Пробајте го бесплатно

dr.fone раководство - Андроид Заклучи екран Отстранување

Отстрани Андроид заклучување на екранот во 5 минути.

  • Отстрани 4 екран типови заклучување -, PIN-от, лозинка и отпечатоци од прсти.
  • Само отстранување на заклучување на екранот, без губење на податоци на сите.
  • Не технолошки знаења потребни, секој може да се справи со неа.
  • Работа за Samsung Galaxy S / Забелешка / јазиче серија, и LG G2 / G3 / G4, итн
Достапно за:
Без разлика на тоа што го заборавив лозинката на вашиот заклучување на екранот Андроид или само да се уреди втора рака и не знам код за пристап на екранот за заклучување, овој Андроид Заклучи екран Отстранување ви овозможува да се ослободи од непознати Кодот за пристап во 5 минути, вклучувајќи шема, PIN-от, лозинка и отпечаток од прст. Без оглед на код за пристап и да изберат, нема да изгубите податоци на уредот со отстранување на тоа со овој Андроид Заклучи екран отстранување.

Заклучена тема на вашиот Андроид уред?

Отстрани Андроид заклучување на екранот во различни ситуации

Заборавена лозинка по поставување долго пред

Доби Андроид уред втора рака со заклучен екран

Лозинката е формирана од страна на вашите деца или други

На екранот е заклучен поради влегување погрешна лозинка за многу пати

не може да ја внесете лозинката поради скршен екран

Многу ситуации како оваа.

Отстрани 4 Видови на Андроид заклучување на екранот
без загуба на податоци

моделот

отпечатоци од прсти

PIN

Лозинка

Ова Андроид Заклучи екран Отстранување да се отстрани кодови за пристап на шема, ПИН, лозинка и отпечаток од прст. Сите може да се справи. Тоа никого не бара технолошки знаења. Без разлика на она што е вашата лозинка, вие не ќе го изгуби сите податоци на вашиот Андроид уред. Во моментов, таа работи за повеќето Samsung телефони и таблети. Други брендови доаѓаат наскоро.

Прегледате листата на поддржани уреди >>

гаранција

Отстрани заклучен екранот во рок од 5 minites дома.

100% гаранција за безбедност

Вие сте единствениот човек кој може да пристапите до податоците и сметка

Леснотија на користење

Не технолошки знаења потребни на сите.

безбедно отстранување

Вие нема да изгуби ништо на Вашиот уред.

Суд

поддржани оперативни системи

поддржани оперативни системи
Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP
процесорот
1GHz (32 битен или 64 bit)
RAM меморија
256 MB или повеќе RAM меморија (1024MB препорачува)
Простор на тврдиот диск
1 GB или повеќе

Андроид Заклучи екран Отстранување

Осврти

99 Осврти

Напиши Преглед

Ница

Работат добро на Samsung белешка, ги најдете сите што ми треба, но имаат проблем со S3 мини

од вени

Треба ова лошо! Прекрасно!

Тоа \ 's токму она што ми треба. Ти ми го спаси податоци и реши мојот проблем ... Одлично!

Со Meeno

Прекрасно! Вреди.

Тестираат најмногу андроид софтвер, само Wondershare беше во можност да ја заврши работата без проблеми. Ви благодариме!

Лари

Совети и трикови

Нашите клиенти се исто така Симнување:

Андроид Обнова податоци

Закрепне избришани или изгубени податоци од 6000+ Андроид уреди.

Android податоци екстракција (оштетен уред)

Податоци за спасување од скршени Android телефони и таблети во 5 минути.

Андроид податоци бекап и обновување

Селективно бекап на вашиот Android податоци на компјутер и да ја вратите во зависност од вашите потреби.

Врв