Пробајте го бесплатно

Изградба на вашиот бизнис

Без разлика на она што вашите клиенти треба, пренос на податоци, опоравување, расчистување или нешто друго, dr.fone може да ви помогне да ги задоволи со топ-ранг софтвер.

За Мобилни оператори и трговците на мало и поправка | За ИТ / претпријатие и повеќе | За Reseller | ресурси
големи попусти
Бизнис лиценца волумен
Вкупно:
dr.fone - iOS целосен пакет

• 6-10 уреди, 1 компјутер

• лиценца живот

$279.8 $195.86
Првопласираната мобилни решенија за бизниси од сите големини
6000+ уреди Поддржано
Поддршка на повеќето модели на пазарот, а остатокот доаѓа.
Прилагодено Дизајнирано
Персонализација на програмите според вашите барања за бизнис.
повеќе јазици
На располагање за луѓе од секој агол од целиот свет.
Потребни 0 Техника Вештина
Секој во вашата продавница / компанија може да се справи со неа, без пот.
Над 500.000 бизниси работат на Wondershare мобилни решенија
Најчесто поставувани прашања

Како да се прилагодите верзија

Wondershare софтвер се доста одлични и мојата компанија сакаат да знаат дали тоа е многу скапо да се купат прилагодена верзија.

Wondershare обезбедува прифатлива и професионални мобилен решение што одговара на сите големини на потребата на претпријатијата. Што повеќе, ние се нудат флексибилен модел на плаќање за нашите партнери плаќање на мобилни решение Wondershare, кој уверува понудената бизнис.

КОЛКУ телефони се MOBILETRANS работите?

Јас сум за развој на бизнисот. Доста телефони во мојата земја се карактеристика телефони. Дали пренос на содржини за мобилен телефон на Wondershare може да ги пренесе податоците од функција телефони на паметни телефони? И не го поддржуваат специјални уреди произведени од страна на телеком?

Wondershare мобилни решение поддржува 6000+ уреди, најголемиот модели на пазарот, и постојано додавање на повеќе нови и топла уреди. Исто така, ние секогаш сме постојано следење на најновите мобилен оперативен систем и уреди модели за да се обезбеди најдобар искуство на клиентите.

КАКО ЗА ПОЛИТИКА НА ОДРЖУВАЊЕ?

Јас би сакал да знам на политиката за одржување на мобилни решение Wondershare за бизнис употреба.

политика за одржување Wondershare мобилни решение е специјализирана достапни за претпријатијата и партнери, вклучувајќи поправки на бубачки и ажурирања (Надградби на софтвер програма, поправки, безбедносни предупредувања, критични надградби лепенка, надградба скрипти, генерален соопштенија за одржување и надградби документација) кога решението е покриена од страна на програма на софтвер услуги за одржување и под поддршка период. Општо земено, според различни регионот и софистициран политика или барање на нашите партнери, тоа е да се преговара за деталите на одржување и поддршка.

Повеќе детали за одржување или примерок ве молиме контактирајте со Одделот Wondershare Бизнис Продажба

Врв