Пробајте го бесплатно

за dr.fone

Откриеме подобро, заедно.

dr.fone е првиот во светот обезбедување на iOS софтвер за обновување на податоците и обновување Андроид податоци, која помогна многу луѓе.

Со 10 години искуство во обезбедување на лица топ-кругот на софтвер и услуги, Wondershare dr.fone е посветен да им служи на 50 000 000+ корисници. Wondersharers и никогаш нема да го заборави ветувањата и да им помогне на корисниците да уживаат во прекрасен дигитални животи.

dr.fone раководство

Алатки за одредување на различни мобилни прашања.

dr.fone одговори

Ефективни одговори на различни мобилни прашања.

dr.fone сега

Експертите за далечинско помогне со сите ваши мобилни прашања.

Запознајте dr.fone тим

Идеите се лесно. Имплементација е тешко.

Овие се клучните луѓе кои одат чекор подалеку да се направи вашето искуство на dr.fone незаборавен еден!
поспана Основач
Дејвид Technicist
Пит производот
Хана маркетинг
Shaan дизајн
Глен поддршка
13 + Wondershare е основана.

Награди и признанија

234+ земји

омилен мобилен решение во светот

Да се ​​направи на најдобар интернет-провајдер мобилни решенија, dr.fone чува во близина очите на потребите на корисниците, преку производи повратни информации, мобилни Q & A форуми и така натаму. До денес, луѓето низ целиот свет да имате инсталирано повеќе од 50.000.000 dr.fone програми.

милиони корисници

Од 2003 година, биле инсталирани милиони Wondershare софтвер.

Посебна благодарност до Милиони Ница клиенти

Да се ​​направи на најдобар интернет-провајдер мобилни решенија, dr.fone чува во близина очите на потребите на корисниците, преку производи повратни информации, мобилни Q & A форуми и така натаму. До денес, луѓето низ целиот свет да имате инсталирано повеќе од 50.000.000 dr.fone програми.

dr.fone ми го спаси фотографии и скапоцени меморија, благодарение!

Ви благодарам многу за враќање на мојата изгубена слики. Овие фотографии ги сними сите моите скапоцени меморија со ќерка ми. Ти си само еден од бројните сајтови што може да ми помогне со мојот изгубени слики на мојот iPhone 6s. Не можам да ви се заблагодарам доволно !!!

Џоан
Еден продавач од Соединетите Американски Држави, Њујорк

Благодарение на dr.fone, ќе се вратам сите мои контакти на мојот iPhone 6. Како продавач, знаете, овие контакти значи многу за мене. Ви благодарам многу, dr.fone.

Контактирајте не

Ние го цениме сите наши клиенти и се обврзуваат да обезбедат одлични услуги на клиентите. Ние разбираме колку е важно да се плати целосно внимание на вашите коментари и прашања. Како нашите клиенти, ти си наш највисок приоритет.

Медиуми: marketing02 # wondershare.com (само за односи со медиумите, го замени со # @)

Партнер: Селена # wondershare.cn (само бизнис истрага, го замени со # @)

За да се распрашува поддршка посетете ТУКА

Сакате бизнис расте? Контактирајте не за повеќе можности