dr.fone toolkit - iOS Screen Recorder

Thjesht regjistrojnë ekranin e iPhone tuaj, iPad, apo iPod.

  • Pasqyrë pajisjen tuaj IOS në ekranin e kompjuterit tuaj me valë.
  • games rekord, video, dhe më shumë.
  • Mbështet pajisjet running iOS 7.1 për iOS 10.3.
  • Përmban dy Windows dhe iOS versionet.
Në dispozicion për:

ios screen recorder software

Regjistro iPhone tuaj duke përdorur kompjuterin tuaj

Record Audio

Capture sistemit audio të pajisjes tuaj.

hD Mirroring

Pasqyrë pajisjen tuaj në kohë reale pa vonesë.

1 Kliko tek Start

Filloni regjistrimin shpejt dhe me lehtësi.

Cilësimet përshtatur

Set up regjistrimin tuaj sipas nevojave tuaja.

Wireless Pasqyrim për çdo situatë

prezantimet

Përdorni një projektor për të ndarë ekranin e pajisjes tuaj me një dhomë plot me njerëz.

arsim

detyra rekord dhe ta ndani me valë me një klasë të tërë.

kumar

Mirror dhe gameplay rekord të lëvizshme në një ekran të madh.

biznes

Përdorni iPhone tuaj në prezantimet tuaja në punë.

Zhvilluesit

Përdorni kohë reale mirroring të shfaqë produktet dhe për të krijuar demonstrata.

regjistrimi

Apps Record, lojra, dhe përmbajtje të tjera nga iPhone tuaj.

Të iOS smoothest ekran përvojë regjistrim!

garanci dr.fone-së

Sigurt, të shpejtë, dhe të thjeshtë.

shpejt

Filloni regjistrimin me një klik.

100% të sigurta

Nuk ka rrezik për telefonin tuaj apo të dhëna.

Lehtë për t'u përdorur

Thjeshtë, intuitive, proces.

specifikimet

Pajisjet e mbështetura

iPhone
iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone OS, iPhone Më shumë 6s, 6s iPhone, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, 5c iPhone, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4
iPad
iPad Pro, iPad Air, iPad mini, iPad
iPod touch
iPod touch 5, iPod touch 4

Kërkesat e sistemit

përkrahur OS
Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP
CPU
1GHz (32 bit ose 64 bit)
RAM
256 MB ose më shumë RAM (1024MB Recommended)
Hard Disk Space
200 MB hapësirë ​​të lirë dhe më lart
iOS
iOS 10.3, iOS 10, iOS 9, iOS 8 dhe iOS 7.1

FAQ

Mund dr.fone veglën - iOS Screen Recorder hyni në videot e mia?

Jo videos tuaja janë ruajtur në kompjuterin tuaj. dr.fone nuk mund të hyni ato, ose ndonjë të dhëna të tjera të ruajtura në kompjuterin tuaj ose pajisje të lëvizshme.

A kam nevojë për të plug telefonin tim në kompjuter ose projektor?

Jo Sigurohuni që kompjuteri ose projektor është në të njëjtën fushë të rrjetit lokal, si telefonin tuaj dhe të lidheni me valë.

A veglën dr.fone - iOS Screen Recorder kanë një app celular?

Sigurt. Ju mund të shkoni në këtë iOS Screen Instalimi Recorder App faqe për detajet.

A veglën dr.fone - iOS mbështetje Screen Recorder pajisje jailbroken?

Po. toolkit dr.fone - iOS Screen Recorder mbështet të dy pajisje jailbroken dhe jo-jailbroken.

Shqyrtime

0 Shqyrtime

Faleminderit shume!

Thanks so much për regjistrimin dhe mirroring iPhone tim 5 në kompjuter.

Hassan, iPhone 5

Shumë i përshtatshëm dhe të lehtë për ta përdorur të produktit

dr.fone më ndihmon për të regjistruar lojra nga 6s mia iPhone, ajo është shumë e lehtë për t'u përdorur. Më pëlqen.

N. Socas, iPhone 6S

Mbresëlënës!

Është e mahnitshme se dr.fone mund edhe pasqyrë dhe rekord iPhone tim në kompjuterin tim.

Joshua Brenne, iPhone

Tips & Tricks

ios screen recorder

iOS Screen Recorder

Klientët tanë janë gjithashtu të shkarkohet:

MirrorGo Android Recorder

Gëzojnë lojra tuaj celular në kompjuterin tuaj.

iOS Data Backup dhe Restore

Backup dhe rivendosjen e çdo send në / në një pajisje, dhe eksportin atë që ju doni nga backup në kompjuterin tuaj.

iOS Data Recovery

Recover kontakte të humbur ose fshihet, mesazhet, fotot, shënime, etj nga iPhone, iPad dhe iPod touch.

më i lartë