на која било ставка / на уредот, а извозот она што го сакате од бекап на вашиот компјутер.

WhatsApp трансфер, Бекап и обновување на

Трансфер на iOS WhatsApp на вашиот iPhone / iPad / iPod touch / Андроид уреди, или резервната / извоз за компјутери.

Врв